Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Мобільний зв'язок Обговорення мобільних телефонів та операторів зв'язку

04.05.2011, 18:09   #1
Cubase
Гість

: 01.04.2011
: 6
Вес репутации: 0 Cubase поки що незрозуміло
Question Наклейка защитной пленки на экран телефона

Оказывается процесс наклейки защитной пленки на экран смартфона не такая уж и простая задача - в итоге угробил 2 пленочки и кучу нервов Подскажите, к кому в Шепетовке можно обратиться, чтоб за деньги качественно приклеили пленку к экрану? Может у вас был личный опыт этого?

04.05.2011, 18:56   #2
Dentist
Модерн

: 23.08.2007
: дурДОМ
: 32
: 1,333
Вес репутации: 58 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту
Відповідь: Наклейка защитной пленки на экран телефона

клеил на КПК несколько раз, так же намучался, но результат положительный.
у тя с чем именно проблемы были?

04.05.2011, 19:00   #3
ZzZ
Почесний користувач

: 14.10.2010
: 384
Вес репутации: 34 ZzZ скоро стане відомимZzZ скоро стане відомим

:
Оказывается процесс наклейки защитной пленки на экран смартфона не такая уж и простая задача - в итоге угробил 2 пленочки и кучу нервов Подскажите, к кому в Шепетовке можно обратиться, чтоб за деньги качественно приклеили пленку к экрану? Может у вас был личный опыт этого?
мені б твої проблеми ))) забий на ту плёночку і не пар собі мізки )) згадалось мені як я колись дуже беріг свій телефон , плёночки , чехольчики різні одягав на свого любиминького тіліфончика ))) пів року-рік проходить і модель телефона старіє , хочеться новий )) старий продаєш за копійки ,якщо він ще працює , новий купуєш тай все )) корочє ,не треба тобі тої плёночки , просто користуйся і отримуй задоволення ) __ це тіпа купив машину новеньку сховав її в гараж___пройшли роки сам постарів ,зато машина з нулёвим пробігом стоїть в гаражі )

---------- Додано о 18:00 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 17:58 ----------

:
клеил на КПК несколько раз, так же намучался, но результат положительный.
у тя с чем именно проблемы были?
))))) це тоді як ти чуть з балкона не викинувся через ту плёночку ???? )))

04.05.2011, 19:24   #4
НатС
Почесний користувач

: 19.02.2008
: 29
: 845
Вес репутации: 48 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки

мммм, а з наклейкою плівки можуть бути проблеми?)я клеїв кілька раз все ідеально за хвилину все готово))

04.05.2011, 19:30   #5
Cubase
Гість

:
пів року-рік проходить і модель телефона старіє , хочеться новий )) старий продаєш за копійки ,якщо він ще працює , новий купуєш тай все ))
Да? А мне что-то жалко свой HTC Desire HD по карманам затирать, такие дела

Dentist,
да пузырьки и пыль - это что-то! Читал уже в инете что нужно в ванной комнате наклеивать после того как там ванну принимали или душ - повышенная влажность и пыль не летает. Хотя я заплатил бы - только лишь чтоб наклеили кач-но и не париться

Последний раз редактировалось Cubase; 04.05.2011 в 19:33..

04.05.2011, 20:08   #6
jaruto
Почесний користувач

: 19.11.2008
: Шепетівка
: 1,005
Вес репутации: 54 jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?

я обрізав і приклеїв до свого 5230 недавно
пльонку саму дешеву за 15грн брав

вийшло як пльонка спеціально під екран(а така 90грн стоїть)

04.05.2011, 20:15   #7
Cubase
Гість

jaruto, а как клеил? пузырьков не получилось? и чем разглаживал - кредиткой? расскажи подробней плиз

04.05.2011, 20:18   #8
jaruto
Почесний користувач

: 19.11.2008
: Шепетівка
: 1,005
Вес репутации: 54 jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?

там з двох сторін ж защіта
я з одної сторони(ТА ШО ДО ЕКРАНУ)підклеїв на 1/4 защіту і приклеїв до телефона,потім по чуть-чуть здерав і зразу приклеював,і потім верхню защіту зняв,а пузирьків в мене майже й небуло,ті шо були,то пальцем видавив) а взагалі-то там інструкція ззаду є :D

05.05.2011, 00:31   #9
Dentist
Модерн

: 23.08.2007
: дурДОМ
: 32
: 1,333
Вес репутации: 58 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту

Наклеивал в простой комнате, перед этим начисто протер мониторчик из 3-х КПК 1 вышел очень быстро, с двумя другими помучался, основное это вытереть экран. Не думаю что кто-то у нас в городе именно этим занимается, что-бы купить у него услуги по клейке плёнки. Лучше сам помучайся, заодно и опыт будет

12.05.2011, 16:41   #10
Vent
Почесний користувач

: 23.02.2005
: с инета
: 53
: 1,107
Вес репутации: 57 Vent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистість

:
Наклеивал в простой комнате, перед этим начисто протер мониторчик из 3-х КПК 1 вышел очень быстро, с двумя другими помучался, основное это вытереть экран. Не думаю что кто-то у нас в городе именно этим занимается, что-бы купить у него услуги по клейке плёнки. Лучше сам помучайся, заодно и опыт будет
И Я когда то этим страдал и частично до сих пор. На самом деле зюзюка правильно сказал - получай удоволтсвие просто пользуйся им безо всяких плёночек.
Имхо не ты живешь ради телефона, а он ради Тебя и будет их у Тебя еще охуенное множество.

Закладки

защитной, наклейка, пленки, телефона, экран

Опции темы
Опции просмотра