Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

Результаты опроса: За якого кандидата на посаду міського голови Шепетівки ви проголосуєте 31 жовтня?
Антонюк 32 15.09%
Бузиль 19 8.96%
Громов 2 0.94%
Міщенко 2 0.94%
Полодюк 35 16.51%
Слесарчук 28 13.21%
Сидоренко 5 2.36%
Синюта 38 17.92%
Сташук 3 1.42%
Шайнога 16 7.55%
Штен 23 10.85%
Юзвенко 9 4.25%
Голосовавшие: 212. Этот опрос закрыт

Старый 14.10.2010, 00:26   #191
sjuzi
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 sjuzi поки що незрозуміло
По умолчанию Відповідь: Вибори міського голови 2010

Цитата:
Сообщение от Zemlyak Посмотреть сообщение
У Львові, студентам платять за голоси вже на данному етапі, а саме голоси віддані за членів його партії.
Так справді, раніше думав так як і ви, але намалювались факти. стид і пазор.

Нарахунок Антонюка:можливо людина він доблесна, стверджувати небуду бо особисто його не знаю, я проти партії яка йому запронувала балатуватись і всіляко підтримує його( при цьому порушоючи закон).А з логіки не факт, що він стане черговую маріонеткою, яка навіть не зможе реалізувати свої власні абмбіції(якщо вони такі є).
також дратує агітація у вигляі легкого промивання вмісту черепа і замилювання очей.

я зате щоб до влади йшло молоде,розумне,перспективне покоління,яке ще не спаклюжене сучасністю( нівякому випадку не маю на увазі Слєсарчука-знаю хто і чим керується,нажаль)
маєте на увазі Сташук??це про молоде покоління???і якщо не секрет, поділіться про Слесарчука...думаю народ має знати!!!
sjuzi вне форума  
Старый 14.10.2010, 00:34   #192
jfd72
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 jfd72 поки що незрозуміло

Цитата:
Сообщение от sjuzi Посмотреть сообщение
маєте на увазі Сташук??це про молоде покоління???і якщо не секрет, поділіться про Слесарчука...думаю народ має знати!!!
Як на мене Сташук ще замолода для цієї посади. Хоча , як жінка і за розумом і за за зовнішністю - супер
jfd72 вне форума  
Старый 14.10.2010, 00:40   #193
Zemlyak
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Zemlyak поки що незрозуміло

Цитата:
в сташук нахил зроблений на бюджетників, які тільки і живуть за раунок підприємців, і як тільки їм збільшують виплати відразу ж зростаю податки, що заганяє більшість піприємців у тінь, знову винакає нестача у бюджеті,затримуються виплати. У цьому круговороті страждають всі: як бюджетники так і малий та середній бізес.
Zemlyak вне форума  
Старый 14.10.2010, 00:41   #194
sjuzi
Шепетівчанин

Цитата:
Сообщение от jfd72 Посмотреть сообщение
Як на мене Сташук ще замолода для цієї посади. Хоча , як жінка і за розумом і за за зовнішністю - супер
замолода...це 100%, хоча від Слесарчука всього на три роки молодша. та все ж думаю досвіду їй забракне...про розумові здібності нічого сказати не можУ. Щодо людських якостей...не буду займатись чорним піаром, ла езробивши приймальню, Марина Олександрівна особисто цим займається, можливо, навіть не усвідомлюючи цього=)
sjuzi вне форума  
Старый 14.10.2010, 00:47   #195
jfd72
Шепетівчанин

Цитата:
в сташук нахил зроблений на бюджетників, які тільки і живуть за раунок підприємців, і як тільки їм збільшують виплати відразу ж зростаю податки, що заганяє більшість піприємців у тінь, знову винакає нестача у бюджеті,затримуються виплати. У цьому круговороті страждають всі: як бюджетники так і малий та середній бізес.
На бюджетників ? ...а я думав на пенсіонерів , які побачать у бюлетні споріднене слово. Це нормально, коли пенсіонер голосує за партію пенсіонерів. От тільки партія ця здається створена спеціально під вибори і нічого спільного із пенсіонерами не має.
jfd72 вне форума  
Старый 14.10.2010, 00:50   #196
BeterOk
Почесний користувач

Вес репутации: 42 BeterOk отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для BeterOk с помощью ICQ
По умолчанию Re: Вибори міського голови 2010

хм... крім "партійних" кандидатів зі списку в нас є також "безпартійні" та "позапартійний" )))

Людина, що прийде на посаду голови міста (щоб ставити реальні цілі перед собою) вже зараз повинна розуміти функції міського голови, тобто реальні законодавчі механізми реалізації своєї програми.
Гадаю функція міського голови полягає в створенні умов для розвитку міста, певних ініціативах розвитку, вдосконаленні управлінням та нагляд за дотриманням законів підпорядкованими організаціями...
Зараз імпонують два кандидати Бузиль та Полодюк, про решту казати небуду, бо інформація суперечлива, чи то брак досвіду, чи то несхвальні відгуки щодо ділових якостей людини, чи то взагалі відсутність інформації...

Где ты? - Здесь.
Какое время? - Сейчас.
Кто ты? - Этот момент.
BeterOk вне форума  
Старый 14.10.2010, 00:51   #197
sjuzi
Шепетівчанин

Цитата:
На бюджетників ? ...а я думав на пенсіонерів , які побачать у бюлетні споріднене слово. Це нормально, коли пенсіонер голосує за партію пенсіонерів. От тільки партія ця здається створена спеціально під вибори і нічого спільного із пенсіонерами не має.
це і мала на увазі...і вона цього абсолютно не соромиться, відвертаючи від себе увесь електорат пенсійного віку!!!
sjuzi вне форума  
Старый 14.10.2010, 00:51   #198
jfd72
Шепетівчанин

Цитата:
замолода...це 100%, хоча від Слесарчука всього на три роки молодша. та все ж думаю досвіду їй забракне...про розумові здібності нічого сказати не можУ. Щодо людських якостей...не буду займатись чорним піаром, ла езробивши приймальню, Марина Олександрівна особисто цим займається, можливо, навіть не усвідомлюючи цього=)
А мені особисто подобаються стерви ...соррі Мариночка, це слово вжите не з метою нанести образу.
Можливо Марині спочатку потрібно народити дитину, виховати її, а вже потім братися за місто ?
jfd72 вне форума  
Старый 14.10.2010, 01:30   #199
sjuzi
Шепетівчанин

Цитата:
І ще в догонку....Не бачу логіки в тому, щоб купувати голоси студентів. Вони ж у своїй більшості не місцеві, не мають прописки і тому не будуть приймати участь у виборах по місцю знаходженя ВУЗу....Тоді цей Ярик повний лох

---------- Додано о 00:17 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 00:13 ----------

Не думаю, що хтось зробить приймальню, щоб робити собі антирекламу. На вибори всі ж дають обіцянки!!!! Як обіцянка може розчарувати ? Прошу пояснити.
пояснюю=)вона, Марина Олександрівна, не свідомо, не думаю,що це дійсно все придумано для антиреклами, відштовхує від себе виборців,простими телефоними дзвінками...це з власного досвіду=)

---------- Додано о 23:30 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 23:29 ----------

а за Львів..там своя історія...і студенти там дійсно сила. яка має своє львівську прописку=)це вам не Москва=)
sjuzi вне форума  
Старый 14.10.2010, 01:35   #200
jfd72
Шепетівчанин

Цитата:
в магаманець йому не заглядував і нехочу. прокоментував те що до мене дішло, і не думаю що студент якому львові бути декілька років, приймає участь у "таємному" предвиборчому ході по узурпації влати, від його претендентів

---------- Додано о 00:21 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 00:19 ----------

сдудентам які проживають у гуртожитках дають місцеву прописку(це так до відома)
І скільки ж відсотків студентів живуть у гуртожитках ?
Знаю, що по Рівному більшість гуртожитків прихватизовано і бідні студенти задовільняються наймом приватного житла. Така ж ситуація і в інших містах. Візіміть нашу "медуху". Скільки студентів живе у гуртожитку ? А от місцеві сповпи напередодні нового навчального року завішені оголошеннями про зйом житла стедентами....

---------- Додано о 00:35 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 00:30 ----------

Цитата:
пояснюю=)вона, Марина Олександрівна, не свідомо, не думаю,що це дійсно все придумано для антиреклами, відштовхує від себе виборців,простими телефоними дзвінками...це з власного досвіду=)

---------- Додано о 23:30 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 23:29 ----------

а за Львів..там своя історія...і студенти там дійсно сила. яка має своє львівську прописку=)це вам не Москва=)
Блін ..... шкода вродливу дівчину
А звідки у вас такий власний досвід? Адже по вашим постулатах видно , що ви не пенсіонер ?
jfd72 вне форума  

Закладки

Метки
2010, вибори, голови, міського

Опции темы
Опции просмотра