Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Флудильня Флудерам тільки сюди

15.03.2011, 10:37   #1
monax
Guest

: n/a
Скарга від monax на допис

monax скаржиться на допис.

Причина:
:
Если честно, это уже просто идиотизм
Допис: Допомога при народженні
Розділ: Загальні теми
Призначені модератори: Недоступно

Автор допису: Alois
Оригінальний текст:
:
:
Підскажіть будьласка,яка зараз допомога при народженні другої дитини?І яким чином її виплачують?
Не скажу, бо не зацікавлений, щоб такі українофоби, як ти розмножувались.

15.03.2011, 15:20   #2
makar75
Почесний користувач

: 26.06.2009
: Шепетівка
: 231
Вес репутации: 38 makar75 дуже позитивна особистістьmakar75 дуже позитивна особистістьmakar75 дуже позитивна особистість
Елемент сповіщення

На цей елемент (зображення, повідомлення тощо) поскаржився також makar75.

Причина:
:
Особиста образа.

15.03.2011, 15:21   #3
Admin
Адмін

: 03.02.2009
: 1,042
Вес репутации: 54 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?
Відповідь: Скарга від monax на допис

Користувач уже отримав червону картку

15.03.2011, 15:48   #4
Alois
Почесний користувач

: 15.10.2010
: 826
Вес репутации: 45 Alois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок міста

:
monax скаржиться на допис.

Причина:
Допис: Допомога при народженні
Розділ: Загальні теми
Призначені модератори: Недоступно

Автор допису: Alois
Оригінальний текст:
Пишу зрозумілою для тебе мовою: Если Бог кого-то лишил чувства юмора, значит было за что. До речі, ідіотизм - це медичний термін. Ти маєш медичну освіту, що дозволяєш собі ставити такі діагнози?

---------- Додано о 14:48 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 14:45 ----------

:
На цей елемент (зображення, повідомлення тощо) поскаржився також makar75.

Причина:
Що саме тебе образило? Я написав правду, що не зацікавлений у розмноженні українофобів, а про те, що ти належиш саме до них, зробив висновок за дописом, у якому ти зневажливо висловлювався про своїх співгромадян із західної частини нашої держави. Штиу?

Последний раз редактировалось Alois; 15.03.2011 в 16:07..

15.03.2011, 16:18   #5
IIIkinep
Почесний користувач

: 16.12.2007
: 1,637
Вес репутации: 65 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

а русофобам значить можна розмножуватись?

завжди хотів зрозуміти яка каша в голові у таких людей.

15.03.2011, 16:33   #6
makar75
Почесний користувач

: 26.06.2009
: 231
Вес репутации: 38 makar75 дуже позитивна особистістьmakar75 дуже позитивна особистістьmakar75 дуже позитивна особистість

:
Що саме тебе образило? Я написав правду, що не зацікавлений у розмноженні українофобів, а про те, що ти належиш саме до них, зробив висновок за дописом, у якому ти зневажливо висловлювався про своїх співгромадян із західної частини нашої держави. Штиу?
Цитата:
у якому ти зневажливо висловлювався про своїх співгромадян із західної
Я тільки сказав ,що такий тип людей мені зустрічався з західної україни.А далі цитую свій допис:"А вообще мне всегда нравилась их необоснованная наивная самоуверенность.Типа "Я не знаю,пояснити не можу,але все рівно воно так є і буде",и поверьте мне убедить таких людей невозможно даже приводя научные факты,бо вуйко з полонини це авторитет,а як він сказав так і є,нукой и здравым смыслом против него не попреш.И я уже давно смирился с их взглядами на жизнь,и просто улыбаюсь"
Не бачу образи,просто і серед Українців є такі люди і я не винний в тому.І мова йшлась тільки про талант його співів,хоча вважаю ,що в нього є більше таланту нести позитив в гумористичних номерах,треба тільки йому це зрозуміти,а не зациклюватись на співах.

15.03.2011, 16:36   #7
Alois
Почесний користувач

Вес репутации: 45 Alois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок міста

:
а русофобам значить можна розмножуватись?

завжди хотів зрозуміти яка каша в голові у таких людей.
Русофобам на території Росії (справжньої, а не окупованих територій інших народів) не повинно бути місця.

15.03.2011, 17:02   #8
Lego
Патріот Шепетівки

: 01.06.2007
: 1,955
Вес репутации: 77 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться

Так вот кто определяет - что должно быть во вселенной, а чего нет? )))
Прям куда деваться)))

15.03.2011, 17:07   #9
Alois
Почесний користувач

:
Так вот кто определяет - что должно быть во вселенной, а чего нет? )))
Прям куда деваться)))
Я не визначаю, а констатую принцип справедливості: Якщо ти живеш у країні, шануй її мову та її громадян, або їдь додому...

15.03.2011, 17:14   #10
IIIkinep
Почесний користувач

: 16.12.2007
: 1,637
Вес репутации: 65 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

а на китайців це також розповсюджується?

уявляю як він на українській буде росказувати.

Закладки

Опции темы
Опции просмотра