Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Флейм Тут спілкуємся про теми які не підійшли до жодного з розділів

22.04.2009, 22:28   #1
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

: 24.05.2007
: астрал...
: 4,693
Вес репутации: 122 LuK
Лохотрони!!!!!!!

Сьогодні прийшло мені "ПИСЬМО СЧАСТЬЯ".Шо я виграла Тойоту Сміялась довго,Роки 2 назад мені вже щось подібне приходило! А це знову прийшло,при чому з тією самою помилкою у адресі.Просять щоб я купила непотрібні книжечки по завишеним цінам,тоді тойота моя
Цікаво,хтось ще щось подібне отримував?Дивилась якось про цей клуб передачу,незалежне журналістське розслідування.
Лохотрон конкретний!!!!!!!!
Миниатюры
Изображение 001.jpg   Изображение 002.jpg  

22.04.2009, 22:50   #2
Morkovka
Sweet S. moder

: 30.11.2007
: Шепетівка-Рівне
: 32
: 1,149
Вес репутации: 49 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Відповідь: Лохотрони!!!!!!!

Знаю)) Мені таке приходило неодноразово. Потім, коли не переслали....з того самої адреси почали надходоти рахунки за книжки, які я в очі не бачила. Коротше приходили мені ті рахунки довго і вже сума добра вийшла. Постійно підвищувався процент за несплату із погрозами виклику до суду. Смішно. А хтось мабуть і купився на такі разводи. Я то знаю, що нічого не замовляла!)) Цирк да і все. А потім видно зрозуміли, що нічого не отримають і перестали свою "мукулатуру" присилати. Люди не ведіться!)))

22.04.2009, 23:12   #3
Dj Os
~форумний дідько~

: 27.02.2005
: Sh
: 36
: 3,837
Вес репутации: 91 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

Також приходило)) Разводілово класичне. Цікаво одне, звідкіля вони реквізити беруть?

22.04.2009, 23:16   #4
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Ну особисто мою адресу я вичислила,як взнали.За помилкою орфографічною))))Замовляла в Нікермені,і там невірно вказала літеру в адресі.З тією ж помилкою мені вже другий лист приходить від лохотронищиків.

25.04.2009, 13:17   #5
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

: 06.03.2007
: Шепетівка
: 33
: 1,952
Вес репутации: 67 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту

Ха...і моїй сестрі таке саме прийшло, і вона також замовляла католог! ;)
Дурять нашого брата ой дурять!!!!

25.04.2009, 13:37   #6
Morkovka
Sweet S. moder

Nastynya, та краще нічого там не замовляти....і користуватися перевіреними джерелами, щоб потім траблів не було. Та й думаю усім приходить подібне від фірми, яка займається цими замовленнями, а це аж ніяк не додає їй авторитету...

25.04.2009, 13:48   #7
neodix
Почесний користувач

: 31.10.2008
: шепетІвка UA
: 554
Вес репутации: 44 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки

Два рази приходила ця фігня. Один раз помню прийшов лист мені і другу, і що характерно і в нього і вмене "всі шанси" на виграш авто. Це я так, коротко, розповів.... хотьби адресу фільтрували,- живемо в сусідніх будинках а вони гонять що саме в мене (в нього.... ну і ще в пару тисяч) шанси 5 з 6-ти виграти.... ну тільки книжечку купити і все . Один знайомий (скупий по життю) повівся, доречі не раз і не тільки на це, звісно нічого не виграв але каже: "домашній доктор" (книга) тоже пригодиться

25.04.2009, 13:54   #8
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Та в тому й прикол,що книжка коштує від сили гривень 20,продається скрізь, якщо поцікавитись,а вони продають ії за 60-70гр,та брешуть шо такий "ексклюзив"лише у них

25.04.2009, 14:10   #9
neodix
Почесний користувач

: 31.10.2008
: шепетІвка UA
: 554
Вес репутации: 44 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки

А ще у них є два конверти з відповіддю "так" - це коли ти купуєш книжку і погоджуєшся на участь у розіграші, та "ні" - це коли відсилаєш пустий конверт "ні" і таким чином відмовляєшся від купівлі книжки. В любому випадку вони обіцяють участь у розіграші, але, коли в випадку з "ні" про тебе забувають а у випадку з "так" починають слати каталоги щоб ще щось купувати. Звісно в любому випадку (виграш) нічого нікому не світить.

25.04.2009, 14:13   #10
Morkovka
Sweet S. moder

Мда...ексклюзив "Домашній доктор")) Таких ексклюзивів точно безліч, а от знайти якусь гарну книжку, то вона б коштувала грн 100 не менше

Закладки

Опции темы
Опции просмотра