Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Результаты опроса: За кого будете голосувати?
Володимир Литвин 1 4.55%
Олександр Мороз 0 0%
Петро Симоненко 0 0%
Юлія Тимошенко 1 4.55%
Віктор Ющенко 1 4.55%
Олег Тягнибок 5 22.73%
Арсеній Яценюк 1 4.55%
Віктор Янукович 2 9.09%
Сергій Тігіпко 7 31.82%
Голосував би проти всіх 4 18.18%
Голосовавшие: 22. Этот опрос закрыт

Старый 19.04.2009, 20:18   #11
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 90 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Президентські вибори

Цитата:
но,но!Сама нiколи цього слова не вживаю.Та тобi,як адмiну,не раджу. Тим бiльше на форумi багато росiян!
Я вже не адмін...мені зя))
Старый 19.04.2009, 20:34   #12
ARTIST
;)

Вес репутации: 50 ARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок міста
Отправить сообщение для ARTIST с помощью ICQ

А де в опитуванні Черновецький????? Він же казав, що буде балатуватися. І программа в нього непогана. Особливо мені сподобались пункти "Налагодження дипломатичних відносин з Марсом" і "Кожному пенсіонеру - диск з піснями Черновецького".

А якщо по суті, то мені здається, що президентом буде або Яценюк або Янукович.
Старый 19.04.2009, 23:36   #13
nemiroff
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 41 nemiroff на шляху до кращого
Отправить сообщение для nemiroff с помощью ICQ

На мою думку Тягнибок адекватний. Просто він позиціонує себе як такий собі послідовник Бандери, звідси і риторика і манера поведінки. Але шансів у нього нуль, оскільки ця позиція однозначно не сприймається більшістю населення. Хоча в парламент він може пройти.
Тому Тягнибок на цих виборах буде працювати на власне імя, щоб одержати результат на виборах до верховної ради. А також попрацювати "технічним кандидатом" у Януковича, оскільки Тягнибок потрібен саме йому: для відбору голосів у Юлі і Яценюка і як страшилка для "простых жителей донбаса".

Про Мороза, Симоненка, Черновецкого писати не буду, "поскольку у них совершенно нет шансов" (с)

Невеликі шанси були у Литвина, він планував подати себе, як заміна Ющенку, Юлі і Януковичу які всім уже набридли. Але похоже, що роль "нового політика" вдало відхопив Яценюк.

Також невеликі шанси у Ющенка. Але не в тому плані, щоб виграти вибори, а в тому щоб їх провалити і продовжити таким чином перебування на посаді. До речі, щось подібне збирались утнути Кучма з Медведчуком в 2004, коли підливали масла в вогонь протистояння Ющенка і Януковича. Ющенко, напевно був непоганим банкіром, і премєр-міністром, але президент з нього ніякий. В той же час він вже декілька раз якимось дивним чином виходив із здавалося б безвихідних ситуацій і тому зовсім скидати його з рахунку не варто.

Про лідерів далі буде...
Старый 20.04.2009, 00:11   #14
neodix
Почесний користувач

Вес репутации: 42 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для neodix с помощью ICQ

nemiroff
, про які шанси ти говорш у Ющенка? Він і так сидить на стільці з трьома ніжками, йому хоть цей строк відбути до кінця а більше йому і не світить...
Старый 20.04.2009, 01:48   #15
nemiroff
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 41 nemiroff на шляху до кращого
Отправить сообщение для nemiroff с помощью ICQ

Перед тим, як я перейду до огляду лідерів, декілька заперечень "предыдущим ораторам"
1. В принципі неможливо одержати пристойний результат на виборах, не зявляючись в телевізорі (треба за це платити), не "вішаючи листівки" (знов платити) і не проводячи передвиборчих турів. Тому, якщо олігарх А дає бабло кандидату Б не вважається великим гріхом. Всі реальні кандидати на трон мають джерела фінансування і "своїх" олігархів.
Уявимо зворотнє. Припустимо, що я, nemiroff, дуже класний і вумний пацан і всі хто мене знає, реально підтверджують це. І захотів я стати ну наприклад мером, в мене є певна підтримка але немає бабла. Мої конкуренти: а) обіллють мене брудом на ТВ і заплатять кому треба, щоб мене туда не пустили, б) випустять листівки і розкладуть іх у скриньки проте як я риюсь по мусорках і їм крис, в) наймуть пару десятків агітаторів які це все будуть розказувати на базарах, маршрутках і електричках, г) наймуть пару журналюг і проплатять в місцевих газетах мою видуману "біографію".
Тому аргументи, що олігарх А купив кандидата Б як правило розрахований на лохів, хоча ми іх будем чути постійно.

2. Не міг не пропустити "Яценюк-то ставленник староi влади.Вiн же при Кучмi працював". А всі інші, що робили при Кучмі, шановна Ніно? Може срок мотали? Я думаю, що дуже багато людей працювали "при Кучмі" в державних установах. Навіть я, хоча і рядовим співробітником. Ще один приклад аргументу для лохів.

3. Голосування "проти всіх" або неприхід на вибори як правило вигідно конкретним кандидатам і ці кандидати можуть вкидати нехило бабла, щоб вбити в маси таку ідею. Здадайте повторні вибори мера Києва, саме через дуже низьку явку і апатію знову пройшов Черновецький. Знову развод лохів.

4. ARTIST - ти дуже недооцінюєш мадам Ю.

5. Neodix - читай уважніше. Я маю на увазі розпалення ворожнечі між кандидатами до таких масштабів, які приведуть до зриву виборів в цілому і продовження строку Ющенка на рік чи два. Шанс невеликий але він є.

---------- Додано о 23:48 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 22:24 ----------

Як відомо, вибори в Україні проходять в два тури, якщо жоден кандидат не набере 51% вже в першому турі. В другому турі ми вірогідно побачимо таких персонажів: Янукович, Тимошенко, Яценюк і інтрига в тому, хто буде третім лишнім.

ЯНУКОВИЧ - має найбільші шанси потрапити в другий тур, але в ньому він може запросто програти. Основна проблема Януковича - це той негатив який ще тянеться з 2004 року. Аби в партіі регіонів сиділи не тормоза, то давно вже б розкрутили нового "позитивного" кандидата. Як думаєте, кому було вигідне вбивство Кушнарьова? А серет тих, хто в телевізорі стоїть грудью за ВіхторФьодорича одні карикатурні персонажі. Ну хоч бери та видвигай самого РинатЛеонидіча в президенти. В середовищі регіонів багато хто не вірить в перемогу проффесора, в рядах разброд і шатаніє.
Але якщо кампанію будуть вести не тормоза, то шанси реальні. В Януковича є бонус - економічна криза, яку можна звалити на Юлю і компанію. Крім того за допомогою інтриг змусити максимально очорнити і розсварити Юлю, Яценюка і Тягнибока. Причому бажано щоб вони зїли одне одного самі, достатньо тільки дровець вчасно в вогонь підкладати. Ну і активне впровадження в маси ідеї "проти всіх" і малювання потрібних результатів на підконтрольному Донбасі.

ТИМОШЕНКО. Один журналіст написав, що ніхто не знає того, що коїться в голові нашої мадам. За останніх пару років БЮТ програв вибори в Києві і Тернополі і загроза програшу вже остаточного в Україні звичайно сидить в голові у Юлі і важко спрогнозувати в яку чергову авантюру ми будемо втягнуті. Можливо Юля спробує взагалі відмінити вибори, скасувати посаду президента, чи забрати в нього всі повноваження, які ще залишилися.
Але якщо вибори все ж будуть, то ми побачимо блискучу виставу про те які всі кругом мудаки, тільки одна я в білому та почуємо кучу обіцянок про щасливе життя. Наприклад, чому б Юлі не розіслати всім запрошення на одержання пари тисяч гривен з ощадкнижки, в яких буде вказана дата вже після закінчення виборчої кампаніі. Да і їнших способів завлекати лохів Юля напридумує. Тому шанси Тимошенко - реальні.

ЯЦЕНЮК - несподіванка і кіндер-сюрприз. Здобув певну популярність на посаді голови верховної ради, а зараз вже над його розкруткою працює "группа товарищей". Персонаж маловідомий тому інформації про нього не дуже багато.Але як тільки рейтинг Яценюка піднявся трохи вище статистичної похибки, його стала завзято мочити Юля та її холопи. Основний плюс Яценюка - в країні мало людей, які його не люб-лять. Півкраїни не любить Юлю, а других півкраїни не любить Януковича, а в Яценюка немає такого негативного багажу. Тому якщо компанію будуть вести не тормоза, шанси в нього реальні, а спонсори вже найшлись. Головне для Яценюка - потрапити в другий тур, а там перемогти вже буде не так складно. Згадайте як колись в другий тур попали діючий президент Кравчук і маловідомий Кучма. І хоча в першому турі Кравчук набрав набагато більше голосів, він повністю програв в другому.

Все написане вище - була спроба обєктивного аналізу. Далі моя особиста думка.

Я не розумію тих, хто збирається голосувати за Тимошенко чи Якуковича. Ці люди вже по два рази були премєр-міністрами і нічим хорошим себе не показали. Звичайно, вибір невеликий, але двічі наступати на одні і ті ж граблі - це мазохізм.
Чи вам сподобалось як за безцінь крались підприємства у держави і набивали кишені донецькі олігархи? Чи вам смакує шоу однієї акторки, коли економіка котиться в жопу а вона сидить днями в телевізорі і розказує які всі козли і яка вона класна.
Звичайно нових кандидатів мало і в них також куча недоліків. Але гірше чим при нинішніх не буде, а чи буде краще поживем-побачимо. Я завжди підтримував думку, що як тільки влада скурвилась - іі треба міняти. Так хоть є шанс з пятої чи десятої спроби обрати когось нормального. Але в нас уже входить в кайф вибрати тих самих і потім скиглити, що всі козли і всьо дерьмо.

Все написане exclusive by nemiroff (r) special for www.shepetivka.km.ua
Старый 29.06.2009, 18:20   #16
Admin
Адмін

Вес репутации: 53 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?

Ну ось ра***те що почалась предвиборча компанія. Політики поливать один одного брудом, постійно в змі заявляться все нові і нові компромати. Чи не змінились ваші погляди?

Admin вне форума  
Старый 29.06.2009, 18:47   #17
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 121 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

мої-НІ!!!Але цирк зараз почнеться....)))
Одна користь від політиків та виборів - дадуть трошки людям грошей заробити ))))

Последний раз редактировалось LuK; 29.06.2009 в 18:59..
LuK вне форума  
Старый 17.07.2009, 14:01   #18
veoleta
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 veoleta поки що незрозуміло
Отправить сообщение для veoleta с помощью ICQ
По умолчанию Re: Президентські вибори

Думаю переможе Янукович на цих виборах, Ющинкові точно нічого не світить, Юля також думаю пролитить...
Скоро знову почнуться ці дурнуваті дибати, почнуться сварки між політиками..
Їх усіх гнати в шию потрібно від них толку як з козла молока!...
veoleta вне форума  
Старый 17.07.2009, 14:33   #19
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 65 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™

Великі шанси в Яценюка)) Молодий, перспективний і розумний!

Nastynya вне форума  
Старый 17.07.2009, 14:47   #20
veoleta
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 veoleta поки що незрозуміло
Отправить сообщение для veoleta с помощью ICQ
По умолчанию Re: Президентські вибори

Може бути, він дійсно перспективний але люди які на тих виборах голосували за Януковича думаю повторять це ще раз, але я не знаю, подивимось хто переможе, роблю ставку на ЯНУКОВИЧА...
veoleta вне форума  

Закладки

Метки
вибори, президента

Опции темы
Опции просмотра