Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Флудильня Флудерам тільки сюди

09.10.2008, 18:05   #1
Thunder
Як Валя Котик

: 24.11.2007
: Шепетовка
: 63
Вес репутации: 35 Thunder поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(PaDre @ 8.10.2008, 23:58) [snapback]50349[/snapback]</div>
:
А вообще посмотри год выхода их темы и сравняй когда я читал свою еще в кедре, у меня даже видео есть...
[/b]
Я тебе трохи поправлю, бо цей трек з альбома Game "The Documentary" лютого 2005 року, а скачав його недавно, тому й дата така стоїть.
Ще хочу звернутися до ВаДяна, ти не ображайся, але харе лизати жопу Падре. Він робить своє діло, а ти роби своє, записуй альбом, щоб про тебе потім також говорили як про доброго репера. Ти ж особистість, будь собою.
Йо! Піс всім, хто мене підтримує.

"Жизнь - это дар Божий.
Тот, кто видел Бога, не может умереть". © Bob Marley

09.10.2008, 18:13   #2
Young Brotha
Турист

: 01.06.2007
: Шепетівка-Київ
: 31
: 28
Вес репутации: 0 Young Brotha поки що незрозуміло

Всі семплують, головне не те, що ти нарізав семпл, а як ти його звів, від цього репутація артиста не падає..
ПС. Повідомлення не спрямоване особисто до когось, це мої думки!!)

P.S. Padre, в тебе контракт з PhatFarm?))
Dollar, dollar bill y'all...

09.10.2008, 21:28   #3
PaDre
Еліта Шепетівки

: 04.09.2007
: 35
: 468
Вес репутации: 40 PaDre на шляху до кращого

<div class='quotetop'>(thunder @ 9.10.2008, 16:05) [snapback]50385[/snapback]</div>
:
Я тебе трохи поправлю, бо цей трек з альбома Game "The Documentary" лютого 2005 року, а скачав його недавно, тому й дата така стоїть.
Ще хочу звернутися до ВаДяна, ти не ображайся, але харе лизати жопу Падре. Він робить своє діло, а ти роби своє, записуй альбом, щоб про тебе потім також говорили як про доброго репера. Ти ж особистість, будь собою.
Йо! Піс всім, хто мене підтримує.
[/b]
Я чето не въезжаю в твой базар, ты че мне кидаешь какие-то предъявы? Или разобрать твой EP по сэмплам еджея. Что-то имеешь против меня, нех качать мои альбомы. Я пишу для тех кто этого ждет.

хочешь знать больше, нажми сюда

09.10.2008, 21:35   #4
ВаДян
Почесний користувач

: 07.11.2007
: Шепетівка
: 30
: 788
Вес репутации: 45 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість

thunder, я поважаю твою думку, але, що до "харе лизати жопу Падре", то тут ти, дійсно, не правий. З чого ти взяв таке? Виражати повагу - це ще не означає "лизати жопу".
Не будемо переходити до сварки. (адже, я вважаю тебе своїм другом, також).
Мир всім!
P.S.
Чому, якщо хтось випускає альбом (і з Шепетівки, також) замість підтримки та поваги отримує - шквал негативної критики?!
<div class='quotetop'></div>
:
Повідомлення не спрямоване особисто до когось, це мої думки.[/b]

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой

09.10.2008, 22:09   #5
ВаДян
Почесний користувач

: 07.11.2007
: Шепетівка
: 30
: 788
Вес репутации: 45 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість

а хто каже, що критика - це погано??? ніхто про таке не каже... критика - це добре і кожному автору цікаво дізнатись, якої думки про нього маси... але навіщо перетворювати дрібницю - у скандал(я про семпл).

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой

09.10.2008, 22:20   #6
Dangeros
Шепетівчанин

: 09.10.2008
: 13
Вес репутации: 0 Dangeros поки що незрозуміло

А че вы вообще здесь раздули? Тема не об этом и модерам нужно лучше следить за тем что твориться. Лично я уважаю PaDre как рэппера и с удовольствием слушаю его темы. У него тексты бешенные, а на эти сэмплы или как вы там их называете я болт ложил.

09.10.2008, 22:20   #7
Young Brotha
Турист

: 01.06.2007
: Шепетівка-Київ
: 31
: 28
Вес репутации: 0 Young Brotha поки що незрозуміло

Особисто підтримую наміри Падре щодо репу і схвалюю його працю над новими альбомами, це дійсно великий вклад в розвиток, але більше нічого не можу сказати, адже я не зовсім прихильник такого стилю х.-хопу, навпаки я обожнюю андеграунд, але трішки не такий, але можна нескромне питання: "Тобі не здається, що ти стоїш на місці в плані стайлу, треки звучать досить одноманітно?" надіюсь на правильне сприйняття моєї критики..
Dollar, dollar bill y'all...

09.10.2008, 22:47   #8
PaDre
Еліта Шепетівки

Это ты сравниваешь "Ностальгию 2004" и "ТГПВ 2008"? Так здесь разница очевидная. Я записал еще один альбом сейчас обрабатываю "На Вертеле Аномалий", там я экспериментировал со стилем и вышел полный груз, 15 трэков типа клипа (Иллюзия Бесконечности). Я хотел два альбома сразу закинуть но подумал что пускай побудет какае-то интрига. Тоесть эксперименты делать можно но когда ты делаешь все один то руку набиваешь под один стиль. и тяжело переключаться на другую манеру бита или речитатива

хочешь знать больше, нажми сюда

09.10.2008, 23:15   #9
Thunder
Як Валя Котик

: 24.11.2007
: 63
Вес репутации: 35 Thunder поки що незрозуміло

Семпли Еджея в мене тільки в другому треці Уличный Тигр, ну я не скриваю, що на баттл і на моє інтро я взяв семпл з групи Да БОМБ. На ЕР в мене в треках"Новое Время", "Слово За Словом", "Дары Джа" мінуса хоть і х*йові, але я їх робив сам. Всі остальні треки я семплірував обше з ігр.
І давай менше цього пафоса, чувак, бо через нього в тебе більше ворогів, ніж друзів. Хоч вір, хочеш не вір, але це тобі моя порада. і сприймай правильно критику.
Піс!

"Жизнь - это дар Божий.
Тот, кто видел Бога, не может умереть". © Bob Marley

09.10.2008, 23:18   #10
PaDre
Еліта Шепетівки

Проехали, работай и доказуй.