Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Старый 09.08.2008, 13:40   #1
GoBLin
Почесний користувач

Вес репутации: 54 GoBLin скоро стане відомимGoBLin скоро стане відомим
Отправить сообщение для GoBLin с помощью ICQ Отправить сообщение для GoBLin с помощью Skype™

Вчера услышал что Грузия начала боевые действия с Осетией, в которых под замес попали русские миротворцы... было разнесено 4 города... в ответ россия ввела на территорию своих солдат, грузия заявила что этим Россия обьявила ей войну....
Нус, кто что слышал?? у соседей война, а сенсаций невидно... развод??

ЗЫ. Сбили 2 самолета: СУ-25 и Ту-22 (судьба летчиков неизвестна), погибло 15 чел..

GoBLin вне форума  
Старый 09.08.2008, 14:46   #2
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 119 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

На мою думку Саакашвілі -тупоголовий ідіот.Не знаю лише,на що він розраховує???І шансів у нього 0!!!Россія зараз є супердержавою!!!Яка свого не упустить!Думаю конфлікт скоро буде розв"язано,і не на користь Грузії!!!
Жалоко лише,що страждають ні в чому не винні мирні жителі!!!
Старый 09.08.2008, 15:16   #3
~REFLEXA~
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 46 ~REFLEXA~ поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(Nino @ 9.8.2008, 13:46) [snapback]47644[/snapback]</div>
Цитата:

Жалоко лише,що страждають ні в чому не винні мирні жителі!!!
[/b]
это точно. Саакашвили уже призывает к немедленному прекращению огня в Южной Осетии. Так как Россия наносит полномасштабный ответный удар. Сегодня русские бомбили город Гори, который расположен в непосредственной близости от границ непризнанной республики Южная Осетия.
Старый 09.08.2008, 15:26   #4
Anykey
Почесний користувач

Вес репутации: 34 Anykey скоро стане відомим

Росія - колос на глиняних ногах. І супердержава вона лише тому, що постачає газ всій Європі, і регулюючи ціни ділить держави на "хороших" і "поганих". Плюс вагомий ядерний потенціал в руках непередбачуваного російського ведмедя. По чому ще вона "супер"? Ви були в глибинці Росії? Оце реальний показник "суперовості", а не випещена супербагата Москва. А по поводу Грузії - вона веде війну на ВЛАСНІЙ території. І як раз росіяни в даному випадку являються загарбниками. Вони, до речі, давно вже готувалися до цієї війни, пачками роздаючи російські паспорти осетинам і абхазам. І достатньо було кількох провокацій з обох сторін, щоб вони ув"язалися і війну. І як ви думаєте, чи було б таке, якби десь в порту в Поті стояв американський авіаносець? Де була б ця "супер" держава?
PS. Вам не здається, що в даному випадку Росія проводить генеральну репетицію чогось більш масштабного? Крим вам на думку не спадав?

І ще. Сумніваюсь, що в даній війні будуть переможці. Біда одна - людське життя в великій політиці нічого не варте...
Anykey вне форума  
Старый 09.08.2008, 16:17   #5
12345
Як Валя Котик

Вес репутации: 35 12345 поки що незрозуміло

Мої привітання учасникам розмови.
Мене якось мірою повеселило це обговорення, хоча веселощі такі задоволення достойного не приносять.

>На мою думку Саакашвілі -тупоголовий ідіот.Не знаю лише,
>на що він розраховує???І шансів у нього 0!!!Россія зараз є
>супердержавою!!!Яка свого не упустить!Думаю конфлікт скоро
>буде розв"язано,і не на користь Грузії!!!
>Жалоко лише,що страждають ні в чому не винні мирні жителі!!!

Це лише на думку шановної пані. Можливо варто дізнатись на що і головне чому. Дам підказку: в статуті НАТО одним із пунктів вступу являється відсутність територіальних претензій кандидата... Росія лише відносно є супердержавою і свій потенціал супердежави реалізовує не у всіх випадках (війна в Нох Чічьо тому приклад). Яка свого не упустить?!!! Якого СВОГО? Вона це "свого" (якщо говорити загально) упускала вже не раз, причому собі на ноги — хочеться просто реготати, але давно не вмію це робити щиро :-(
Конфлікт вже розв’язано і користь тут відносна.
Сепаратизм - чи не достатня вина?

