Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Love'n'Sex Кохання, відносини та секс

08.10.2008, 16:15   #1
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

: 06.03.2007
: Шепетівка
: 34
: 1,952
Вес репутации: 67 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Багато є життєвих прикладів коли чоловік старший жінки на 10-15 років або навпаки, і незавжди такі шлюби є щасливими. Взагалі вважається що будувати стосунки саме найкраще коли чоловік старший (менший) на 3-5 років, тоді і погляди співпадають і відкривають один для одного щось нове, набувають життєвого досвіду.
Як хто вважає?

08.10.2008, 17:21   #2
ARTIST
;)

: 21.01.2008
: 30
: 887
Вес репутации: 52 ARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок міста

Особисто моя думка, що чоловік повинен бути старший на 1-5 роки, а то получаються стосунки між представниками різних поколінь, які мають зовсім інші погляди на світ. Саме головне, щоб ці погляди співпадали, а то можете собі уявити шлюб хіппі з панком??))

08.10.2008, 19:27   #3
Lego
Патріот Шепетівки

: 01.06.2007
: 1,955
Вес репутации: 76 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться

Хотя для чувств главное это взаимопонимание, но если люди, как сказанно выше, с разными взглядами на жизнь и в основном эти взгляды разные от того, что разные поколения, то это очень много играет в конечном итоге! Причем касается практически всего.
Другое дело как люди с этим сживаются...
P.S. Что-то намудрил... видимо лекции сказываются))) Но надеюсь меня поймут)))

08.10.2008, 22:34   #4
Dentist
Модерн

: 23.08.2007
: дурДОМ
: 32
: 1,333
Вес репутации: 59 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту

на людей это не должно влиять..... ну я лично думаю там лет 6-8 не больше!!!!!!!!!! а так, думаю щас такое время что поф какой возраст......

10.10.2008, 01:32   #5
~REFLEXA~
Гуру Шепетівки

: 10.06.2005
: 790
Вес репутации: 49 ~REFLEXA~ поки що незрозуміло

Сразу вспомнилась Николаенко. Напомню, что недавно бывшая мисс Украина 26-летняя Александра Николаенко вышла замуж за 72-летнего миллиардера Фила Раффина

10.10.2008, 01:39   #6
Dentist
Модерн

Вес репутации: 59 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту

хе, чего не сделаеш ради дедушки милионера))) а потом ещё про любов говорят(от темы отошол)....
если чесно думаю что не долго дедушка прожЫвёт))))))))

10.10.2008, 01:45   #7
Ikke
Почесний користувач

: 26.06.2007
: вулиця Зябликів
: 30
: 294
Вес репутации: 40 Ikke скоро стане відомим

А у мене у дяді і тьоті різниця 12 років. Вони живуть нормально, не без негараздів, но без того ніяк, і при чому вже дуже довго.. І така різниця у них ніяких "конфліктів поколінь" не викликає

Эффективность разговора обратно пропорциональна затраченному на него времени

10.10.2008, 01:49   #8
Dentist
Модерн

ну как сказать, раньше время было другое и понятие были другие(про возраст) щас много что поменялось, так что тут нечему удивляЦЦа(кста у мну радаки тоже 12 лет разниЦы)..

10.10.2008, 10:50   #9
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

: 24.05.2007
: астрал...
: 4,693
Вес репутации: 122 LuK

Думаю різниця у віці-то все умовності та забобони!!!Аби людям було добре разом!!!А те що інші скажуть-їх взагалі не турбувало!!!Бо народ у нас такий-треба скрізь вставити своїх 5 копійок і по любому поводу!Моя подруга ,на приклад,зараз вийшла заміх за хлопця,який на 10 років менше її!!! (разом вони вже років 5)Таких щасливих закоханих рідко можна побачии!Інший приклад-теж мої друзі!Чоловік старше за дружини на 25 років!Дивлячись на їх відносини-душа радіє!!!Чоловіки з роками починають цінити сімейні відносини!Та й до дітей у такому віці якщо заводять,то ставляться зовсім по іншому,чим у молоді роки!!!

10.10.2008, 14:33   #10
~REFLEXA~
Гуру Шепетівки

: 10.06.2005
: 790
Вес репутации: 49 ~REFLEXA~ поки що незрозуміло

Я вважаю, що різниця у віці це сповна нормальне явище на сьогоднішній день. У мене є знайомі, в яких різниця близько 30 років. Ні для кого не секрет, що чоловіки вибирають молодих жінок, щоб породити на світ здорове потомство, а жінки відчувають собе упевненіше з партнерами старше за себе.Погодитеся, безглуздо не зустрічатися з людиною яка тобі подобається, лише тому, що у вас дивна різниця у віці.

Закладки

Опции темы
Опции просмотра