Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Спорт Про спорт і спортивні події не повязані з нашим містом

Старый 08.10.2008, 21:46   #111
Ramadzan
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 35 Ramadzan поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Ramadzan с помощью ICQ

<div class='quotetop'>(Настуся @ 2.10.2008, 13:53) [snapback]49972[/snapback]</div>
Цитата:
Да.....сумно аж до сліз......а перемога та навіть нічия була практично наша...Ну Месі.....(((
[/b]
Ну на счёт Шахтёра скажу так я за них уже почти не болею после матча Шахтёр-Севилья када вратарь Севильи на последней минуте забил нашим и нашы тагда проиграли а Металист вобше молодчинка в прошлый год было их очень жалко как они непрошли Евертон.

<div class='quotetop'>(Настуся @ 7.10.2008, 22:15) [snapback]50290[/snapback]</div>
Цитата:
Проходіма щей як, якщо будуть грати так як з Бешикташем успіх їм гарантований! Думаю нашим конкурентом за вихід буде Бенефіка!
[/b]
Ещё очень серёзный бой нам даст Олимпиакос но група вполне проходимая и рвать можно всех

На моё мнение група смерти так ето група F
Старый 09.10.2008, 03:30   #112
Юлій
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 33 Юлій поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Юлій с помощью ICQ

Чуваки, я оце недавно передивлювався футбол Динамо-Барселона 4:0 1996р.! Оце класно було, аж приємно, що наші колись вміли в футбола грати!!! Доречі можу підігнати кому треба цей футбольчік(пишіть в пріват, або на асю 247808181)!
П.С. Люблю фіфа, недавно 08 почав грати, а тут 09 вийшло, знову наловчуватися треба))))
Юлій вне форума  
Старый 09.10.2008, 11:28   #113
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 64 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™
<div class='quotetop'>(DrEdD @ 9.10.2008, 2:30) [snapback]50367[/snapback]</div>
Цитата:
Чуваки, я оце недавно передивлювався футбол Динамо-Барселона 4:0 1996р.! Оце класно було, аж приємно, що наші колись вміли в футбола грати!!! Доречі можу підігнати кому треба цей футбольчік(пишіть в пріват, або на асю 247808181)!
П.С. Люблю фіфа, недавно 08 почав грати, а тут 09 вийшло, знову наловчуватися треба))))
[/b]
ОО!Сезон ігор Ліги Чемпіонів 1996-97 напевно був чи ненайвдалішим сезоном в історії Динамо! :D/
Головний «трансфер» керівники "Динамо" здійснили в сезоні 1996/97. Із близькосхідного «відрядження» до рідної команди повернувся Валерій Лобановський. Великий тренер не лише продовжив чемпіонську серію «біло-синіх», а й вивів команду на новий якісний рівень, а саме у число провідних клубів Європи. І як грали динамівці наприкінці 90-х! Перемоги над «Реалом», «Барселоною», «Арсеналом», вихід у пів- та чвертьфінали Ліги Чемпіонів.
:roll:

Nastynya вне форума  
Старый 09.10.2008, 13:54   #114
Dentist
Модерн

Вес репутации: 55 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту
Отправить сообщение для Dentist с помощью ICQ

хм, я чёт не думаю того что мы когда-то умели играть в футол, мы не умели мы УМЕЕМ...просто кто-то научился лутше за нас, вот и всё.... а то что щас как-то мы не оч тру выглядим, это фигня.... ещё покажем кто тут папки)))
Старый 09.10.2008, 16:12   #115
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 64 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™

<div class='quotetop'>(Dentist @ 9.10.2008, 12:54) [snapback]50377[/snapback]</div>
Цитата:
хм, я чёт не думаю того что мы когда-то умели играть в футол, мы не умели мы УМЕЕМ...просто кто-то научился лутше за нас, вот и всё.... а то что щас как-то мы не оч тру выглядим, это фигня.... ещё покажем кто тут папки)))
[/b]
:D/ Навпаки ми завжди вміли грати у футбол і граємо, тільки людину треба досвідчену на пост тренера :D/ і мати правильну мотивацію! Ураїна це футбольна держава!Ми можемо коли захочемо!

Nastynya вне форума  
Старый 09.10.2008, 21:17   #116
Юлій
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 33 Юлій поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Юлій с помощью ICQ

Гроші змінили інтерес гри! Немає патріотизму і самовіддачі(
Юлій вне форума  
Старый 09.10.2008, 22:25   #117
Dangeros
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Dangeros поки що незрозуміло

Вторыми в группе Метал стабильно... Если гордость не испортит игру.
Старый 09.10.2008, 22:58   #118
John
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 36 John на шляху до кращого
Отправить сообщение для John с помощью ICQ

<div class='quotetop'>(Настуся @ 9.10.2008, 8:28) [snapback]50372[/snapback]</div>
Цитата:
ОО!Сезон ігор Ліги Чемпіонів 1996-97 напевно був чи ненайвдалішим сезоном в історії Динамо! :D/
Головний «трансфер» керівники "Динамо" здійснили в сезоні 1996/97. Із близькосхідного «відрядження» до рідної команди повернувся Валерій Лобановський. Великий тренер не лише продовжив чемпіонську серію «біло-синіх», а й вивів команду на новий якісний рівень, а саме у число провідних клубів Європи. І як грали динамівці наприкінці 90-х! Перемоги над «Реалом», «Барселоною», «Арсеналом», вихід у пів- та чвертьфінали Ліги Чемпіонів.
:roll:
[/b]
Да були часи, але зараз з кожним роком наші клуби починають прогресувати і це є "+", може й знову побачим Динамо чи Шахту десь хочаб в 1/4 Ліги Чемпіонів
Старый 10.10.2008, 00:23   #119
John
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 36 John на шляху до кращого
Отправить сообщение для John с помощью ICQ

Вітаю Зб. України по футзалу з перемогою в групі на Чемпіонаті Світу і вихід в 1/4 фінала
Старый 10.10.2008, 11:10   #120
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

<div class='quotetop'>(John @ 9.10.2008, 23:23) [snapback]50413[/snapback]</div>
Цитата:
Вітаю Зб. України по футзалу з перемогою в групі на Чемпіонаті Світу і вихід в 1/4 фінала
[/b]
:D І я приєднуюся! :D/ Бажаю їм удачі, і як мінімум виходу до фіналу!

Nastynya вне форума  

Закладки

Метки
футбол

Опции темы
Опции просмотра