Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

14.10.2010, 18:46   #11
UDAR
Гість

: 14.10.2010
: 1
Вес репутации: 0 UDAR поки що незрозуміло
Відповідь: Вибори міського голови 2010

[quote=Гість545;54278]
:
Є відомомості, що Синюта купив місце у Кличка ? Особисто я знаю , що троє із зареєстрованих кандидатів хотіли висуватись від УДАРу. Не знаю із яких міркувань ними робився вибір , але обрали все-теки Синюту......це багато про що говорить[/QUOTE

Одному з кандидатів (можливо з цих трьох) "Справедливий "Удар" пропунував висунення, однак через деякий час вибачився, зіславшись на те, що Комуністи відмовилися висувати Синюту і їм ("Удару") Хмельницьке керівництво наказало висунути саме його, а не когось іншого.

Інший факт про "справедливий" УДАР" - спочатку в місті та районі була зареєстрована партія "Нова країна" чи щось схоже - не пам'ятаю, яку очолили нормальні люди та підготували всі необхідні матеріали для реєстрації. Це було весною. Однак, напередодні виборів вони виявили, що вказаної партії вже не існує, а їхня змінила назву на "УДАР" на підставі рішення Хмельницької організації, якою керують вже зовсім інші особи. Це все легко перевіряється. Питання - це СПРАВЕДЛИВИЙ "Удар"?
Як член партії "УДАР" заявляю : Синюта був обраний кандидатом на посаду міського голови на зборах партії відкритим голосуванням. Як можна про щось говорити абсолютно не володіючи ситуацією ? І для всебічного розвитку та прояснення ситуації : колишнє обласне та місцеве керівництво "Нової країни" запросило за передачу документів партії по 5000 за один документ . Щось далі коментувати про колишніх "нормальних людей" ?

14.10.2010, 18:57   #12
Lion22
Шепетівчанин

: 13.10.2010
: 15
Вес репутации: 0 Lion22 поки що незрозуміло
Відповідь: Синюта купив місце?

Ребята спасибо за рекламу, чем больше напишите про синюту гадостей, тем больше принесёте ему радостей. Поверте, Синюта и без того личность публичная, на сайте висит его звіт за последние 4 года. Не хочу даже отвечать на ваш глупый вопрос, придите на любое собрание синюты и задайте любой вопрос. ОДНО СКАЖУ: ОТВЕТ ЕГО БУДЕТ ГРАМОТНЫМ И МУДРЫМ.

14.10.2010, 22:46   #13
Гість420
Guest

: n/a

Якщо поміркувати, що очолив він список партії УДАР буквально за пару місяців, а перше місце це гарантоване депутатство, то звичайно варіант тільки один - финансовий.

Іших причин, чому в області так його швидко полюбили, у мене чомусь немає.

18.10.2010, 18:56   #14
yorok
Гість

: 18.10.2010
Вес репутации: 0 yorok поки що незрозуміло

:
Якщо поміркувати, що очолив він список партії УДАР буквально за пару місяців, а перше місце це гарантоване депутатство, то звичайно варіант тільки один - финансовий.

Іших причин, чому в області так його швидко полюбили, у мене чомусь немає.
Да дійсно Кличку так необхідні "гроші",що ..........

А чи не "козачок" задаэ питання?

18.10.2010, 19:35   #15
cehuen
Патріот Шепетівки

: 115
Вес репутации: 30 cehuen на шляху до кращого

Область тут ні до чого, рішення приймалось безпосередньо на місці. Гість закидає безглузді та провокуючі тези.
Краще, ніж щось вигадувати задайте відкрите питання керівнику місцевого осередку або самому кандидату в мери.

28.10.2010, 11:32   #16
vibor
Гість

: 22.10.2010
Вес репутации: 0 vibor поки що незрозуміло
Відповідь: Вибори міського голови 2010

[quote=UDAR;54372]
:
Як член партії "УДАР" заявляю : Синюта був обраний кандидатом на посаду міського голови на зборах партії відкритим голосуванням. Як можна про щось говорити абсолютно не володіючи ситуацією ? І для всебічного розвитку та прояснення ситуації : колишнє обласне та місцеве керівництво "Нової країни" запросило за передачу документів партії по 5000 за один документ . Щось далі коментувати про колишніх "нормальних людей" ?
рядовому Члену партии - какой смысл просить за документы несуществующей партии 5000 и какой идиот будет давть эти деньги или может своих мозгов не хватило оформить документы для регистрации новой партии а эти документы необходимы как образец для заполнения

28.10.2010, 12:08   #17
mdmdmdmdmdmd
Почесний користувач

: 21.09.2009
: Shanghai
: 18
: 358
Вес репутации: 36 mdmdmdmdmdmd скоро стане відомимmdmdmdmdmdmd скоро стане відомим

Синюта больше других всех вместе взятых запустил на форум бабочек однодневок ? В глазах рябит , синит

28.10.2010, 12:39   #18
FoxM
Корчагінець

: 58
Вес репутации: 29 FoxM на шляху до кращого

Если следовать твоей бредовой логике, то Шпильченко для того чтобы отмазать своё бездействие решил нанять форумчан, которые на форуме не меньше года. Всех, кого знаю с Шанхая - отличные адекватные люди, но и тут нашлось исключение, то тут то там пукнет бессимысленной фразой и наслаждается созданной вонью. Кишка у тебя тонка, чтобы подорвать авторитет явного лидера. Придумай что-нибудь более весомое, слишком мелько плаваешь.

28.10.2010, 12:55   #19
cehuen
Патріот Шепетівки

: 115
Вес репутации: 30 cehuen на шляху до кращого

:
Если следовать твоей бредовой логике, то Шпильченко для того чтобы отмазать своё бездействие решил нанять форумчан, которые на форуме не меньше года. Всех, кого знаю с Шанхая - отличные адекватные люди, но и тут нашлось исключение, то тут то там пукнет бессимысленной фразой и наслаждается созданной вонью. Кишка у тебя тонка, чтобы подорвать авторитет явного лидера. Придумай что-нибудь более весомое, слишком мелько плаваешь.
Даний тип ймовірно є працівником міськвиконкому із першого поверху і тому така у нього позиція, адже Шпільченко прямо заявив що Синюта його особистий супротивник.

28.10.2010, 13:11   #20
FoxM
Корчагінець

: 58
Вес репутации: 29 FoxM на шляху до кращого

Спасибо, Вы значительно прояснили ситуацию.

Закладки

Опции темы
Опции просмотра