Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

Старый 20.10.2010, 03:02   #31
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Синюта Володимир Володимирович

Цитата:
бажаю успіху (Dj Os) в підтримці Гнятюка
якого ше гнятюка?
Старый 20.10.2010, 03:04   #32
FoxM
Корчагінець

Вес репутации: 24 FoxM на шляху до кращого

Цитата:
Сообщение от Lion22 Посмотреть сообщение
Всё идёт к тому , что с фальсификацией обламаются, слышал на участках будет видеонаблюдение!!! Кто мне скажет, почему с синютой никто из кандидатов не хочет выступать (агетировать) !!! Потому-что людям есть что сравнить, есть что услышать от синюты и есть на что посмотреть сделанное или как минимум организованное им!
Ну почему же. Он вроде бы выступал в 1й школе сразу после какого-то кандидата. Говорят что тот типчик пробормотал свою программу за 15 минут и ушел, а Синюта шикарно рассказал всё, ответил грамотно на вопросы. К стати, только Синюта на своих выступлениях может позволить себе не только фразу "Я сделаю", но и фразу "Я уже сделал". Другие кандидаты только обещания дают, если их выберут)
FoxM вне форума  
Старый 20.10.2010, 03:57   #33
rewqty
Гість

Вес репутации: 0 rewqty на шляху до кращого

Такого банального і тупорилого піара кандидата як в цьому топіку я ще ніде не зустрічав. Продивіться мої (rewqty) дописи. Людина реально працює. Не бачу тут нічого банального і ту*****го. Про що спілкуються відвідувачі данної теми це інша справа (кожен висловлює свою думку). А на рахунок Було би непогано якби Синюта об'єднав би сили з Полодюком Ви самі розумієте що це два різних кандидата. ТОМУ ВИБІР ЗА ВАМИ!!!! І ще! Але на мера він не тяне ЦЕ ДУЖЕ СИЛЬНИЙ КАНДИДАТ і я вважаю, що після данних перегонів ця людина займе посаду МІСЬКОГО ГОЛОВИ. По мірі можливості буду викладати нові матеріали З ПОВАГОЮ rewqty

---------- Додано о 02:39 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 02:32 ----------

БАЖАЮЧИХ ЗАДАТИ ЗАПИТАННЯ КАНДИДАТУ НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ СИНЮТІ ВОЛОДИМИРУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ ЗАПРОШУЮ НА ЗУСТРІЧ, ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ 20.10.10 В ДЕПО О 07.45 !!!!!!!!!

---------- Додано о 02:53 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 02:39 ----------

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ДО ВСІХ ЖИТЕЛІВ МІСТА ШЕПЕТІВКА!!!!! НЕ ЛІНУЙТЕСЬ ЗНАЙДІТЬ ТУ ХВИЛИНУ І ВІДВІДАЙТЕ СВОЇ ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ. ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР!!!! НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ!!!! ТОМУ ЩО ВСЕ В НАШИХ РУКАХ!!!!

---------- Додано о 02:57 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 02:53 ----------

Можете пообещать что если Синюта станет главой городской администрации то этот участок будет заасфальтирован в порядке очереди , тоисть в первую очередь ? Обіцяю що це питання буде задане В.В.Синюті і ви отримаєте відповідь!

Последний раз редактировалось rewqty; 21.10.2010 в 09:05..
rewqty вне форума  
Старый 20.10.2010, 21:30   #34
DCC
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 DCC поки що незрозуміло

[quote=FoxM;54890]Я напомню вам результаты прошлых выборов в мэры: 1. Шпильченко, 2. Рукавчук, 3. !!!ВНИМАНИЕ!!! СИНЮТА В.В.

!!! ВНИМАНИЕ!!! Дуже погано ти орієнтуєшся в виборах і пам'ять в тебе не дуже добра. Другий був Гнидюк П.І., а рукавчук трішки дальше. І взагалі Синюта зі своїми "СЛАЙДШОУ" на зустрічах всіх достає, а ще йому додають "Сонячні батареї" на масиві Сонячний - це тіпа Школьнік з тролейбусами і Антонюк з підземним переходом через ж/д дорогу (з виступу на зустрічі з залізничниками)
DCC вне форума  
Старый 20.10.2010, 22:02   #35
sprint
Guest

[QUOTE=DCC;54982]
Цитата:
Сообщение от FoxM Посмотреть сообщение
Я напомню вам результаты прошлых выборов в мэры: 1. Шпильченко, 2. Рукавчук, 3. !!!ВНИМАНИЕ!!! СИНЮТА В.В.

!!! ВНИМАНИЕ!!! Дуже погано ти орієнтуєшся в виборах і пам'ять в тебе не дуже добра. Другий був Гнидюк П.І., а рукавчук трішки дальше. І взагалі Синюта зі своїми "СЛАЙДШОУ" на зустрічах всіх достає, а ще йому додають "Сонячні батареї" на масиві Сонячний - це тіпа Школьнік з тролейбусами і Антонюк з підземним переходом через ж/д дорогу (з виступу на зустрічі з залізничниками)
Дезінформація - найпримітивніший спосіб чорного піару. Не зрозуміло лише який сенс тут це робити. Що, більше в інших кандидатів нічим крити.

