Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

12.05.2011, 14:29   #41
Andruxa
Еліта Шепетівки

: 13.08.2008
: 302
Вес репутации: 37 Andruxa на шляху до кращого
Відповідь: Українофобам і провокаторам не місце в модерах!!!

:
ти ще про Шкіпера забуло)
в нього теж ава провокативна була, і фото у підписі уважно роздивись)))чи воно тобі,патріоту ті ні про що не говорить???
а про що воно може говорити, якщо це фотошоп?

12.05.2011, 14:52   #42
ZzZ
Почесний користувач

: 14.10.2010
: 384
Вес репутации: 34 ZzZ скоро стане відомимZzZ скоро стане відомим

[quote=IIIkinep;66190]ось і ми про це))
нам це абсолютно пофіг ))

ми розмовляем про свій коханий день перемоги, а ти нам свої "геніальні" ідеї втюхешь ))

а потім говориш що ми ще ідеї твої чіпаем)

И - боже вас сохрани - не читайте до обеда советских газет. Пациенты, не читающие газет, чувствуют себя превосходно. Те же, которых я специально заставлял читать "правду", - теряли в весе. (профессор Ф.Ф.Преображенский)

12.05.2011, 17:33   #43
IIIkinep
Почесний користувач

: 16.12.2007
: 1,637
Вес репутации: 65 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

[quote=ZzZ;66251]
:

И - боже вас сохрани - не читайте до обеда советских газет. Пациенты, не читающие газет, чувствуют себя превосходно. Те же, которых я специально заставлял читать "правду", - теряли в весе. (профессор Ф.Ф.Преображенский)

іди руки помий,бо ж на вражій мові писав.

---------- Додано о 15:06 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 15:04 ----------

:
а про що воно може говорити, якщо це фотошоп?

ага. Історію краще читай.

---------- Додано о 15:10 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 15:06 ----------

:
у нас в Україні є цвинтарі де поховані німецькі солдати які загинули в другій світовій війні __їхні родичі ,близькі люди приїздять провідати ,віддати шану їм___але ж не везуть сюди прапор нацистський___приїхали ,відвідали могилу і поїхали спокійно___
я так само не проти того щоб навіть росіяни приїздили до нас __провідували своїх родичів ,близьких які загинули в другій світовій війні ___та воно так і було на протязі 20 років незалежності, і все було добре __
тиж подивись ,що відбувається в суспільстві ,ми забули за гречку ,за пенсії , за зарплати низькі ,навіть за Бен Ладена забули __)) одна тама __червоний прапор__можливо на те й розраховув Кремль ,щоб нас пересварити __ бо сконсолідоване суспільство ,не вигідне ні нашій сьогодняшній "владі", ні тим більше кремлю __

ти думаєш що ти пишеш?!
Старі люди,приїхали побачитись,помянути загиблих друзів, вони багато років тому назад на тому місці від куль друг друга закривали.

а ти їх порівнюешь з німцями.

Мені здається ви більше хочите посварити....

---------- Додано о 15:33 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 15:10 ----------

:
Кохання - це любов, що передбачає сексуальні стосунки. Скажіть, будь ласка, а "перемога" дала згоду на ваше "кохання"? Бо так можна й до 117-ї статті докохатися...

не скажи.
ти от Україну кохаєш, а інтима у вас нема.
так що все образно.

Последний раз редактировалось IIIkinep; 12.05.2011 в 17:57..

12.05.2011, 18:50   #44
Lego
Патріот Шепетівки

: 01.06.2007
: 1,955
Вес репутации: 76 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться

:
можливо на те й розраховув Кремль ,щоб нас пересварити __ бо сконсолідоване суспільство ,не вигідне ні нашій сьогодняшній "владі", ні тим більше кремлю __
Да, кремль имеет длинные руки, но они свою федерацию собрать в кучу не могут...
А на счет того, чтобы разрушать консолидированное общество - дак если общество консолидированное, оно не "ведется" на такие провокации.

12.05.2011, 23:51   #45
Andruxa
Еліта Шепетівки

:
ага. Історію краще читай.
Ой не розказуй))(здогадуюсь як ти її вчив).
а щодо фотографії...ну що зробиш, не знав...і цей один факт аж ніяк не свідчить про мої знання з історії в цілому, які, до речі, є досить значні.

12.05.2011, 23:53   #46
IIIkinep
Почесний користувач

: 16.12.2007
: 1,637
Вес репутации: 65 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

я вчив,я вивчав.

молодець.

12.05.2011, 23:55   #47
Andruxa
Еліта Шепетівки

сам себе похвалив?)

13.05.2011, 09:58   #48
Alois
Почесний користувач

: 15.10.2010
: 826
Вес репутации: 45 Alois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок міста

:
сам себе похвалив?)
У темі про українофобів і провокаторів...)))

13.05.2011, 12:28   #49
ZzZ
Почесний користувач

: 14.10.2010
: 384
Вес репутации: 34 ZzZ скоро стане відомимZzZ скоро стане відомим

кожен день захожу ,перевірити чи зняли Монаха з модера чи ні___ще не зняли

13.05.2011, 12:29   #50
monax
Guest

: n/a
Re: Відповідь: Українофобам і провокаторам не місце в модерах!!!

:
кожен день захожу ,перевірити чи зняли Монаха з модера чи ні___ще не зняли
Не сняли. Заходи завтра или кричи Админу громче.

Закладки

місце, модерах!!!, провокаторам, українофобам

Опции темы
Опции просмотра