Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Старый 11.03.2009, 17:18   #41
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 47 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™
По умолчанию Відповідь: Банківська криза в Україні

За сіль я ще в минулий тиждень дізналася, коли прийшла в супермаркет і бабулі розгрібали полички з тим продуктом))) Як до війни готуються

Morkovka вне форума  
Старый 11.03.2009, 18:12   #42
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 90 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

А ще дивуються чому ціни лізуть вгору)) люди схаменітся вся спарва тільи в нас. І не треба кричати мов "риба гниє з голови", голова вже давно згина а зараз гниємо ми. Криза дуже яскраво оголила всі проблеми України і ми маємо унікальну можливість їх виправити. Даю приклад, с/г виробники плачуть що бізнес у них не іде, дуже показово показали сюжет не памятаю по кому каналу, 2 американців орендують землю десь на Україні і бізнес у них прибутковий і торгують тим же що українці. А вся справа в тому що вони розумом беруть а не грубою та бездумною силою: впроваджують нові технології, спираються на висновки вчених, завжди в курсі торгових подій світу. А у нас звикли засіяти, засипати різними добривами і чекати, не враховувати ні попит на товар, ні пропорції добрив ні інших факторів, от і маємо. В інших сферах так само....люди вчіться жити а не виживати!!!
Старый 11.03.2009, 23:03   #43
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 62 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

попитка № 2
з реалізацією с\г продукції в Україні важкувато, дохрена трейдерів (які вивозять за бугор), які хочуть наварити собі грошиків. А американці то все зерно вивозять туда ж. От тоді і знов буде голодомор при високих врожаях, цього року Україна отримала солідний уражай, але чогось хліб подорощав як і все впрочєм...

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  
Старый 15.03.2009, 21:41   #44
solenka
Гість

Вес репутации: 0 solenka поки що незрозуміло

Цитата:
Сообщение от Anykey Посмотреть сообщение
Це "кишенькові" банки для "своїх", відповідно і проблем з виплатами депозитів в них менше. Спробували б вони не виплачувати...:D.
мені, чесно кажучі, все одно, чого вони депозити повертають краще за інших. головне, шо повертають )
закінчився строк депозиту в Ерсте. приїхали ми з чоловіком, нам запропонували перевкласти, ми відмовились. гроші нам видали без проблем, ми зрозуміли, що в банку все ок і подовжили депозит ))) це мені подруга, яка працює в банку, такий спосіб перевірки надійності запропонувала :)
solenka вне форума  
Старый 15.03.2009, 22:28   #45
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 90 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

Ну такі банки як ерсте повністю на іноземному капіталу, тому і валюти у них вдосталь і фонд значно більший. Звичайно в даному випадку вони надійніші. Взагалі в умовах кризи наші рідні банки дуже вразливі і наплив іноземного капіталу неминучий, але є і позитив - іноземні банки не дають людям взагалі зневіритись у банках. А виною тільки самі наші банки, і взагалі я не розумію навіщо держава рятує всі підряд, якщо мають стільки грошей то викупали би самі перспективні, хоча при владі такі самі бандюки так що патова ситуація
Старый 15.03.2009, 23:20   #46
Anykey
Почесний користувач

Вес репутации: 35 Anykey скоро стане відомим

Цитата:
Сообщение от solenka Посмотреть сообщение
мені, чесно кажучі, все одно, чого вони депозити повертають краще за інших. головне, шо повертають )
закінчився строк депозиту в Ерсте. приїхали ми з чоловіком, нам запропонували перевкласти, ми відмовились. гроші нам видали без проблем, ми зрозуміли, що в банку все ок і подовжили депозит ))) це мені подруга, яка працює в банку, такий спосіб перевірки надійності запропонувала :)
Скажу вам великий "секрет": навіть в свої гірші часи (рейдерська атака) Промінвестбанк видавав всі депозити, термін яких закінчився. Ніяких перевкладань на інший рахунок, в разі неявки вкладника (яким зараз грішать практично всі банки) не було !!! І їхати нікуди не треба - банк під боком... А зараз, до речі, народ потягнувся. Відкривати нові депозити.
Anykey вне форума  
Старый 17.03.2009, 10:12   #47
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 121 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Слухала статистику,у народу процент довіри до банків на 0.
Сама маю депозит,і не можу дочекатись дати,коли його можна буде зняти!Ще раз класти гроші у банк однозначно не буду.То не безпідставна паніка .То принципове рішення.Краще їх на себе потратити!!!
Старый 23.03.2009, 21:30   #48
Yura.Antonoff
Гість

Вес репутации: 0 Yura.Antonoff поки що незрозуміло

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
Ну такі банки як ерсте повністю на іноземному капіталу, тому і валюти у них вдосталь і фонд значно більший. Звичайно в даному випадку вони надійніші. Взагалі в умовах кризи наші рідні банки дуже вразливі і наплив іноземного капіталу неминучий, але є і позитив - іноземні банки не дають людям взагалі зневіритись у банках. А виною тільки самі наші банки, і взагалі я не розумію навіщо держава рятує всі підряд, якщо мають стільки грошей то викупали би самі перспективні, хоча при владі такі самі бандюки так що патова ситуація
ось тут рейтинг найнадійніших банків за версією газети "Дело".
так от, з 20 банків 16 - це Ерсте і йому подібні. тобто з іноземним корінням. і, якщо чесно, не думаю, що це дуже погано
Yura.Antonoff вне форума  
Старый 27.03.2009, 00:53   #49
sone4ko
Guest

Фонд гарантування вкладів обрав 8 банків для виплати коштів вкладникам банків-банкрутів. Серед них Сведбанк, Правекс-банк, Приватбанк, "Райффайзен Банк Аваль", Укрсоцбанк, "Хрещатик", Брокбизнесбанк, Ерсте Банк.

ДУмаю, Фонд би ненадійні банки не обрав )

Старый 31.03.2009, 21:55   #50
Dj Os
~форумний дідько~

Ну і як це стосується кризи в банках? звичайний кримінал який і раніше був

Закладки

Опции темы
Опции просмотра