Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Форум Пишіть тут якщо у вас виникли проблеми з форумом або ви хочете шось побажати

31.01.2010, 19:17   #1
revizor
Патріот Шепетівки

: 04.04.2009
: Шепетівка
: 43
: 167
Вес репутации: 36 revizor скоро стане відомимrevizor скоро стане відомим
Мабуть Форум помирає

В нас з кожним днем стає все меньше і меньше учасників форуму. Можливо його розкрутити просто флудом, але я не хочу через це втратити репутацію. Єлі єлі витянув на 3. Давайте думати. А не спати.

МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ

Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется умереть.

31.01.2010, 20:12   #2
Zelya
Почесний користувач

: 13.07.2008
: 354
Вес репутации: 42 Zelya дуже позитивна особистістьZelya дуже позитивна особистістьZelya дуже позитивна особистість
Відповідь: Мабуть Форум помирає

Твоя репутація залежить від тебе, а чисельність учасників від того, наскільки цікавим є форум. Я недавно переглянув сторінки форуму, незрозуміло чим займаються наші модератори, там повно старих нікому непотрібних тем, які потрібно повидаляти. Та й зацікавити людей чимось потрібно, придумати щось оригінальніше ніж "На цій сторінкі обговорюємо статтю..."

31.01.2010, 20:24   #3
IIIkinep
Почесний користувач

: 16.12.2007
: 1,637
Вес репутации: 65 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

не модери а супер модери і адміни.

у нас права тільки на мягке видалення яке так само є сорняком.

31.01.2010, 21:27   #4
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

: 24.05.2007
: астрал...
: 4,693
Вес репутации: 122 LuK

давно пропонувала видалити весь нафталін з форуму!адмін проти.а ми не маємо права
я навіть свою стіну не можу почистити без нього!!!

31.01.2010, 22:05   #5
НатС
Почесний користувач

: 19.02.2008
: 29
: 845
Вес репутации: 48 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки

даёшь новые темы и удаление старых, больше возможностей модерам)

31.01.2010, 22:12   #6
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

: 24.05.2007
: астрал...
: 4,693
Вес репутации: 122 LuK

революция))))))))))))))))))))))))))))))))

31.01.2010, 22:59   #7
Dj Os
~форумний дідько~

: 27.02.2005
: Sh
: 36
: 3,837
Вес репутации: 92 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

Революція...все на що вас вистачає...сором! Кому заважають старі теми от ви мені скажіть? Всі вони вже давно в кінці розділу і нікому не заважають. Але я мабуть розумію нафіга ви їх хочете видаляти, бо тоді можна буде ті самі теми підняти і знову переливати з пустого в порожнє. Нема мети обговорити цікаві теми, є мета навязати свою точку зору і все!
Ви дивуєтесь чому новий народ так неохоче починає тут спілкуватись? Єдиною причиною того ви самі! Все має бути по вашому, інакодуміє наказуємо і тд. 50% нових думок і постів викликають у "старожилів" бурю емоцій і купу гімномєтанія. Не треба далеко ходити за прикладами: топік про леніна, про вибори і тд
Єдине на шо вас хватає це піднімати псевдореволюції по різним недопричинам. Жах яка дискримінація ваші видалені повідомлення потрапляють в корзину яку до того ж бачать лише модері і адмін.
:
Та й зацікавити людей чимось потрібно, придумати щось оригінальніше ніж "На цій сторінкі обговорюємо статтю..."
За тим посилання до речі розміщенні цілі новини та статті що стосуються нашого міста. Читайте та обговорюйте, в чому проблема?)

---------- Додано о 21:59 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:58 ----------

П.С. Перемістіть топік в розділ форум

31.01.2010, 23:40   #8
IIIkinep
Почесний користувач

: 16.12.2007
: 1,637
Вес репутации: 65 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

ми вже стільки раз уходили.що краще адмін навязати свою точку зору.і хай закриє форум)

31.01.2010, 23:56   #9
revizor
Патріот Шепетівки

: 04.04.2009
: 43
: 167
Вес репутации: 36 revizor скоро стане відомимrevizor скоро стане відомим

«Я помню классику советского кино "Холодное лето 53", когда банда хотела захватить село, сначала надо было грохнуть милиционера. Я это понимаю - завалить министра и дорога к ограблению открыта»

И.о министра МВД Юрий Луценко, 28 января

Розвивати потрібно форум, а не закривати.

---------- Додано о 22:56 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 22:47 ----------

Да хто в нас Адмін, дайте відповідь форумчани хто знає, Або простіше хай признається адмін сам. Модери і супер модери мали б знати.

МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ

Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется умереть.

01.02.2010, 14:56   #10
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

: 06.03.2007
: 34
: 1,952
Вес репутации: 67 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту

Революція не революція...а я за те щоб старі теми повидаляти повіністю з форуму!!
Адмін дай нам можливість видаляти повністю а не м"яко...якщо сам не хочеш...то ж люди просять..ну невже це таке велике прохання...І давайте не опускати руки і так писимістично настроюватися а створювати цікаві дискусії...
Zelya на рахунок статтів думаю ти помиляєшся, іноді бувають дійсно цікаві статті варті уваги, хто вам заважає стврювати теми які на вашу думку цікаві)

Последний раз редактировалось Nastynya; 01.02.2010 в 15:02..

Закладки

мабуть, помирає, форум

Опции темы
Опции просмотра