Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Музика Обговореня та обмін музичними творами

Старый 01.03.2009, 18:54   #1
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 118 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ
По умолчанию Класична музика,і не тільки...

Хотіла запропонувати поговорити про класичну музику,та не тільки!!!!Хто що слухав?Кому що більше всього подобається?
З останнього що слухала,й слухаю-Лібертанго Пьяцолли.(аргентинський композитор )Аж дух захватує!!!Така музика не може залишити байдужим!!!
Тут можна послухати http://files2.pokazuha.ru/www_pokazuha_ru/8/255728.mp3
в ній стільки страстей!!!!!

---------- Додано о 17:54 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 17:32 ----------

Одне з найвідоміших та найгарніших творів.Адажіо.Т.Альбіноні
http://files2.pokazuha.ru/www_pokazuha_ru/4/258074.mp3

Последний раз редактировалось LuK; 01.03.2009 в 18:35..
LuK вне форума  
Старый 01.03.2009, 19:53   #2
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 88 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Класична музика,і не тільки...

Ну особисто я сприймаю таку музику тільки вживу....по записам зовсім не ті враження
Старый 02.03.2009, 18:02   #3
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 45 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Аналогічно... Класику можу тільки вживу послухати, бо тоді тільки неймовірні відчуття виникають, а просто з диска слухати чи мр3 взагалі не сприймається

Morkovka вне форума  
Старый 03.03.2009, 09:09   #4
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Не можу не погодитись!!!У великому залі та ще й у виконанні великих музикантів така музика сприймається зовсім по іншому!!!Але для нашого міста- то нездійсненне !!!Шось не спішать у наше місто з концертами світові знаменитості))))
Хоча 5 березня о 14.00 у будинку культури відбудеться концерт Хмельницького обласного симфонічного оркестру з нагоди 8 Березня.
Не одноразово була на їх концертах.Досить цікава програма у 2 віділлення!!!1-класичне,2-естрадне!
Раджу сходити!!!
Старый 03.03.2009, 14:09   #5
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 88 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

А скільки квиток коштує?
Старый 03.03.2009, 18:59   #6
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 45 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Ммм....цікаво-цікаво! але якщо чесно у нас зали під таку музику не розраховані мені так здається....
Хоч і не до теми, але мене взагалі дивує культура нашого міста...от в четвер іду в Рівненський драмтеатр на Жінка лідер Рівненщини 2008. От чому у нас такого не хочуть робити для місцевих жінок в честь свята?

Morkovka вне форума  
Старый 04.03.2009, 09:49   #7
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
А скільки квиток коштує?
Безкоштовно!!!То подарунок жінкам)))
На рахунок залів-не згодна.Є у нас достойні зали!Зал БК ,зал клубу залізничників,зал музичної школи!
Мабуть у цій темі буду робити оголошення,де ,хто і коли у нашомі місі буде виступати!!!Бо концертне життя у нас насичене!
5 березня у місті відбудеть пару концертів
у БК- буде грати симфонічний
о 14.00 -у клубі залізничник буде концерт з нагоди 8 Березня
о 16.00 - у музичній школі відбудеться концерт викладачів та учнів фортепіанного відділу.Концерт також присвячений 8 Березня.В программі твори классиків та сучасних композиторів!
на всі концерти-вхід вільний!!!
Старый 04.03.2009, 14:33   #8
Dj Os
~форумний дідько~

Капець...і ви ше дивуєтесь чого ніхто не ходить на концерти ваші. А хто про них знає? Я думаю що пару десятків людей пришло би однозначно, тим більше шо безкоштовно. А який буде склад 5 березня? Я маю на увазі це оркестр якими інструментами буде представлений?
Старый 04.03.2009, 15:37   #9
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Та як би я була організатором тих концертів,то мабуть робила б більшу рекламу!!! Але то не у моїй компетенції :)
А у симфонічному представлено декілька груп інструментів.Основна група -струнна(скрипки,альти,віолончель,контрабас).Ще група дерев"яних-духових інструментів(флейта, гобой, кларнет, фагот),мідні духові (валторна, труба, тромбон, туба).ударні інструменти.Також у залежності від репертуару ще включають різні епізодичні інструменти.
Разом з симфонічним будуть виступати вокалісти!Будуть співати під супровід симфонічного класичні та естрадні твори!!!

До речі ,діти нашої музичної школи щороку достойно представляють наше місто у обласних та всеукраїнських,а інколи і міжнародних конкурсах!!!Можемо похвалитись 1,2,3 місцями!!!При чому щороку!!! У кінці березня знову діти нашої школи планують прийняти участь у конкурсі "Подільський дивоцвіт"що відбудеться у Кам"янці -Подільському.
В газетках інколи проскакуе стаття про це.

Последний раз редактировалось LuK; 04.03.2009 в 15:44..
LuK вне форума  
Старый 04.03.2009, 16:59   #10
bear
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 42 bear поки що незрозуміло

Спасибо, Nino, за тему и за ссылки, хороший у Вас вкус!

А насчет залов для концертов классической музыки, мне хочется поделиться своим мнением. Никогда не был на концерте классической музыки в Шепетовке, не знаю или они вообще в Шепетовке бывали. В бытность свою студентом-первокурсником решил я как-то пойти в Государственную Филармонию послушать Бетховена "живъем". Купил билет, захожу в зал, а там, кроме меня еще только один слушатель есть. Ну думаю, концерт наверняка отменят, не будет же целый большой симфонический оркестр для двоих слушателей играть. К моему большому удивлению, концерт все-таки состоялся. Представляете, 60-70 музыкантов играли почти два часа только для двоих слушателей! Так тот концерт и закончился под продолжительные и бурные апплодисменты тех двух слушателей... Не поверите, но после того, каждый раз когда я бывал в той филармонии, я всегда встречал того же самого слушателя, он ,наверное, никогда концерты симфонической музыки не пропускал. Обязателжно схожу в ту филармонию если будет возможность, может быть даже удасться познакомиться с тем поклонником симфонической музыки, если он еще жив, конечно... То есть, не в зале, очевидно, дело.
bear вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра