Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Культура Про культуру, заходи та афіша подій

13.04.2010, 11:57   #1
olegsda
Гість

: 21.08.2009
: 33
: 6
Вес репутации: 0 olegsda на шляху до кращого
"Фарби життя" у твоєму місті!!! Не пропусти!

Увага! Інформація подана в неостаточному варіанті, можливі зміни у часі проведення концерту!!!!
Про зміни Ви зможете завжди дізнатися на www.shepetivka-sda.ucoz.ua

Запрошуємо Вас відвідати концерт українського християнського гурту "Фарби життя", який відбудеться 22 травня 2010 року в Ізяславі (Будинок Культури, 16.00) та 23 травня в Шепетівці (Будинок Культури, 16.00)

Присутніх чекають неймовірні враження та цікаві сюрпризи.

З нетерпінням чекаємо на ВАС!!!

Про гурт
Ми разом вже 5 років, за що безперервно дякуємо нашому Творцю і Богу. Саме Він надихає на творчість, на спів, і створення нових пісень. Єдиною метою нашого колективу є прославлення нашого Небесного Отця, який подарував кожному з нас життя, і життя з надлишком! Ми щасливі коли збираємось разом для прославлення Його величного Імені. Кожна хвилина дарує радість, мир і незабутні хвилини. За час нашого існування ми записали 3 альбоми: «Фарби Життя», 2006, «Ангел», 2007, і «Про любов», 2009. Зараз нас шестеро, і кожен з нас відкритий до співпраці та спілкування. Ми будемо раді, якщо наші пісні відкриють Вам раніше невідомі грані характеру Нашого Небесного Батька. З любов’ю, ФЖ.

«Музыка — это Великая Сила, заставляющая людей переживать удивительные состояния, меняться и, в конце концов, становиться лучше.
Музыка - это Великая тайна, непостижимая, как человеческая душа, но имеющая столько проявлений, сколько позволит ей фантазия.
Музыка - это Язык звуков, на который можно перевести все в этом мире».

Миниатюры
1баннер краски для Др.jpg   otpravit6_small.jpg   без цвета4.jpg   мягкий цвет.jpg  

Последний раз редактировалось olegsda; 20.04.2010 в 12:59..

14.04.2010, 23:16   #2
aktivist
Шепетівчанин

: 11.03.2010
: 18
Вес репутации: 0 aktivist поки що незрозуміло
Thumbs up Відповідь: "Фарби життя" у твоєму місті!!! Не пропусти!

Класно!!!Чув кілька пісень

14.04.2010, 23:20   #3
ihtus
Як Валя Котик

: 01.02.2010
: 82
Вес репутации: 30 ihtus на шляху до кращого
Exclamation Відповідь: "Фарби життя" у твоєму місті!!! Не пропусти!

Дійсно хороший гурт, чудові голоси

21.05.2010, 12:48   #4
iordan
Гість

: 21.05.2010
: 1
Вес репутации: 0 iordan поки що незрозуміло
Smile Гурт "Фарби життя" в гостях у Шепетiвцi!!!!!!!

Добрий день

Мене звати Тетяна i я учасниця гурту
"Фарби життя"!!!

Дуже рада повiдомити Вам,
що ми будемо у вас в гостях!!!

Mи спiватимемо для вас!!!!
Тож запрошуемо всiх отримати задоволення вiд почутих пiсень, просто познайомитись з нами, поспiлкуватись i роздiлити радiсть!!!

Субота - 16-00 - Будинок культури - м. Iзяслав

Недiля - 16-00 - Будинок культури - м. Шепетiвка

Будемо радi бачити кожного з вас!
Тож не залишайтеся вдома!
Приходьте!

Наш сайт - http://www.farbymusic.com.ua/
Ми в контактi - http://vkontakte.ru/club9672868

21.05.2010, 15:17   #5
Dj Os
~форумний дідько~

: 27.02.2005
: Sh
: 36
: 3,837
Вес репутации: 91 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Відповідь: Гурт "Фарби життя" в гостях у Шепетiвцi!!!!!!!

Пішов би із задоволенням послухати. Судячи з відео гурт гарно співає. Але не піду тому що судячи зі всього між піснями будуть промивати мізки проповідями своєї церкви. Да і аудиторія буде відповідна(
Це не означає що я якось негативно відношусь до цих людей, просто мені саме на таких церковних концертах не затишно і не зручно.

24.05.2010, 22:50   #6
olegsda
Гість

Відповідь: Гурт "Фарби життя" в гостях у Шепетiвцi!!!!!!!

:
Пішов би із задоволенням послухати. Судячи з відео гурт гарно співає. Але не піду тому що судячи зі всього між піснями будуть промивати мізки проповідями своєї церкви. Да і аудиторія буде відповідна(
Це не означає що я якось негативно відношусь до цих людей, просто мені саме на таких церковних концертах не затишно і не зручно.
Вы знаете, если бы увидел этот ответ заранее то сразу бы сказал, а так говорю уже после концерта, никакого промывания мозгов не было, а лишь только немного рассказали о Библии для народа....
Никто никому не промывал мозги, жаль что вас не было с нами...

04.03.2011, 12:44   #7
olegsda
Гість

Відповідь: "Фарби життя" у твоєму місті!!! Не пропусти!

Фото з проведенням http://shepetivka-sda.ucoz.ua/photo/3
відео http://shepetivka-sda.ucoz.ua/publ/14-2-2

04.03.2011, 19:45   #8
Гість1
Guest

: n/a
Відповідь: "Фарби життя" у твоєму місті!!! Не пропусти!

от ТНМК приїзджали - ото да, скоріше б вибори, може ще когось привезуть )))
ви б кого хотіли?

Закладки

бог, будинок культури, життя, концерт, фарби, фарби життя, шепетівка

Опции темы
Опции просмотра