Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Автомобілі Все що пов'язано з засобами пересування

Старый 29.06.2008, 06:23   #221
Viktor S.
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 32 Viktor S. поки що незрозуміло

вот фотки 2009 Hyundai Genesis! тачка супер...я катался... :shocked:
6 - котлов, 3.6 - обём, 290 лошадок, и задний прывод.
А скоро выйдет 8 цылиндровая версия с 380 лошадками!!!

а это просто 2007 sti!!! 300 л.с. :cool:
Старый 10.07.2008, 10:54   #222
nemiroff
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 38 nemiroff на шляху до кращого
Отправить сообщение для nemiroff с помощью ICQ

<div class='quotetop'></div>
Цитата:
Моя мама керує автомобілем 10 років)) Тому я спокійно сідаю з нею в автомобіль і ми спокійно їдемо 140-170 км/год по шосе. Головне впевненість мати у тому, що ти їдеш з профі, ну і стаж за кермом має свою роль Жінка за кермом чи чоловік - нема різниці, все залежить від людини [/b]
На наших дорогах на такій швидкості гарантувати безпеку руху просто неможливо. Незалежно від кваліфікації водія і "крутості" машини.
Старый 10.07.2008, 11:46   #223
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 44 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Скажу відверто це було тільки на більш менш хорошій дорозі - а чому б ні? Вона керує машиною дуже добре і я їй довіряю в цьому плані, а от щодо "крутості", то машина себе чудово на такій швидкості відчуває, то чому б і ні? Мене вражає, що мужчини так радикально не довіряють жінкам - а коли мужик за кермом засинає, бо на підпитку на шосе і всі насмерть, це що не рахується??? Це справжня дискримінація...

Morkovka вне форума  
Старый 10.07.2008, 14:40   #224
nemiroff
Патріот Шепетівки

Я не знаю де в нас поблизу є "більш-менш хороша дорога", на якій можна безпечно їхати хоча б 140. Така дорога повинна мати
1. Ідеальній стан покриття.
2. По 2 полоси в кожному напрямку і розділення протилежних потоків відбійником або газоном.
3. Повна відсутнісь пішоходів.

Напевне, траса Київ-Одеса відповідає цим критеріям, можливо ще десь є подібні ділянки.
Старый 10.07.2008, 15:18   #225
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 60 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

Сумніваюся що у нас в країні ,є дійсно хороші дороги,але все одно всі їздять і під 240-260км/год!То вже є особитса справа кожного!

IIIkinep вне форума  
Старый 10.07.2008, 15:36   #226
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 44 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Я повністю підтримую Лона. В нас хоч і погані дороги, але по шосе "пасти задніх" ніхто не хоче, тому і їздять на великій швидкості, хоч це і не є безпечно

Morkovka вне форума  
Старый 10.07.2008, 15:57   #227
nemiroff
Патріот Шепетівки

<div class='quotetop'>(Loniel @ 10.7.2008, 14:18) [snapback]45609[/snapback]</div>
Цитата:
Сумніваюся що у нас в країні ,є дійсно хороші дороги,але все одно всі їздять і під 240-260км/год!То вже є особитса справа кожного!
[/b]
Розігнатися до 200 кмч и убить себя ап стену от це дійсно особиста справа кожного. Але насправді такі гонщики масово вбивають і калічать невинних людей. Наїзди на пішоходів трапляються постійно, здається до них вже всі звикли, навіть на пішоходних переходах. А в лобових аваріях один гонщик часто забирає на той світ декілька ні вчому не винних людей.
Старый 10.07.2008, 16:32   #228
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 60 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

В цьому і полягає особиста справа кожного!Не ціную свого життя,люблю екстрим і буду ганяти під 200!А ти можеш і під 60 їздити;)Треба трошки міняти напрямок теме а то спільного висновку ми зробимо і залишемся зі своїми точка зору!

IIIkinep вне форума  
Старый 12.07.2008, 11:31   #229
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 118 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Скоро в нас появляться нові авто!!!ЖІНКИ!!!!ТО ДЛЯ НАС МАШИНКА СУПЕР!!!!!!Індійский концерн Tata викупив сімферопольский завод "КрымавтоГАЗ" .Де планується до кінця 2009 року почати випуск авомобілів Tata Nano.Вартість цієї новинки на нашому ринку не буде перевищувати 3000 долл.!!!!!!
Старый 12.07.2008, 11:59   #230
DiMicH
Як Валя Котик

Вес репутации: 34 DiMicH поки що незрозуміло
Exclamation

Ще один виродок на дорогах, єдиний плюс що буде коштувати як "велик" :P :P :P :P :P :P

Закладки

Опции темы
Опции просмотра