Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Події Обговорення подій які сталися у Шепетівці

Результаты опроса: Що робити з пам"ятником Леніну?
Залишити, відреставрувати 51 43.22%
Змінити на другий 9 7.63%
Знести 58 49.15%
Голосовавшие: 118. Этот опрос закрыт

Старый 12.12.2009, 16:58   #231
neodix
Почесний користувач

Вес репутации: 41 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для neodix с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Ленін постраждав

А я тільки сьогодні побачив його в чохлі, але зразу зрозумів чого його сховали.
Старый 12.12.2009, 17:53   #232
trolik
Турист

Вес репутации: 0 trolik поки що незрозуміло
Отправить сообщение для trolik с помощью ICQ

Прочитав звернення комуняк і зрозумів: як завжди віджигають )))

Последний раз редактировалось trolik; 12.12.2009 в 20:28..
trolik вне форума  
Старый 14.12.2009, 17:08   #233
Dentist
Модерн

Вес репутации: 56 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту
Отправить сообщение для Dentist с помощью ICQ

Тролик, ты к демам относишься серьезно? Если да то говорить с тобой и неочем.
Хватит уже тормошить прошлое, сломали памятник, все медаль Вам дадим, вы же сделали МЕГО подвиг. Вы чем-то на скинов похожи, они тоже воюют всегда и непонятно с кем. Гляда даже на твою аватарку можно сказать что ты за человек, вечно в войне и с оружием в руках, ЛЮДИ ПРОСНИТЕСЬ, ХВАТИТ ВОЙНЫ, как выше кто-то сказал, лучше эти усилия в экономику вложите а не воюйте с *камнями*, история не изменить и не переписать.
Даже в аське ник *Гайдамака*, бунтарь типо?))))
Админ, почему скрыл кто голосовал в опросе? вроде всегда было все открыто

Последний раз редактировалось Dentist; 14.12.2009 в 17:12..
Dentist вне форума  
Старый 14.12.2009, 19:17   #234
trolik
Турист

ого )) геть аську прошерстили на наявність ніка ))) вже боюсь )))
Відповідаю: не те щоби бунтар, але набридла людська байдужість та не сильна освідченість.. тому приклад - пост трохи вище: "На святое замахнулись. Антихристьі!!!".... *сміюся_не_можу_встати* .. ага.. а ленін значить був месією? Церкви напевно будував, правда таваріщі? І тепер він волає на форумі "Антихристьі" ..... Які ще вам доводи писати !?

Пи.Си. А що таке "деми" із попереднього посту?

Последний раз редактировалось trolik; 14.12.2009 в 19:24..
trolik вне форума  
Старый 14.12.2009, 19:30   #235
trolik
Турист

Цитата:
КТО ДАВАЛ ИМ ПРАВО ЛОМАТЬ ПАМЯТНИК
а в кого питав дозволу лєнін коли підігрівав громадянську війну на Україні та посилав війська Муравйова?
Цитата:
Тролик, ты к демам относишься серьезно?
1) згідно мереживого етикету нік співбесідника не транслітерується, а пишеться як є .. це виявляє неповагу. Будь-ласка, не провокуй
2) Я "деми" розглядаю як графічний вираз думки.. тобто замість 2-х речень я вставляю картинку.. наглядніше, так би мовити.

Цитата:
прошерстили
- оперативно навели довідку на рахунок мого ніку в асі. Наче це має відношення до теперішньої розмови.
І я би радив не розводити "хохлосрач", в мережі є багато дипломованих спеціалістів в погонах для подібних речей. Є якісь доводи в користь лєніна (напр. "лєнін забрав в мого діда корову: я б поступив так само, я ним горжусь")- пишіть, обговоримо. А по-дитячому до слів чіплятись всі можуть.
trolik вне форума  
Старый 14.12.2009, 19:32   #236
trolik
Турист

Цитата:
КТО ДАВАЛ ИМ ПРАВО ЛОМАТЬ ПАМЯТНИК
а в кого питав дозволу лєнін коли підігрівав громадянську війну на Україні та посилав війська Муравйова?
Цитата:
Тролик, ты к демам относишься серьезно?
1) згідно мереживого етикету нік співбесідника не транслітерується, а пишеться як є .. це виявляє неповагу. Будь-ласка, не провокуй
2) Я "деми" розглядаю як графічний вираз думки.. тобто замість 2-х речень я вставляю картинку.. наглядніше, так би мовити.

