Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Сайт Питання та пропозиції стосовно сайту

Старый 25.02.2009, 01:52   #1
Admin
Адмін

Вес репутации: 50 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?
По умолчанию Що нового?

Є такий вислів в народі "Все що не коїться - все до кращого". Так ось як ви пам'ятаєте біля місяцю тому наш сайт через технічні проблеми зник на деякий час з інформаційного простору. На жаль сайт у повному обсязі відновити не вийшло і наш минулий адміністратор Dj Os запустив сайт з нуля. А саме було змінено двигунець форуму, сайт та форум змінили своє обличчя і постали перед нами у новому дизайні, створено сайт знайомств Шепетівки із вже вбудованою базою користувачів не лише з Шепетівки але й усього СНГ, введено багато нових функцій для користувачів та розробляються нові розділи...
Також як вже анонсував Dj Os сайт отримав нового адміна в особі мене)) Дозвольте трохи розповісти про себе: корінний шепетівчанин, займаюся комп’ютерною технікою та є патріотом свого міста і сайту. За сайтом я спостерігаю давно, але тим не менш зареєструватись не наважувався, що можливо і на краще адже як я гадаю через те що минулий адмін занадто часто контактував безпосередньо з користувачами сайту надало змогу деяким з них спекулювати на його статусі і вибачте на слові "качати права". Я такої помилки допускати не збираюсь і ви вже пробачте мені викривати себе не буду.
Що ж відносно Dj Os який передав мені справу якою він займався вже більше ніж 2 роки - я залишаю його супер-модератором на форумі та надаю йому права контактної особи сайту, будь то реклама, співпраця чи просто звернення, тобто понижаю його в ранзі)
Я дуже вдячний цьому хлопцю за його роботу і сподіваюсь я гідно продовжу його справу.
Що ж очікує сайт у майбутньому? Я як ніхто розумію що без вас, наших користувачів цей сайт не буде мати жодної цінності, тому згодом я та моя команда згодом розширимо функціонал який стосується ваших акаунтів, будемо всіляко сприяти збільшенні аудиторії через залучення реклами. Також очікуйте запуску нових рубрик, зараз вони проходять бета-тестування і скоро будуть доступні для публічного користування. Ще ми в цей час активно шукаємо журналістів які будуть оперативно надавати для вас нову інформацію і піднімати актуальні теми для дискусій на форумі. Вас ще очікує багато новинок, але гадаю ви ще дізнаєтесь про них "не словом, а ділом!"
Хочу сказати що я безмежно щасливий стати на службі мого улюбленого сайту і сподіваюсь на вашу співпрацю. Гадаю у нас вийде підняти рівень нашого ресурсу на кардинально нову висоту.
Дякую всім за увагу і якщо у вас є якісь запитання - запрошую задавати їх на форумі.

Admin вне форума  
Старый 25.02.2009, 01:56   #2
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 88 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Що нового?

Ну що ж)) з відчуттям виконаного обовязку йду на посаду модератора форуму і сподіваюсь користувачі сайту зрозуміють мій вчинок. Ще хочу сказати що дуже радий що накінець можу побути по цю сторону разом з вами і активно викладувати свою позицію в темах на форумі що донедавна як адмін сайту не мав права робити)) Ура таварищи))
Старый 25.02.2009, 09:46   #3
Dentist
Модерн

Вес репутации: 55 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту
Отправить сообщение для Dentist с помощью ICQ

мистер Х_х
Старый 25.02.2009, 20:04   #4
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 59 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

Цитата:
Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
тому згодом я та моя команда
шото дуже знайомий вислів :D

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  
Старый 25.02.2009, 21:43   #5
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 88 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

Знайомий, не знайомий, але у людини дійсно є люди які допомагають їй у різних аспектах. На жаль у свій час у мене був лише я)
Старый 25.02.2009, 23:28   #6
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 61 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

Знаєш Оs,але це ж і на так погано!Коли ти можеш поговорити зі своїм внутрішнім я;)

---------- Додано о 22:28 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:22 ----------

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
На жаль у свій час у мене був лише я)
Одним словом працював як бджола!:)
IIIkinep вне форума  
Старый 26.02.2009, 20:50   #7
Mendeleev
Як Валя Котик

Вес репутации: 30 Mendeleev скоро стане відомим
Отправить сообщение для Mendeleev с помощью ICQ Отправить сообщение для Mendeleev с помощью Skype™
По умолчанию Re: Що нового?

Да... наверное теперь сайт зашевелиться намного быстрее... все таки команда есть команда, но Осу я думаю стоило бы поставить памятник, хотя бы виртуальный... ведь все таки это он начал и развернул это дело, по этому большой респект ему...

Последний раз редактировалось Dj Os; 26.02.2009 в 22:02..
Mendeleev вне форума  
Старый 26.02.2009, 22:34   #8
Dentist
Модерн

Вес репутации: 55 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту
Отправить сообщение для Dentist с помощью ICQ

вроде Ос не начинал....сори если ошибаюсь))))))))
Старый 26.02.2009, 22:38   #9
Dj Os
~форумний дідько~

Не помиляєшся)) Починала друга людина, але від того сайту лишився лише форум, і той в нікудишньому стані, тому можна вважати що все сам робив. Тільки з дизайном мені допомагають завжди)
Старый 27.02.2009, 11:42   #10
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 63 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™

Ну що ж Ос дійсно багато зробив для цього форуму в свій час чого і бажаю теперешньому адміну ( на жаль не знаю як його звати, але думаю скоро він представиться ;) )

Nastynya вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра