Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Флейм Тут спілкуємся про теми які не підійшли до жодного з розділів

Старый 16.06.2007, 03:42   #1
Boogor
Почесний користувач

Вес репутации: 43 Boogor скоро стане відомимBoogor скоро стане відомим
Отправить сообщение для Boogor с помощью ICQ

Цікавляться люди чого я до церкви не ходжу.
Оскільки в тій темі де поцікавились висвітлювати дані питання - повний офтоп, я створив нову.
Значить так, за національністю я українець і охрестили мене як то в нас ведеться в несвідомому віці, потайки на хаті (совєцький союз ще тоді був). Так що ні заперечити ні погодитись на цей обряд я не міг. При цьому всьому своїх батьків я в церкві не спостерігав, відповідно мене малим туди силою ніхто не водив, так як зараз дітей дехто за собою тягає. А потім я виріс і в мене з"явилия влясні погляди на ці всі речі. Попробую викладати по-порядку.
Так як похрестили православні, лгічно було бходити в православну церкву. Шо в нас імєєця з православних 3 церкви московсьго і одна київського патріархату.
В першу чергу мене не влаштовують священники в тих церквах, чого я маю цілувати руки тим "смердячим бородам" крім того сповідатися цим людям які заплямували себе аморальною поведінкою. Взагалі багато чого не сприймаю з церковних обрядів, звідкіля вони їх набрали, в біблії про це все ні слова. Зато написано наприклад, що священник має бути без фізичних вад, не впримір нашому кульгавому Мацолі. Ви скажете: ти йдеш до в церкву до Бога а не до священника. Але як в цій церкві такий священник, то ноги моєї там не буде.
Про матеріальні стягнення я взагалі мовчу, на все є такса, хочиш повінчатися: уплати по прейскуранту, хочиш жмура відспіати - те саме.
У всякі сектантські групи я теж не хожу, не маю бажання випробовувати свою психіку на стійкість до їхнього НЛП.
А загалом зі всіх церков найкраще враження про костьол і про церквушку КП що на Шанхаї. В костьолі можна посидіти і бабло не рубають так як в інших. А в Шанхайській батюшка нормальний, Василій здається, добре вихований і бороди вошивої не носить.
І ще одна причина чого не хожу - це бабулі які там завжди і яких там багато. Якщо ви думаєте що вони приходять туди замолювати гріхи молодих років, то помиляєтесь. Під виглядом цього вони туди тільки ходять, а на справді тільки шушукаються і язвлять на такі теми як: хто в чому одягнений (дівчат стосується в першу чергу, хочете щоб зглазили, прийдіть в штанах і без хустки;), хто, як і куди став, хто як прехрестився і т.д. В мене слухаючи це все виникають думки нехроші, а хіба це годиться, в храмі!
Через це і ще багато через що не хожу я туди...
Бо всі і так під Богом ходим. І немає чого до нього ходити в такі храми. А людина на мою думку має в першу чергу своїми вчинками заслуговувати собі місце в раю (чи де там ще), а не свмими відвідинами церкви....

Цікаво почути і вашу дмку, хто, як, куди і чого ходить (чи може як і я не ходить).

Живых лягушат я топлю в алебастре
Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра