Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

Результаты опроса: За якого кандидата на посаду міського голови Шепетівки ви проголосуєте 31 жовтня?
Антонюк 32 15.09%
Бузиль 19 8.96%
Громов 2 0.94%
Міщенко 2 0.94%
Полодюк 35 16.51%
Слесарчук 28 13.21%
Сидоренко 5 2.36%
Синюта 38 17.92%
Сташук 3 1.42%
Шайнога 16 7.55%
Штен 23 10.85%
Юзвенко 9 4.25%
Голосовавшие: 212. Этот опрос закрыт

Старый 07.10.2010, 22:51   #21
praporschik
Почесний користувач

Вес репутации: 39 praporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистість
По умолчанию Відповідь: Вибори міського голови 2010

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
головне щоб була підтримка шепетівчан! З таким мисленням як у тебе тобі тіки в депутати і йти, там таких лю***ть бо ними вертять як хочуть і кудою хочуть.
Якщо буде мер з високою підтримкою городян то область сама волею неволею але ігнорувати не зможе, тому що їх потім вище по головкі не поглядать що на парламентських чи прездентських виборах Шепетівка за них віддасть кількість голосів близких нулю
зрозумій одне:на місцевих виборах принцип 50+1 не діє.тут може бути і 10% від усього виборчого процесу достатньо для перемоги.і одна людина самотужки нічого не зробить,а в кількості-сила.чому регіонали пхають своїх партійних на керівні посади?бо це одна машина,і одинака вона з"їсть.
praporschik вне форума  
Старый 07.10.2010, 23:04   #22
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 90 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Це ти зрозумій що для того щоб закрутити лампочку в подєзді партія не потрібна. Вона вже "жить і строїть" не помагає а тільки мішає. Я хочу щоб мер набирав команду після перемоги не по партійним принципам а по професійним!
І якщо людину оберуть мером то значить тест на довіру і підтримку вона вже прошла, тому може набирати команду професіоналів які будуть працювати на місто а не на партію.
Ти глянь які старі пердуни перескакують з партію в партії щоб у влади протриматись, ти хочеш мера з такою підтримкою? Партійна система у тому вигляді що зараз є в Україні себе дискредитувала. Тому партія на моє глибоке переконання має право лише допомагати а не требувати.
Якщо є хороший спеціаліст з економіки для прикладу то що щоб потрапити в команду мера йому в партію потрібно на твою думку йти?
Прошу тебе не роби дурниць і інших не агітуй.
Старый 07.10.2010, 23:15   #23
Гість777
Guest

Post Відповідь: Вибори міського голови 2010

моя думка: Штен достоен быть мером, он много делает для города и для народа

Старый 07.10.2010, 23:24   #24
Гість4
Guest

И что же он делает, сначала много взял, а теперь типа отдает??? За какие деньги он ето делает?

Старый 07.10.2010, 23:27   #25
валик
Guest

Ти шо шанса передевився? Чи той квадрат малевича шо там вечно транслюється зараз гіпнотізірує людей? o_0
Він шоб не зробив то така показуха шо враження шо месія спустився до нас грішних.
Мені другого Януковича в рідному городі не треба. Хватило того шо в Києві, той "достойний" за пів року напрацював шо моє підприємство де я працював закрилося бо податкова придушила. Роботи нема, на біржі іздівають за тих 400 грн як над скотом.
Все плачим що багаті у владі і самі ж їх вибираєм...чи не дурні?

Старый 07.10.2010, 23:30   #26
praporschik
Почесний користувач

Вес репутации: 39 praporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистість

я не агітую за партії,хоча і мав би.цього разу кандидати мають бути від партій.хотілося б спитати-чому обрали цю партію,як давно є членом партії?бо є підозра що багато кандидатів використовують все це як трамплін.на рахунок професіоналізму-це точно і по барабану чи ти партійний ч безпартійний.
praporschik вне форума  
Старый 08.10.2010, 13:14   #27
Guest

Exclamation Відповідь: Вибори міського голови 2010

кандидат от ПР Антонюк, как и его партия, полным ходом нарушают избирательное законодательство. Ещё ни у кого нет избирательного фонда, а его агитация уже висит в государственных учреждениях (в частности - на почте). Незаконно агитируют за Антонюка по линии управления соц защиты населения, подкупая пенсионеров (это такая "демократия" от ПР). В то же время Шепетовская городская териториальная избирательная комиссия на это не реагирует, хотя им об этих нарушениях известно. Как можна доверить такой комиссии выборы в городе?! По закону Антонюка и ПР уже следует снимать с избирательной гонки, этот кандидат (Антонюк и ПР) никогда не станут легитимной властью в городе. Долой хунту! Даёшь свободные выборы! Шепетовчане, будьте активны, как и жители Каменец-Подольского. Не дадим региональной банде узурпировать власть.

Старый 08.10.2010, 13:14   #28
tugodum
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 40 tugodum поки що незрозуміло

Цитата:
бо є підозра що багато кандидатів використовують все це як трамплін
А як по іншому робити ( у нашій "Гандурасії"), коли для посади очільника міської громади потрібно мати партійну приналежність.... Як на мене це певний елемент паперового бар*єру.
Старый 08.10.2010, 15:34   #29
Гість878
Guest

Цитата:
Сообщение от Гість111 Посмотреть сообщение
То проголосуй за Сташук чи Слесарчука, які поняття не мають, що таке бюджет міста, комунальне господарство і т.д. - порядок в місті гарантований.
Сташук взагалі напевно прикалується. Гарна дівка.

Старый 08.10.2010, 15:36   #30
Admin
Адмін

Вес репутации: 53 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?

Шановні користувачі я нагадую що накрутки голосів у нас не пройдуть.
За одного з кандидатів вже почались незрозумілі голосування.
В неділю все одно голоси гостей і накручені гореагітаторами будуть зняті. Не витрачайте марно свій і наш час.

Admin вне форума  

Закладки

Метки
2010, вибори, голови, міського

Опции темы
Опции просмотра