Цитата:
прошерстили
- оперативно навели довідку на рахунок мого ніку в асі. Наче це має відношення до теперішньої розмови.
І я би радив не розводити "хохлосрач", в мережі є багато дипломованих спеціалістів в погонах для подібних речей. Є якісь доводи в користь лєніна (напр. "лєнін забрав в мого діда корову: я б поступив так само, я ним горжусь")- пишіть, обговоримо. А по-дитячому до слів чіплятись всі можуть.
trolik вне форума  
Старый 14.12.2009, 19:41   #237
Dentist
Модерн

Вес репутации: 56 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту

Цитата:
Сообщение от trolik Посмотреть сообщение
Цитата:
згідно етикету
Отвечать вопросом на вопрос, не дав ответ
Цитата:
це виявляє неповагу
Цитата:
Раньше ты как-то на это не смотрел, а тут на тебя зацепили... и про этот твой этикет первый раз слышу..
Цитата:
ЯБВДУЛ!!!

Последний раз редактировалось Dentist; 14.12.2009 в 19:44..
Dentist вне форума  
Старый 14.12.2009, 19:47   #238
Domenic
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 44 Domenic на шляху до кращого
Отправить сообщение для Domenic с помощью ICQ Отправить сообщение для Domenic с помощью Skype™

Цитата:
Сообщение от Dentist Посмотреть сообщение
Даже в аське ник *Гайдамака*, бунтарь типо?))))
Не зрозумів до чого Гайдамаки до бунтарства?
Що до Леніна, то давно вже пора було б його демонтувати, а так як грошей у влади немає, то люди зробили корисну справу=)ИМХО
Хай краще Шевченку пам'ятник дороблять, займуться облагородженням центру міста та боротьбою зі сміттям, а не реставрацією Ульянова.
Старый 14.12.2009, 22:49   #239
Dentist
Модерн

Цитата:
Сообщение от Domenic Посмотреть сообщение
Не зрозумів до чого Гайдамаки до бунтарства?
Що до Леніна, то давно вже пора було б його демонтувати, а так як грошей у влади немає, то люди зробили корисну справу=)ИМХО
Хай краще Шевченку пам'ятник дороблять, займуться облагородженням центру міста та боротьбою зі сміттям, а не реставрацією Ульянова.
Почитай про них немного)))) а про Ленина, прочитай всю тему, может поймешь, как был выше вопрос задан, на какой так и не дали ответ, *КТО ДАВАЛ ИМ ПРАВО ЛОМАТЬ ПАМЯТНИК*
Цитата:
Сообщение от trolik Посмотреть сообщение
ого )) геть аську прошерстили на наявність ніка ))) вже боюсь )))
Відповідаю: не те щоби бунтар, але набридла людська байдужість та не сильна освідченість.. тому приклад - пост трохи вище: "На святое замахнулись. Антихристьі!!!".... *сміюся_не_можу_встати* .. ага.. а ленін значить був месією? Церкви напевно будував, правда таваріщі? І тепер він волає на форумі "Антихристьі" ..... Які ще вам доводи писати !?
Пи.Си. А що таке "деми" із попереднього посту?
демы, это демотиваторы, картинки какие ты тут выкидываешь... а что это за слово такое
Цитата:
прошерстили
я даже такого не знаю, просвети меня
Старый 15.12.2009, 01:30   #240
Domenic
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 44 Domenic на шляху до кращого
Отправить сообщение для Domenic с помощью ICQ Отправить сообщение для Domenic с помощью Skype™

Цитата:
Сообщение от Dentist Посмотреть сообщение
Почитай про них немного)))) а про Ленина, прочитай всю тему, может поймешь, как был выше вопрос задан, на какой так и не дали ответ, *КТО ДАВАЛ ИМ ПРАВО ЛОМАТЬ ПАМЯТНИК*
Право? А що ти про нього знаєш? Чи може знову порадиш літературу погортати?
Якщо в суспільстві з'явились радикально налаштовані люди - це ознака невдоволення та прагнення змінити. Наша проблема, говорю зараз про націю, що не завжди ми готові за своє право поборотись, та його відстояти.
Подобається вам пам'ятник Леніну,так прошу шпатель в руки та реставруйте, особисто я за його демонтаж. І не треба голосних фраз про пам'ять до історії, моєму діду наприклад вже все одно, з Соловків так і не повернувся...

Закладки

Метки
бандерівці, леніну?, місті!, пам"ятником, робити

Опции темы
Опции просмотра