Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

19.10.2010, 10:53   #1
Madlen
Турист

: 13.10.2010
: 29
Вес репутации: 0 Madlen на шляху до кращого
Орест Юзвенко: "Місту потрібна професійна і відповідальна влада"

Звернення кандидата на посаду міського голови Юзвенка Ореста Олеговича до мешканців міста Шепетівки
Шановні Шепетівчани!
Вперше бажання балотуватися на посаду міського голови прийшло до мене 10 років тому, але саме зараз я відчув, що готовий до цього. Це рішення виважене і добре обдумане. Мета у мене одна – досягти у місті позитивних змін, адже маю велике бажання бачити Шепетівку іншою – кращою.
Для цього місту потрібна професійна та відповідальна влада. Керівні посади мають посісти люди освічені, моральні, ділові, які володіють почуттям відповідальності за майбутнє Шепетівки. Люди, які вміють не тільки жити у нашому місті, але й розбудовувати його.
Я обіцяю максимальне сприяння підприємцям, інвесторам – усім, хто планує створити нові робочі місця та принести користь громаді міста. Такі люди були і є. Двері міської ради повинні бути відчинені для кожного з них.
Першочергове завдання міського голови – налагодження співпраці з депутатами обласної та міської ради. Їх підтримка допоможе вирішити чимало проблем у місті.
Важливим для мене є питання патріотичного виховання, що базується на поєднанні освіти і національної культури. Впровадження патріотизму серед молодого покоління покращить морально-психологічний клімат у місті, зросте рівень громадської активності.
Обіцяю сприяння талановитій молоді, створення центру сучасної творчості. Адже підліткам і юнакам вкрай необхідне усвідомлення своєї «потрібності» та значущості для суспільства. Власним прикладом (я є кандидатом в майстри спорту з вільної боротьби) пропагуватиму серед молоді здоровий спосіб життя.
Необхідно розробити та втілити в життя програму розвитку кожної школи, кожного дитячого садка. Відродити практику учнівських виробничих бригад, шкільних лісництв, трудових загонів старшокласників, в яких діти зможуть отримати трудовий досвід і першу заробітну плату.
Духовність – найвища цінність народу України. Потрібно об,єднати зусилля у залученні молоді до духовних скарбів багатовікової християнської культури. Запровадити проект викладання уроків духовності на базі загальноосвітніх шкіл.
Серед приорітетних питань комунальні – розумний ремонт доріг та оновлення систем водопостачання і каналізації (спочатку заміна старих комунікацій, а потім новий асфальт, а не навпаки), своєчасна підсипка та грейдерування доріг без асфальтового покриття, питання сміттєзвалища та переробки сміття.
Місто повинно увійти у 30-кілометрову зону ХАЕС. Ми не повинні втрачати пільги, що належать нам по праву.
Обіцяю здійснювати постійний контроль за використанням бюджетних коштів, питаннями надання земельних ділянок, чесним розподілом субвенцій з державного бюджету. Кожна копійка, яка приходить у місто повинна принести реальну користь.
Я не порушую питань відновлення роботи таких підприємств, як завод «Комуніст», завод металовиробів тощо, бо зробити це зараз нереально. Я відповідаю за кожне своє слово! Прийти до влади на декілька років, а потім втекти у інше місто – для мене неприйнятний варіант. Я люблю Шепетівку, дихаю її повітрям, ходжу нашими дорогами і тротуарами, дивлюся в очі Шепетівчанам. Тож, якщо громада довірить мені стати міським головою, я робитиму свою справу чесно і відповідально, так, щоб Ви, Шепетівчани, захотіли обрати мене на другий термін.
З повагою Орест Юзвенко.
Біографічна довідка.
Юзвенко Орест Олегович народився 6 серпня 1969р. у с.Залужжі Білогірського району Хмельницької області. З1972 р. мешкає у Шепетівці. У 1986 р. закінчив середню школу №4. Працював на заводі тракторних втулок. У 1987 р. був призваний до армії. Закінчив Донецьке вище військово-педагогічне училище(1992 р.) Працював на телебаченні(ТРК "Гарт", "Шанс"), був автором і ведучим програми "Дорога до храму". З 2001 до 2002 р. - директор територіального центру. З 2002 р. - приватний підприємець, займається лісопереробкою і лісозаготівлею, надає транспортні послуги. Одружений, має п,ятеро дітей. Член партії "Сильна Україна".
Миниатюры
банер.jpg  

Последний раз редактировалось Madlen; 21.10.2010 в 10:06..

26.10.2010, 11:59   #2
Гість8907
Guest

: n/a
Відповідь: Орест Юзвенко: "Місту потрібна професійна і відповідальна влада"

Класні образи вийшли і листівки теж, респект фотографу.

Коли починаєте обливати брудом, то плескайте вже на всіх, а не тільки на одного. Бо не дуже гарно виходить.

А взагалі Вам це непотрібно, бо Вам не личить.

26.10.2010, 12:27   #3
mdmdmdmdmdmd
Почесний користувач

: 21.09.2009
: Shanghai
: 18
: 358
Вес репутации: 37 mdmdmdmdmdmd скоро стане відомимmdmdmdmdmdmd скоро стане відомим
Відповідь: Орест Юзвенко: "Місту потрібна професійна і відповідальна влада"

С кандидатом незнаком но по совместной работе на хлебзаводе хорошо знаком с его мамой и братом . Очень умные ответственные и уважаемые люди , редко такие встречаются особенно сейчас , им без вопросов можно город доверить .

Закладки

вибори, голови, міського, орест, юзвенко

Опции темы
Опции просмотра