Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Події Обговорення подій які сталися у Шепетівці

: Що робити з пам"ятником Леніну?
Залишити, відреставрувати 51 43.22%
Змінити на другий 9 7.63%
Знести 58 49.15%
: 118.

06.12.2009, 18:08   #121
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

: 24.05.2007
: астрал...
: 4,693
Вес репутации: 121 LuK
Відповідь: Бандерівці в місті!

можна тут сваритись до бескінечності!і відстоювати свою думку.Я на бік бандерівців ніколи не стану по декількох причинах.
1944 вони розстріляли мого дідуся.
1942 , мого маленького тата з бабусею вивозили німці до німеччини на примусові роботи, їм під Львовом вдалося втекти,але їх затримали бендерівці.почувши що вони з Шепетівки-відразу оголосили вирок-Совети!!!Расстерлять!!!(і це невинну молоду жінку з дитиною)мій тато часто згадує це!!!коли на них вже наставлили автомати-дивом з"явились радянські війська і їх врятували.

06.12.2009, 18:10   #122
trolik
Турист

: 06.12.2009
: 29
Вес репутации: 0 trolik поки що незрозуміло

ггг )) прайс в студію ? хм))
Сьогодні акція ! Всі бандерівці працюють ЛИШЕ за ідею!
Якщо так цікаво, "скільки", то краще вже спитатьсь "кому це потрібно"... І якій це партії потрбіно ?
1)Таміфлюшенко ? Ні... вонм ж не визаває УПА і дуууууже любить їздити в росію кланятись
2)Ющ ? Ні.. Не його методи... Він навіть не може заставити виконувати СВОЇ підписані накази
3) Ригіони ? Ну пашутіл )) да ))
4) Ну тоді напевно пан Олежек Тягнибок ? А чом би не зробити це своєю партією? З цього ж можна стільки бонусів зірвати....

П.С. Вибачте за сарказм, але вже дістали. Чому завжди гроші ?

06.12.2009, 18:12   #123
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

: 24.05.2007
: астрал...
: 4,693
Вес репутации: 121 LuK

як не гроші-значить промивка моска))))

06.12.2009, 18:15   #124
trolik
Турист

знову: навіщо ? ))))))))))))))))) кому ? Вимагаю пояснень ))) Можливо ми на грані викряття чергової всесвітньої змови ! ))

06.12.2009, 18:19   #125
IIIkinep
Почесний користувач

: 16.12.2007
: 1,637
Вес репутации: 64 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

Ну бо тому що не вірю я в національних "героїв".
Половина фанатиків,які мені здається сплагіатили у німців накрут що до"арійської раси"
Другі просто заробляють на цьому гроші.
Олежик своєю розмовою і жестикуляцією.Та впринципі і політикою нагадує когось з німецьких урядовців.

06.12.2009, 18:23   #126
trolik
Турист

ииии..... які арійці ? прошу не плутати, напевно я мушу пояснити:
Якщо людина чеше про "арійців", "жидівську змову" і ше подібні речі - то це скоріше всього скінхед (нацист) або язичник (у них теж там є свої таргани)... іноді вони йдуть у партії та організації. Це НІЧОГО спільного із класичним націоналізмом по Бандері і Донцову не має !!!
А гроші заробляють у партіях, а не у організаціях.. тимбільше орденського типу.

06.12.2009, 18:26   #127
IIIkinep
Почесний користувач

: 16.12.2007
: 1,637
Вес репутации: 64 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

Можливо,вам видніше.я з цим знайомий не дуже добре.
Ну тоді удачі.вам у вашій не зрозумілій мені справі.

06.12.2009, 18:28   #128
trolik
Турист

ну і на тому дякую ))

06.12.2009, 19:57   #129
ARTIST
;)

: 21.01.2008
: 887
Вес репутации: 51 ARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок міста

Я вважаю вчинки членів "організації орденського типу" дибілізмом. Ну вважаєте ви свого Бендеру героїм, то ввжажайте дальше. Руйнуючи пам'ятники Леніна, чого ви хочете добитись??? Стерти це з історії?? Нав'язати іншим людям свою ідеологію?? чи ви такі старанні виконувачі наказів Ющенка???
:
А визволителі, це хто ? Оті із зірочками на вушанках та у фуфайках?? Як на мене, їх потірбно прирівнювати до нацистів
Блін, а ви хто? не нацисти? якщо люди, які визволяли весь союз від фашистів, люди-патріоти - нацисти, то ви хто? Особисто я вважаю їх героями, а не вас, які з початком незалежності України, починаєте качати свої права, і "несете в маси свою ідеологію". Може ще навчіть нас нової "істиної" історії. Люди кров'ю і подвигами захищали нас від загарбників. А ви що робили? З ким боролися? З німцями чи з союзниками?

Історію - не змінити. Якщо ви хочете прославляти свого Бендеру, то збирайте гроші у своїй організації на пам'ятник йому. Но не трогайте те, до чого вам лізти не нада! і я особисто гордий, коли на 9 травня, в нас на вулиці є парад вчесть Перемоги, що є ветерани, горить вічний вогонь, що люди несуть квіти до могили воїнам-визволителям.

06.12.2009, 20:17   #130
trolik
Турист

в свій час кожен зробив свій вибір: хтось подався в УПА, хтось виїхав за кордон, а хтось добровільно-примусово пішов служити савєтам.
І ще раз наголошую (для водіїв танків, зациклених на савєцькій пропаганді): УПА боролось як проти НАЦИСТІВ, так і проти САВЄТІВ.
І ми підтримуємо цю ідеологію. А тобі друже, я би радив навчитись друкувати без суржику )) Чи принцип меншовартості не дозволяє розмовляти українською мовою?

Закладки

бандерівці, леніну?, місті!, пам"ятником, робити

Опции темы
Опции просмотра