Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Старый 29.05.2011, 20:32   #1
ZzZ
Почесний користувач

Вес репутации: 33 ZzZ скоро стане відомимZzZ скоро стане відомим
По умолчанию Росія не держава, а територія

28.05.2011р.Б. / Британський експерт: Росія не держава, а територія, окупована жменькою злочинців

Знавець Росії, керівник інвестиційного фонду Hermitage Capital Вільям Браудер, оголошений чекістами «злочинцем» після викритя ним чиновницьких розкрадань на сотні мільйонів доларів в справі Магніцького, розповів в інтерв'ю журналу «Сноб» (номер за червень 2011) про чекістську країну:
«У Росії немає держави. Це територія, окупована жменькою злочинців. У Росії живе 141 мільйон нормальних, працьовитих, щедрих, розумних, порядних людей. І 1 мільйон злочинців, які все руйнують. А держави ніякої немає. Росія проклята.
Росію ніхто не контролює. Ні погані, ні хороші. Отже і поганим там дуже страшно. Там все може трапитися.
Я переконую людей не інвестувати тепер до Росії. У Давосі виступав Шувалов, розповідав про інновації і модернізацію і про прекрасний стабільний інвестиційний клімат, йому ставили улесливі питання різні голови західних компаній, а в кінці встав я і перед телекамерами і аудиторією з ста п'ятдесяти осіб розповів історію Сергія Магнітського. Після виступу багато хто підійшов до мене і сказав: «Господи, не можна інвестувати в таку країну».
У Росії можна заробити, тільки якщо ти готовий ризикувати втратою не тільки грошей, але й життя. Для більшості бізнесменів це неприйнятні ризики.
Я оголошений в розшук. Добре, що я британський громадянин і живу за межами Росії вже п'ять років. Але вбивці Магнітського звинувачують мене в тому ж злочині, за звинуваченням в якому катували його. З тими, хто зв'язується з Росією, може статися що завгодно, де б вони не були.
Російський парламент, який ніколи не турбувало розкрадання двохсот тридцяти мільйонів доларів, ніколи не турбувала смерть Сергія Магнітського в результаті тортур, стурбувався, коли запахло візовою забороною і арештом рахунків чиновників.
Скликали екстрену сесію і вирішили накласти санкції на європейських парламентарів, які проголосували за візову заборону. І вирішили відправити делегацію до Страсбурга, щоб спробувати зупинити законопроект. З цього нічого не вийшло. Європейці проголосували «за», і я думаю, що цього року США, Канада і європейські країни остаточно заборонять в'їзд вбивцям Магнітського і заарештують їхні рахунки.
Мій список доходить до заступника генерального прокурора, заступника міністра внутрішніх справ і Віктора Вороніна, генерал-майора ФСБ, заступника голови департаменту ФСБ з економічних злочинів.
Ні, жоден суд в світі не ухвалить рішення про видачу мене Росії за таких обставин. Але ми ж зібрали величезну кількість доказів. Мені часто погрожують. SMS, електронною поштою, голосовою поштою.
Нельсон Мандела вважався злочинцем і терористом , а потім став президентом країни. Я вважаюся найбільш небажаним іноземцем в Росії, але, думаю, коли-небудь я стану одним з найбажаніших».
Ім'я юриста Hermitage Сергія Магнітського, убитого в московській в'язниці офіцерами ФСБ, завдяки Вільяму Браудеру стало відомо в усьому світі. Європарламент проголосував за введення санкцій проти всіх чекістів, які мали відношення до переслідування юриста, а швейцарські банки заарештували їхні рахунки. У відповідь російська тербанда «прокуратура» оголосила Браудера в розшук, нагадує видання.
Нагадаємо, що режим Обами в своїй дезігнації Імарату Кавказ від 26 травня оголосив себе захисником інтересів Росії, тобто жменьки російських злочинців, оскільки Росії, згідно свідченню британського експерта, не існує як держави.
— Зроблений сьогодні крок проти ІК є підтримкою зусиль США зменшити здатність групи проводити атаки проти російських інтересів, свідчить режим Обами проти самого себе. Ще рік тому багато експертів в Росії і на Заході відмітили, що Обама поводиться не як президент США, а як рядовий російський агент впливу, щось типу колишнього канцлера Німеччини Шредера, що назвав Путіна за наказом своїх господарів на Луб'янці «криштально чистим демократом».
Старый 29.05.2011, 20:39   #2
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 121 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Росія не держава, а територія

Цитата:
Сообщение от ZzZ Посмотреть сообщение
Британський експерт: Росія не держава, а територія, окупована жменькою злочинців

а Україна тоді що на думку таких експертів?
не читай такі статті
Старый 23.06.2011, 16:05   #3
Rodian
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Rodian поки що незрозуміло

Даже страшно отвечать.
Rodian вне форума  
Старый 23.06.2011, 16:13   #4
Alois
Почесний користувач

Вес репутации: 44 Alois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок міста

Росія дійсно не держава, а ракова пухлина на тілі планети.

Закладки

Метки
держава, росія, територія

Опции темы
Опции просмотра