>Саакашвили уже призывает к немедленному прекращению огня в Южной Осетии.
Звідки дані, чи не з Рунтеу часом? Хоча такий хід тільки підкріплює силу деяких припущень, навіть така розв’язка вигідна.

Лише можу частково погодитись із думкою Anykey, тому прошу...
Старый 09.08.2008, 17:53   #6
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 43 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ

Росія - не права 100%-во(ну як не сто, то 90 точно). Опишу картину для тих, хто дивиться на неї через "рожеві окуляри".
В Грузії(в Осетії) жив собі спокійно грузинський народ, правда це було вже давненько. Раптом почалось різке заселення росіянами ,цієї території, а також - "вигнанням" грузинів. (вигнання - умовно сказав. Деякі і самі виїжджали через умови життя і через ситуацію.) Згодом, провівся референдум, ціллю якого було від'єднання Осетії від Грузії і приєднання до Росії. Оскільки в Осетії,на той час(і зараз також), більшість складали росіяни, то було вирішено приєднатись до РФ. Тут вже вступили до дії влада. Самі подумайте!!! Це ж неподобство. Наведу простий приклад. В Чернівецькій області багато жителів з Румунії. Вони аналогічно можуть провести референдум і відділитись...
Висновки,хто винен і хто не винен, робіть самі...
P.S.
а сам факт війни у наш час - дуже лякає. Який смисл цього всього. Все ж можна вирішити без використання зброї...Я гадаю, що скоро все закінчиться.

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 09.08.2008, 19:08   #7
Eka
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 34 Eka поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Eka с помощью ICQ

Взагалі в мене шок, сама являюсь наполовину грузинкою, і буквально 2 дні тому знайшла своїх братів і сестр, бабушку і дідуся в Грузії, яких шукали 24 роки. Це було свято для нашої сімї, вже почали планувати поїздку. І тут таке. Хочу сказати, спілкуючись з ними і переживаючи зараз як ніколи, і плюс відвідала сьогодні інших знайомих грузинів тут в Шепетівці,і до речі до яких просто співпало в гості приїхали родичі з Тбілісі, і розповідали,що і як, плюс мої рідні, дійсно в шоці. Справді страждають невинні люди, і Вадян прав, сказавши, що Осетію захопили росіяни і що вони там роблять,вже давно і все сплановано. Взагалі ситуація бред, головне 29 хв. тому чула розмову чоловіка і жінки і вона каже йому в істериці їдь додому в Тбілісі, бо вже сусідів там неподалеко в маленькому містечку вбили, вони зараз в Тбілісі, і не знають, що робити, каже багаті грузини тікають, а бідним і іншим що робити. Чесно кажучи сама хочу розібратись, що там робиться, просто переживаю, дуже, тому як один брат працює льотчиком і не знаю шо і як з ним буде, знайшовши, шукаючи так довго свої корні, не хочеться щось таке дізнатись.
Старый 09.08.2008, 20:17   #8
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Я висловила свою думку,змінювати її не збираюсь!!!!
А час покаже....
Старый 09.08.2008, 20:29   #9
Anykey
Почесний користувач

Вес репутации: 34 Anykey скоро стане відомим

<div class='quotetop'>(Nino @ 9.8.2008, 19:17) [snapback]47652[/snapback]</div>
Цитата:
Я висловила свою думку,змінювати її не збираюсь!!!!
[/b]
Ніхто не заставляє вас змінювати думку, Nino. Просто думки, особливо такі категоричні, як правило обгрунтовують. А слідуючи вашій лозіці, ідіотом можна вважати хлопця, який приміром за вас заступиться, коли до вас буде приставати якийсь двометровий п"яний "дєтіна". "І шансів у нього 0!!!" Ну повний ідіот, правда?
Anykey вне форума  
Старый 09.08.2008, 20:46   #10
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Не думаю,що мої аргументи змінили б хід подій чи допомогли грузинському народу,якому я дійсно співчуваю!!!
а по поводу"хлопця, який приміром за вас заступиться, коли до вас буде приставати якийсь двометровий п"яний "дєтіна". "І шансів у нього 0!!!" Ну повний ідіот, правда?"-повір,в такі ситуації я не попадаю!А якщо б і попала,то змогла б дати раду собі сама!!!І взагалі вважаю то невдалою анологією у данному питанні!!!

Закладки

Опции темы
Опции просмотра