Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

Результаты опроса: За якого кандидата на посаду міського голови Шепетівки ви проголосуєте 31 жовтня?
Антонюк 32 15.09%
Бузиль 19 8.96%
Громов 2 0.94%
Міщенко 2 0.94%
Полодюк 35 16.51%
Слесарчук 28 13.21%
Сидоренко 5 2.36%
Синюта 38 17.92%
Сташук 3 1.42%
Шайнога 16 7.55%
Штен 23 10.85%
Юзвенко 9 4.25%
Голосовавшие: 212. Этот опрос закрыт

Старый 13.10.2010, 21:07   #181
KrOt
Почесний користувач

Вес репутации: 40 KrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайту
По умолчанию Відповідь: Вибори міського голови 2010

будем голосувати за Юру Шайногу,тільки він один конкурент ПР і їхньому ставленіку Антонюку,це моя думка
KrOt вне форума  
Старый 13.10.2010, 21:23   #182
Гість54
Guest

Цитата:
Сообщение от Madlen Посмотреть сообщение
Орест Юзвенко якраз та людина, яка потрібна Шепетівці, просто не всі ще про це знають!
Та кожного з вас послухай, так кожний кандидат і вважає, що саме він і потрібен місту. Взяти б вас усіх та одружити один на одному.

Старый 13.10.2010, 21:27   #183
xxx1
Guest

Цитата:
Сообщение от Toha Посмотреть сообщение
будем голосувати за Юру Шайногу,тільки він один конкурент ПР і їхньому ставленіку Антонюку,це моя думка
Ой, той Шайнога ходить як індюк надутий, землі понахапав і на себе, і на мати. Чим за тих з Батьківщини, краще вже за Антонюка голосувати

Старый 13.10.2010, 22:40   #184
Staruy
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 32 Staruy на шляху до кращого

Цитата:
проте, думаючий підприємець переймається не лише своїми прибутками, а загальним добробутом населення.
Вы того, это-или очки розовые смените, (не лето, чай, уже) или не держите нас за дураков.
Пидпрыемець платит ровно столько за сколько соглашаются работать и ни копейкой больше.
Staruy вне форума  
Старый 13.10.2010, 22:59   #185
Symbioz
Почесний користувач

Вес репутации: 40 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Symbioz с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от Staruy Посмотреть сообщение
Пидпрыемець платит ровно столько за сколько соглашаются работать и ни копейкой больше.
Мля, значит я один дурак плачу больше и еще й премию даю... Аказываецца жизни не знал...
Старый 13.10.2010, 23:02   #186
jfd72
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 jfd72 поки що незрозуміло

Кличко - сила !!! Мабудь єдиний із політиків кому не можна закинути корупцію та на скільки мені відомо місцями в його партії не торгують. Мало знаю про Синюту, але якщо він у списку Кличка, то мій голос буде віддано йому. Блок Кличка доводить свої позиції у Київ-раді, це дійсно люди котрі відстоюють наші інтереси.
jfd72 вне форума  
Старый 13.10.2010, 23:15   #187
sjuzi
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 sjuzi поки що незрозуміло

[QUOTE=jfd72;54251]Кличко - сила !!! Мабудь єдиний із політиків кому не можна закинути корупцію та на скільки мені відомо місцями в його партії не торгують. Мало знаю про Синюту, але якщо він у списку Кличка, то мій голос буде віддано йому. Блок Кличка доводить свої позиції у Київ-раді, це дійсно люди котрі відстоюють наші інтереси.[/QUOTE
можливо вони і не торгують...маю на увазі,особисто Кличко...але не треба забувати,що досить довги час пан Синюта був щиро відданий одній партії: комуністам....і тільки за декілька тижнів до реєстрації, він перейшов на сторону "Удару"...теж цікавий факт...думаю судити про кандидатів по партійній приналежності, марна справа...так як закон, що потрібно,щоб партія висувала свого кандидата, було змінено також в останній момент...
sjuzi вне форума  
Старый 13.10.2010, 23:21   #188
Madlen
Турист

Вес репутации: 0 Madlen на шляху до кращого

Цитата:
Сообщение от Гість54 Посмотреть сообщение
Та кожного з вас послухай, так кожний кандидат і вважає, що саме він і потрібен місту. Взяти б вас усіх та одружити один на одному.
Звичайно саме так кандидати і вважають! А як ви пропонуєте планувати такий серйозний крок - без віри у себе та свої сили? Головне для чого кандидати це ро***ть - переслідуючи виключно свої цілі, чи з бажанням допомогти місту та людям.
Madlen вне форума  
Старый 13.10.2010, 23:24   #189
sjuzi
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 sjuzi поки що незрозуміло

Цитата:
Сообщение от Madlen Посмотреть сообщение
Звичайно саме так кандидати і вважають! А як ви пропонуєте планувати такий серйозний крок - без віри у себе та свої сили? Головне для чого кандидати це ро***ть - переслідуючи виключно свої цілі, чи з бажанням допомогти місту та людям.

повністю підтримую!!!!!
sjuzi вне форума  
Старый 14.10.2010, 00:23   #190
Zemlyak
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Zemlyak поки що незрозуміло

Цитата:
Сообщение от jfd72 Посмотреть сообщение
Кличко - сила !!! Мабудь єдиний із політиків кому не можна закинути корупцію та на скільки мені відомо місцями в його партії не торгують. Мало знаю про Синюту, але якщо він у списку Кличка, то мій голос буде віддано йому. Блок Кличка доводить свої позиції у Київ-раді, це дійсно люди котрі відстоюють наші інтереси.
У Львові, студентам платять за голоси вже на данному етапі, а саме голоси віддані за членів його партії.
Так справді, раніше думав так як і ви, але намалювались факти. стид і пазор.

Нарахунок Антонюка:можливо людина він доблесна, стверджувати небуду бо особисто його не знаю, я проти партії яка йому запронувала балатуватись і всіляко підтримує його( при цьому порушоючи закон).А з логіки не факт, що він стане черговую маріонеткою, яка навіть не зможе реалізувати свої власні абмбіції(якщо вони такі є).
також дратує агітація у вигляі легкого промивання вмісту черепа і замилювання очей.

я зате щоб до влади йшло молоде,розумне,перспективне покоління,яке ще не спаклюжене сучасністю( нівякому випадку не маю на увазі Слєсарчука-знаю хто і чим керується,нажаль)
Zemlyak вне форума  

Закладки

Метки
2010, вибори, голови, міського

Опции темы
Опции просмотра