Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

18.03.2010, 22:08   #1
praporschik
Почесний користувач

: 10.05.2009
: 44
: 429
Вес репутации: 41 praporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистість
ЧИ ЦІКАВО САМИМ СОБІ БУТИ УКРАЇНЦЯМИ?

сьогодні у вечірніх новинах по 1+1 побачив цікавий репортаж.в одному донецькому вузі проводився конкурс на краще зачитування віршів шевченка,переможцем став нігерієць!що народ думає з цього приводу?у нього брали інтерв"ю,хлопчина досить непогано розмовляє і розказує вірші українською.слідом пішов сюжет інтерв"ю голови комісії:-я был поражон как этот студент(ім"я нігерійця дуже чудернацьке)смог передать интонацией суть этих стихов.
дослівно не пам"ятаю,але приблизно так.чи не ганьба для українських студентів та їх викладачів"пріверженцев родного язика"?

18.03.2010, 23:02   #2
НатС
Почесний користувач

: 19.02.2008
: 29
: 845
Вес репутации: 49 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки
Відповідь: ЧИ ЦІКАВО САМИМ СОБІ БУТИ УКРАЇНЦЯМИ?

я бачив ці новини)))ну хай собі виграв, то й що, може ми не розуміємо своїх же українців і їх вірші))

18.03.2010, 23:25   #3
Dj Os
~форумний дідько~

: 27.02.2005
: Sh
: 36
: 3,837
Вес репутации: 92 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

показове інше....но нігерієць з іншої країни мову вивчив без проблем...а професор який у нього ж викладає не вивчив до цього часу. Мовчу вже про нашого "шановного" преймєр-міністра

18.03.2010, 23:48   #4
Lego
Патріот Шепетівки

: 01.06.2007
: 1,955
Вес репутации: 76 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться

"я был поражон как этот студент(ім"я нігерійця дуже чудернацьке)смог передать интонацией суть этих стихов."
Я бы сказал чем он поражен... да нецензурить не буду)))

18.03.2010, 23:57   #5
ARTIST
;)

: 21.01.2008
: 30
: 887
Вес репутации: 52 ARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок міста

Я навпаки радий)))) Українець - в душі, від кольору шкіри не залежить!!!

19.03.2010, 08:31   #6
praporschik
Почесний користувач

Вес репутации: 41 praporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистість

так отож,людина з чужої країни з чужою культурою,добилась хороших результитів в чужій культурі.а багато такби мовити українців вважають ганьбою вивчати і спілкуватись українською,ось що обурює!не москва мать городов руских а київ батько(з київської русі все почалось)так він добився результату-бо йому це цікаво.ачи цікаво це багатьом?

19.03.2010, 14:15   #7
Lego
Патріот Шепетівки

: 01.06.2007
: 1,955
Вес репутации: 76 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться

Мені особисто цікаво... але, нажаль, не завжди маю змогу спілкуватись ріною мовою(((
Вірші виразно читати ніколи не міг - завжди розбирав сміх))))
А ось читити шедеври нашої рідної літератури - завжди залюбки!

21.03.2010, 18:43   #8
MEDIC
Guest

: n/a

:
показове інше....но нігерієць з іншої країни мову вивчив без проблем...а професор який у нього ж викладає не вивчив до цього часу. Мовчу вже про нашого "шановного" преймєр-міністра

Также и писал о нашем новом Президенте, а теперь о премьере. Власть меняется? Страшно гнать?

18.08.2010, 21:37   #9
praporschik
Почесний користувач

75% українців пишаються своїм громадянством

Фото : yusov.info

З кожним роком в країні все більше тих , хто пишається українським громадянством. Це показало опитування , проведене до Дня Незалежності Інститутом Горшеніна.

Згідно з останніми даними , українським паспортом пишаються 75,3 % опитаних. Ще три роки тому схоже почуття випробовували лише 52,2 % . Не відчуває гордості від факту наявності українського громадянства один з п'яти опитаних ( 19,2 %).

Як повідомляє Новий міст,58,4 % українців позитивно ставляться до отримання Україною незалежності в 1991 році. Цей показник також зріс у порівнянні з минулими опитуваннями : у 2009 році позитивно відносяться до незалежності соціологи нарахували 56,7 % . Негативні почуття незалежність України викликає у 16,4 % громадян.

--------------------------------------------------------------------------------

Телефонне опитування проводилося з 14 по 16 серпня. Всього згідно з випадковою вибіркою було опитано 1000 респондентів у віці від 18 років , у всіх обласних центрах України , містах Києві та Севастополі. Квотами були регіон проживання, стать і вік респондентів. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує 3,2 % .

http://focus.ua/politics/138725

18.08.2010, 22:34   #10
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

: 24.05.2007
: астрал...
: 4,693
Вес репутации: 123 LuK

пропоную таке опитування зробити на форумі.

Закладки

бути, самим, собі, українцями?, цікаво

Опции темы
Опции просмотра