Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Мобільний зв'язок Обговорення мобільних телефонів та операторів зв'язку

Старый 03.12.2008, 18:24   #1
neodix
Почесний користувач

Вес репутации: 42 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для neodix с помощью ICQ
Red face

Довго думав чи створювати цю тему...Вроді і тем хватає і народу,але обговорюються вони якось не охоче...але вирішив... Так от,за долею данного апарата слідкую вже більше року,а перша інфа про нього з'явилася ще на початку 2007 року. Були у нього свої проблеми- то з інтерфейсом то аппаратні із-за чого вихід постійно переносився,ну і звісно сильна схожість з Яфоном.Хочу зразу наголосити що Мізу не звичний китайський ширпотреб а нормальна фірма яка випускає МРЗ плеєри такі як М6,М7,також корейці випускають їх плеєри під маркою ritmix. Комунікатори вже готові ,випуск планується на 8 грудня. А поки-що відправили образци на тест на різні ресурси. Як вам такий аппаратєц??? :P Специфікації- http://meizu-m8.ru/news/2008-11-10-2
Старый 03.12.2008, 19:23   #2
Andruxa
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 35 Andruxa на шляху до кращого
Отправить сообщение для Andruxa с помощью ICQ

І сіки він буде коштувать?
Andruxa вне форума  
Старый 03.12.2008, 19:43   #3
neodix
Почесний користувач

Вес репутации: 42 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки

<div class='quotetop'>(АнДрУхА @ 3.12.2008, 18:23) [snapback]52875[/snapback]</div>
Цитата:
І сіки він буде коштувать?
[/b]
Важко сказати, голова компанії обіцяв 380 USD за 8 Гб модель. А наша ціна вже буде залежати від популярності моделі і накрутки :-?
Старый 03.12.2008, 21:20   #4
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 90 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Хм....думаю то буде достойна альтернатива айфону в якої ціна буде адекватною а не завищеною як у епл.
Думаю багато хто скаже китайське г**но, але я гадаю що китайці вже виросли і давно роблять достоінй речі якщо вони складаються з розробок відомих компаній а не використовують власні
Старый 03.12.2008, 22:49   #5
neodix
Почесний користувач

<div class='quotetop'>(Dj Os @ 3.12.2008, 20:20) [snapback]52881[/snapback]</div>
Цитата:
Хм....думаю то буде достойна альтернатива айфону в якої ціна буде адекватною а не завищеною як у епл.
Думаю багато хто скаже китайське г**но
[/b]
А якжеж без цього...Але думаю такий апарат має право на існування,тим більше з таими потужними спєками...один екран чого вартий. Трохи пізніше має вийти 3G версія. П.С.Оф.сайт- http://www.meizume.com/ Собственно обзор тестового MEIZU M8- http://meizu-m8.ru/news/2008-11-29-34
Старый 07.02.2009, 15:06   #6
neodix
Почесний користувач

По умолчанию Re: MEIZU M8

Повні технічні характеристики і комплектація: http://meizu-m8.ru/news/4 . Відео демонстрація одного з користувачів: http://meizu-m8.ru/forum/4-100-1 . Просто фотки, чорний і білий: . . А це вже варіант 3G, що правда офіційно ніхто не давав коментарів, ось що пишуть на одному з сайтів: Релиз первой версии Meizu M8 уже не за горами (по некоторым данным, 10 февраля - возможная дата релиза), а уже ведутся разработки версии с поддержкой 3G-сетей. Подробностей пока не много. Всё, что известно, это размеры нового устройства: 110мм×58мм×13мм и физическое увеличение экрана с 72мм×48мм в нынешней версии до 80мм×50мм в версии 3G. Насколько всё это соответствует действительности, покажет время.
Старый 07.02.2009, 16:28   #7
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 120 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Користувалась айфоном,трохи він заумний був.Там шоб у всьому розібратись треба була купа часу та программ.Бо без інтернету нічого не йшло!Цей такий самий чи попроще?
А взагалі НОКІЯ-самий кращий телефон.:) :) :)
Старый 07.02.2009, 17:46   #8
neodix
Почесний користувач

Цитата:
Сообщение от Nino Посмотреть сообщение
Користувалась айфоном,трохи він заумний був.Там шоб у всьому розібратись треба була купа часу та программ.Бо без інтернету нічого не йшло!Цей такий самий чи попроще?
А взагалі НОКІЯ-самий кращий телефон.:) :) :)
Мабуть що такий самий,а взагалі ті хто його купив (всі власники айфонів так-що є з чим порівняти) приємно вражені, до тогож виложена SDK а значить куча програм гарантована.
Старый 15.02.2009, 09:33   #9
neodix
Почесний користувач

По умолчанию Відповідь: MEIZU M8

Сравнение экранов М8 и iPhone http://meizu-m8.ru/news/2009-02-14-69
Старый 03.04.2009, 13:49   #10
neodix
Почесний користувач

По умолчанию Відповідь: MEIZU M8

Комунікатор з wi-fi і без нього можна впринципі купити тут http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.20665, але я буду чекати остаточної русифікації, так як в інгліш "несильон"... та й ціна впаде...(ех криза, блін всі плани портить).

Последний раз редактировалось neodix; 03.04.2009 в 13:53..
neodix вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра