Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Флудильня Флудерам тільки сюди

Старый 13.10.2008, 00:59   #91
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 62 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

<div class='quotetop'>(Dj Os @ 12.10.2008, 19:38) [snapback]50607[/snapback]</div>
Цитата:
Тобто зводится до того хто більше приведе друзяк а то вже по ходу стрєлка получається якась а як уже було перевірено такий формат не є дуже сприйтливим, неаполетанець вже відчув це на собі разом із солдатом
[/b]
А чо мене не дописав?

<div class='quotetop'>(Dj Os @ 12.10.2008, 22:04) [snapback]50611[/snapback]</div>
Цитата:

Хлопці я розумію шо молоді і кров бурлить, але поважати лідерів треба щоб шось навчитись. А так будете топтатись на місці.
[/b]
І знову фігурує слово "ЛІДЕР"!

Слухайте ви такі великі і опитні дядьки!А вони такі маленькі і дурні дітки!Це вже смішно звучить!І цей ваш стереотип,мене вже накаляє!

IIIkinep вне форума  
Старый 13.10.2008, 01:03   #92
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 89 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

<div class='quotetop'></div>
Цитата:
А чо мене не дописав?[/b]
Як вважатимеш за потрібне сам себе допишеш)) шо ти і зробив) Але з тобою скоріш був нещасний випадок ніж закономірність)

Цитата:
І знову фігурує слово "ЛІДЕР"![/b]
Ну да...а шо є претензції? Я вже вище писав доказуйте. Якшо тобі просто це слово не подобається то без цього ніяк, завжди має бути той хто може показувати шепетівський рівень поза межами нашого міста а Сандери і йому подібні як не крути на таку роль не тянуть аж ніяк

Loniel тебе накаляє?
Давай трохи простіше зробим. Буде Хмельницький обласний батл. І можна буде відправляти по 1 представника з міста. кого б відправив ти? Прошу однозначної чіткої відповіді і аргументації
Старый 13.10.2008, 01:09   #93
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 62 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

Ну скоріше не щасний випадок трапився скимось другим;)

Доказувати?Ви просто говорите що не лідер,а вже через пост протилежна репліка!

Чесно?Відправив би Падре!Але це тільки тому що у нього більше опита!

Зрозумійте,я не займаю бік того чи іншого виконавця!Я просто балансую сили;)Ви всіх на них,але ж треба щоб хтось і молодь підтрима!А то не цікаво буде на форумі говорити!

IIIkinep вне форума  
Старый 13.10.2008, 01:13   #94
Dangeros
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Dangeros поки що незрозуміло

Цитата:
Ти кроме замутів тіпа "На Вертеле Анала" можеш якусь другу тему придумати? Чи ти кроме непонятних наборів слів і діссів нічого більше не пишеш?[/b]
Это слова сандера. Как видишь Лониел, это уже личные обиды. Ты сам говорил что скачал альбом и он тебе понравился, так что там нету классных тем? Бред... Это первый такой сильный альбом в истории Шепетовки. Вот тебе и лидер! Именно благодаря PaDre, рэп Шепетовки знают в областе да и в Ровно, в Житомире и в Киеве (это только то что я знаю), и города асоциируют шепетовский хип-хоп именно с его именем.
Старый 13.10.2008, 01:20   #95
IIIkinep
Почесний користувач

Ну образи то таке!Це реп і без цього ніяк!))
Лідер це коли один з найкращих,а він просто один:)Ладно закриєм тему лідер!))Лідер так лідер!Просто це не приємно чути для "некоторих",можете сказати що на рівень вище!Бо ці ваші "сильні" словечка,провокують на не приємні речи;)

IIIkinep вне форума  
Старый 13.10.2008, 02:24   #96
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 89 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Якшо неприємно чути то нехай роблять все те для того щоб змінити такий розклад. Це тільки буде на користь всім. Але якшо сильонок маловато то треба над собою працювати а не обсирати інших
Старый 13.10.2008, 16:59   #97
Thunder
Як Валя Котик

Вес репутации: 33 Thunder поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(Dj Os @ 13.10.2008, 1:24) [snapback]50641[/snapback]</div>
Цитата:
Якшо неприємно чути то нехай роблять все те для того щоб змінити такий розклад. Це тільки буде на користь всім. Але якшо сильонок маловато то треба над собою працювати а не обсирати інших
[/b]
А хто його обсирає, це не обсираловка, а констатація фактів.
Ека які ти слова почула там такі, що вони тебе в жах аж привели?
Для Падре можу все научно-популярно об'яснити в реалі, якщо він канєшно захочєт.

"Жизнь - это дар Божий.
Тот, кто видел Бога, не может умереть". © Bob Marley

Thunder вне форума  
Старый 13.10.2008, 17:16   #98
Thunder
Як Валя Котик

Вес репутации: 33 Thunder поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(ВаДян @ 12.10.2008, 22:43) [snapback]50621[/snapback]</div>
Цитата:
робити фрістайл нерозумно...всі прийдуть з заучиними фразами ;) )))
[/b]
Фрістайл для того існує, щоб відбувалася імпровізація. Читай вище, там все сказано, що тему придумають там по ходу.
Данджерос, для тебе це єрунда? Для мене це не єрунда, бо фрістайл, як я вже писав слова Сір-Джея - це основа хіп-хопа. Ти думаєш це легко? Я сам за декілька років навчився цього. А раз Падре справді такий великий, як його величають, то він повинен вміти це робити. Тим більше, що виклик він прийняв. Бо доводити своє вміння і майстерність ми будемо для себе в першу чергу.
Можна навіть і з пивом на лавочці :D, тоді буде прикольно також, бо в голову будуть лізти всякі матюки :D/ .
П.С. : треба повертатися до витоків Старої Школи, бо хіп-хоп - це вулиця.

"Жизнь - это дар Божий.
Тот, кто видел Бога, не может умереть". © Bob Marley

Thunder вне форума  
Старый 14.10.2008, 00:28   #99
Eka
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 34 Eka поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Eka с помощью ICQ

Сандер і шо зустрінетесь ви, побатлуєте і після цього шо ПаДре стане для тебе кращим чи другом? після всього шо ти тут написав. він буде краще фрази підбирати чи ти, це не показник аж такий повір. да поняти шось можна хто круче чи ні, там задати тему будь-яку і батлувати а де гарантія шо якщо ПаДре буде кращим, ти знову напишеш шо він там не то, то толку з цього всього. ну так це все смішно. ти почав з того, шо тобі не подобаються його біти, слова, школа, як веде, але тіпа він має прийти і тобі чи твоїм друзям, з якими ви над ним смієтесь і радуєтесь, шось доказувати. і чи взагалі тобі можна доказати. подумай добре. чи тобі це треба. від нього чекаю, шо він проігнорує тебе і це буде дійсно по-дорослому.
Старый 14.10.2008, 01:15   #100
IIIkinep
Почесний користувач

... человеческие существа наиболее опасны тогда, когда они считают что они правы...

IIIkinep вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра