Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Музика Обговореня та обмін музичними творами

31.03.2010, 17:56   #1
Jamelle
Корчагінець

: 08.02.2010
: 58
Вес репутации: 31 Jamelle на шляху до кращого
Cool Розвивання хіп-хоп культури

Маю на увазі, потрібно якось просувати культуру... У нашому місті є багато репперів, та відомий за межею міста лише один - PaDre, це не погано, хоть хтось демонструє свої вміння, цим і підтягуючи місто, показуючи, що у нас є що, вірніше кого показати...
Та мало одного Падре, потрібно розкриватися і тим, хто на нижчому рівні... На мою думку, навіть той самий "Номер Один" має якось підтягувати молоде покоління, щось підказувати, в чомусь допомагати, одним словом, - потрібно більше спілкування... Потрібно більше спілкування між людьми з однаковими інтересами...
Згадати навіть дісси ті, які були... Помоєму, це не правильно, ми жевемо в одному місті, в одному маленькому місті, і нам не потрібно війни, краще б вони записали сумісний трек, аніж сралися б, діссились... А якщо говорити про дісси, то краще їх писати на реперів з інших міст, на тих, хто дійсно заслуговує "пулю"...
ОДНЕ місто, ОДИН великий район, ОДНЕ життя, ОДНІ вулиці, ОДНЕ, вкінці кінців повітря... нам не потрібна війна!!! Нам потрібна лише сила, одна (наголошую ОДНА) сила, за допомогою якої ми змоглиб прориватись через різну непотріб, руйнувати на своєму шляху усі бір'єри... і лише СТРІМКО ПІДІЙМАТИСЯ!!!

Мир усім місцевим! З любов'ю, в серці, до цих вулиць, Джамель!

Последний раз редактировалось Jamelle; 31.03.2010 в 18:21..

31.03.2010, 19:54   #2
Dj Os
~форумний дідько~

: 27.02.2005
: Sh
: 36
: 3,837
Вес репутации: 92 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Відповідь: Розвивання хіп-хоп культури

У нас розвитку не буде доти поки кожен буде з себе строїти мега професіонала. Падре допомогав, влаштовував батли і все таке. І що натомість? Кучу дісів, заздрощів та жовчі за спиною. І проявляйте самі трохи ініціативи. Що вам заважає зібратися подумати і самим вийти на того ж Падре і зробити який концерт

31.03.2010, 22:40   #3
Jamelle
Корчагінець

Post Відповідь: Розвивання хіп-хоп культури

Ну да... про дісси я писав. Не потрібно війни...
А баттл третій було б не погано влаштувати...
Падре молодець, він не мало досягнув, заздрити йому я думаю непотрібно...
А зібратись ми думаю моглиб з місцевими реперами, а концерт, - не знаю... де його влоштувати?

Последний раз редактировалось Jamelle; 31.03.2010 в 23:12..

31.03.2010, 23:59   #4
PaDre
Еліта Шепетівки

: 04.09.2007
: Шепетовка
: 35
: 468
Вес репутации: 41 PaDre на шляху до кращого

например я сейчас и не знаю кто у нас в городе остался. кто по учебам, кто забил. не слышно. может назовешь

хочешь знать больше, нажми сюда

01.04.2010, 00:13   #5
Jamelle
Корчагінець

Post Відповідь: Розвивання хіп-хоп культури

Остался знаю точно Вадян, остальные кто где... С Сандэром общался на днях, он еще пишет рэп, сейчас в Киеве.
Еще в нашем городе есть неикий - Труб (слышал?), я с ним сейчас пишу совмесный трек... Больше так ничеог не слышал...

01.04.2010, 00:29   #6
ВаДян
Почесний користувач

: 07.11.2007
: Шепетівка
: 30
: 788
Вес репутации: 46 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість

да ладно, тянутись за кимось? Кожен сам досягне свого в певному віці, у такому віці молодому ше й про славу рано думати, бо ніхто навіть сприймати реально не буде, от падре, тобі скільки? 22 чи 23 так? а тобіі джамель - 17-18 ну і думай, як казав самі знаєте хто "все приходит с опытом"... ну а концерти то да, не спорю шо треба, можна просто навіть на вулиці елементарно, колоночки аби хтось підтянув...я вже писав колись про сходки на островському...осталися ше багато...сандер, саул казав шо тоже шось пише...калян тоже остався, я остався)) скоро підтверджу слова;) вроді неймелси тоже ворушаться шось ще трохи...а так не знаю...я просто поняв шо тут з кимось договарюватись і шось рішати...несерйозно всі підходять...реп-шмеп...так...я то тільки за!

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой

01.04.2010, 00:46   #7
PaDre
Еліта Шепетівки

есть вот такая вот тема на форуме https://old.shepetivka.com.ua/forum/...read.php?t=962
так закидывайте сюда кто что пишет, потому что реально не слышно не на сцене не в плеере. ВаДян раз в пол года может закинуть трэк, Jamelle в последнее время подогревает ссылками. а остальных выше перечисленных не вижу

01.04.2010, 02:07   #8
ВаДян
Почесний користувач

: 07.11.2007
: Шепетівка
: 30
: 788
Вес репутации: 46 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість

:
есть вот такая вот тема на форуме https://old.shepetivka.com.ua/forum/...read.php?t=962
так закидывайте сюда кто что пишет, потому что реально не слышно не на сцене не в плеере. ВаДян раз в пол года может закинуть трэк, Jamelle в последнее время подогревает ссылками. а остальных выше перечисленных не вижу
та от просто думаю все разом вже закинути, тай готовлю шось смачне))

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой

01.04.2010, 09:30   #9
Jamelle
Корчагінець

я просто поняв шо тут з кимось договарюватись і шось рішати...несерйозно всі підходять...реп-шмеп...так...я то тільки за! - вот це шось я не понімаю, обясни путяво
----------
А чого тягнути, викладуй помаленьку якісь треки...

01.04.2010, 13:03   #10
PaDre
Еліта Шепетівки

:
та от просто думаю все разом вже закинути, тай готовлю шось смачне))
ну это хорошо

Закладки

культури, розвивання, хіп-хоп

Опции темы
Опции просмотра