Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

12.01.2007, 23:07   #71
Larisa
Гуру Шепетівки

: 20.06.2005
: Шепетовка-Болгария
: 53
: 783
Вес репутации: 49 Larisa на шляху до кращого

Я скорей всего соглашусь и пыталась объяснить мою веру , но никто так и не понял ,даже тот же самый tugodum ...

13.01.2007, 00:34   #72
tugodum
Патріот Шепетівки

: 16.02.2006
: Шепетівка
: 139
Вес репутации: 42 tugodum поки що незрозуміло

<div class='quotetop'></div>
:
Это наподобие того, что Бог создал человека по своему подобию, если хотите. Вы с этим не согласны? [/b]
Якщо підходити з такої позиції, то я відділяю поняття бога і релігії - відповідно для мене "бога" не існує!!! Релігія в певній мірі потрібна людям слабким( не потрібно думати що, де і як - за них вже подумали), їм мабуть простіше живеться від думки,що за них все вирішують!?
:
Я скорей всего соглашусь и пыталась объяснить мою веру , но никто так и не понял ,даже тот же самый tugodum ...[/b]
Larisa якщо я вірно зрозумів, Ви в певній мірі вірете в "бога" - тоді як особисто для Вас віра поєднується з ідивідуальністю!!!????( на мою думку це різновекторні поняття)

18.01.2007, 00:02   #73
Larisa
Гуру Шепетівки

Talking

<div class='quotetop'>(tugodum @ 12.1.2007, 21:34) [snapback]7062[/snapback]</div>
:
Якщо підходити з такої позиції, то я відділяю поняття бога і релігії - відповідно для мене "бога" не існує!!! Релігія в певній мірі потрібна людям слабким( не потрібно думати що, де і як - за них вже подумали), їм мабуть простіше живеться від думки,що за них все вирішують!?
Larisa якщо я вірно зрозумів, Ви в певній мірі вірете в "бога" - тоді як особисто для Вас віра поєднується з ідивідуальністю!!!????( на мою думку це різновекторні поняття)
[/b]
мда , вера ,да хоть она какая ,нужна каждому ,это стимулирует весь процесс жизни , а вот ,религия ,я соглашаюсь к этой позиции ,что она пробуждает страх у людей ,веря в наказание божие.
я верю в силу ,которая меня поддерживает и я ее , счас попытаюсь объяснить и в чем роль индивидуальности .Если я думаю о чем-то хорошем ,если я направляю все свои мысли в положительную сторону / старательно выбрасывая негативные мысли/,если я чего-то очень сильно хочу и т. д ,то я его получу, я просто верю в себя ,а сответственно высшая сила мне помогает ,потомучто есть взаимосвязь между мной и космосом , я пришла от туда и уйду туда...

18.01.2007, 22:23   #74
s.m.
Гість

: 17.12.2006
: 6
Вес репутации: 0 s.m. поки що незрозуміло

Вибачаюсь за довге мовчання.
Розумію тих, хто не може збагнути, що це таке - віра в Бога, бо сам більшу частину свого життя не мав її. Звісно перебував точно в такому ж стані, з усім цим марнотратним внутрішнім гоміном.
Віра в Бога - особистий дар Бога."Ніхто-бо не може до Мене прийти, як Отець, що послав Мене, не притягне його,..." (Ів.6:44) Вона може бути тільки від Бога і Бог особисто, підкреслюю, Сам особисто, даруе кожній людині, кожному чоловікові, кожній жінці особисто, характерним для цієї людини шляхом, Свій подарунок "... Вам необхідно родитись згори. Дух дихає, де хоче, і його голос ти чуєш, та не відаєш, звідкіля він приходить, і куди він іде. Так буває і з кожним, хто від Духа народжений." (Ів.3:7-8).
Я хочу спитати шановне товариство.
Іісус Христос. Хто Він є?
Дякую.

18.01.2007, 23:11   #75
bear
Еліта Шепетівки

: 25.04.2005
: USA
: 410
Вес репутации: 47 bear поки що незрозуміло

:
Я хочу спитати шановне товариство.
Іісус Христос. Хто Він є?
Дякую.
[/b]
А де Ви живете, Есем? Не хочу доторкатися до релiгiйних почуттiв, а тим бiльше образити Вас як небудь, але на мiй погляд вiдповiдь на це питання треба шукати в соцально-економичному станi Римскоi Iмперii того часу. Комусь потрiбно було щоб зъявилась така ЛЮДИНА.
Дякую.

30.01.2007, 01:53   #76
odin
Зубна фєя

: 17.02.2005
: Інтернет
: 769
Вес репутации: 54 odin дуже позитивна особистістьodin дуже позитивна особистістьodin дуже позитивна особистість

жорстоко...

30.01.2007, 21:26   #77
bear
Еліта Шепетівки

: 25.04.2005
: USA
: 410
Вес репутации: 47 bear поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(odin @ 30.1.2007, 0:53) [snapback]7745[/snapback]</div>
:
жорстоко...
[/b]
Ну раз така реакцiя, то менi ще раз треба сказати, що нiкого образити не хотiв. До вiри та вiруючих вiдношусь з дуже великою повагою незалежно вiд конфессiї, крiм екстремiстив, зрозумiло.

Особисто дякую Вам, Есем за Вашi щирi комментарiї та за те, що Ви майже лише одна людина на цьому форумi, яка свою фотографию виставила. Яке щире, добре, вiдкрите обличчя! Щастя та здоров'я Вам та Вашої родинi!

02.02.2007, 22:08   #78
s.m.
Гість

: 17.12.2006
: 6
Вес репутации: 0 s.m. поки що незрозуміло

Подяка вам, шановні, за інтерес який виявляєте до нашої спільної теми.
Незважаючи, на досить легке сприйнятя мого запитання, воно дуже важливе. Уявіть, що це запитання прийшло з іншої частини всесвіту, хоча і там, звісно, знають про Ісуса, але уявіть - мої знання про цю постать будуть формуватись з ваших відповідей.
Тому знову : "Хто такий Ісус Христос?". Чому на планеті Земля легше порахувати тих людей, які не чули про Нього, ніж тих кому відомо це ім'я? Чому, чому Він такий відомий, що кожного року значна частина людства відмічає Його день народження? Що Він такого зробив?
Якщо у вас, шановні, є відповіді, будь ласка, прошу...
Дякую.

19.03.2007, 16:20   #79
Larisa
Гуру Шепетівки

перечитала опять посты...кто такой Иисус Христос ? самая сильная и великая личность в человеческой истории ,провозглосившая себя Богом.Что он такое сделал? Библию честно никогда не читала , но информация есть такая ,что прощал за грехи ,лечил людей,изгонял демонов ,предвещал вечную жизнь за преданность и честность.Цель его на планете Земля наверно такова : придать смысл жизни всем заблудивщимся овцам в этом мире. И потому как нет доказательств в обратном , а именно в его Воскресении ,большая часть населения планеты верит в его существование.Я тоже верю и как христианка соблюдаю и праздную все церковные праздники.Но все-таки ,не могу сказать ,что именно божия вера и толька она определяет смысл жизни.

09.07.2007, 23:34   #80
Larisa
Гуру Шепетівки

7 мая точка совсем нормальная , другие так се для юмора :grin:

Закладки

Опции темы
Опции просмотра