Виступи Синюти надзвичайно цікаві та інформативні. Нічого подібного в інших кандидатів немає

Старый 20.10.2010, 22:25   #36
makar75
Почесний користувач

Вес репутации: 34 makar75 дуже позитивна особистістьmakar75 дуже позитивна особистістьmakar75 дуже позитивна особистість

До речі,про сонячні батареї я ще не чув,але похвально,весь світ переходить на енергозберігаючи технології і це цілком реально.Єдине чому не хочуть їх впроваджувати в нас тому,що паливні магнати не дають бо після їх впровадження їхні надприбутки трошки зменшаться.А так я тілько за пока кращого кандидата не бачу.Прийняв рішення віддати свій голос за Синюту.
makar75 вне форума  
Старый 22.10.2010, 23:01   #37
patriot
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 patriot поки що незрозуміло

Цитата:
Сообщение от Lion22 Посмотреть сообщение
спасибо за выложенную программу Синюты В.В. если кто-то ещё не слышал его выступления, не видел сделанного в городе за последние годы Синютой, выходите из дома и откройте глаза. я вчера был в первой школе, выступал синюта - одно скажу- ЭТО СИЛЬНЫЙ КАНДИДАТ В МЕРЫ ГОРОДА. небыло вопроса, на который грамотно и мудро он не смог бы ответить. Я раньше сомневался за кого голосовать, теперь поддержу Синюту!!!

---------- Додано о 14:48 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 14:39 ----------

по поводу звіту Синюти про благодійність ( хіба таким звітують? Отак і будемо надалі жити на подачки) Мало кто из кандидатов что-то сделал за последние годы в городе, а если и пытались, то непосредственно перед выборами. реально на подачки сам живи, дорогой гость., когда речь заходит о детях, тем более сиротах , это не подачки и не красные строчки из звіту. УДАЧИ , я реально понимаю из какой ты команды. Помни что с хорошей поддержкой,но в плохих кедах далеко не убежишь!!!

---------- Додано о 14:49 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 14:48 ----------

по поводу звіту Синюти про благодійність ([B] хіба таким звітують? Отак і будемо надалі жити на подачки) ]Мало кто из кандидатов что-то сделал за последние годы в городе, а если и пытались, то непосредственно перед выборами. реально на подачки сам живи, дорогой гость., когда речь заходит о детях, тем более сиротах , это не подачки и не красные строчки из звіту. УДАЧИ , я реально понимаю из какой ты команды. Помни что с хорошей поддержкой,но в плохих кедах далеко не убежишь!!!
Щоденно шановний виходжу з дому, але щось не помічаю я діяльності Вашого Синюти. Працювати на власний авторитет, гарно говорити... - це усі можуть. А ось коли доходить до діла, ось тут завжди і проблема. Що ж стосується меценатства у НВК№3 - то Володимиру Васильовичу просто гріх не підтримувати цей заклад, оскільки там навчаються його діти. Нам же потрібна дієва і авторитетна людина, яка виведе не тільки власний бізнес, а й підтримає інших підприємців, залучить додаткові інвестиції і не чекатиме "підтримки" від обласної ради.
patriot вне форума  
Старый 22.10.2010, 23:26   #38
Гість555
Guest

Smile Відповідь: Синюта Володимир Володимирович

Цитата:
Сообщение от FoxM Посмотреть сообщение
Я напомню вам результаты прошлых выборов в мэры: 1. Шпильченко, 2. Рукавчук, 3. !!!ВНИМАНИЕ!!! СИНЮТА В.В.

Так что про школьника вы погорячились. Здесь работает провессионал. И что самое важное - он за 4 года после тех роковых для Шепетовки выборов ниразу не облажался. Я думаю что не стоит углу***ться в теорию вероятности, всё итак очевидно. Лидер налицо. А вот такие мелкие PR-булыжнички в его огород ничтожны на фоне шыкарной картины сложившейся ситуации и репутации
Ой, куме, ви щось загубились
Друге місце у Гнидюка, Третє у Рукавчука, а у Синюти 4

Старый 22.10.2010, 23:39   #39
Lion22
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Lion22 поки що незрозуміло

ответ ВАСИЛИЮ. к вашему сведению Вы на теме Владимира Владимировича Синюты. (никак не Васильевича). поэтому на неграмотный вопрос (если всё-таки вы по адресу) отвечаю, раз ты на улице ничего не видишь, кликни хотя бы мышкой один раз назад и посмотри посещаемость тем. Кто самый интересный?! Синюта. Слишком много кандидатов видят в нём лидера, а тут извините, без грязи никак (даже вашей). Все кандидаты хорошие, а некоторые лучше.

---------- Додано о 22:39 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 22:27 ----------

Цитата:
Сообщение от Гість555 Посмотреть сообщение
Ой, куме, ви щось загубились
Друге місце у Гнидюка, Третє у Рукавчука, а у Синюти 4
Вы всё напоминаете, кто был?! неважно кто займёт третье или четвёртое место. этот рейтинг не даёт статус и тем более должность. Важно быть первым. От этого зависит судьба не только кирпичных стен и битого асфальта города, но и благо жителей.
Хватит голосовать за чёрные технологии и быть обманутыми. Мой выбор синюта!
Lion22 вне форума  
Старый 27.10.2010, 12:45   #40
Yur
Гість

Вес репутации: 0 Yur поки що незрозуміло

Хочете вірте, хочете ні, це є Ваша справа, я не являюсь агітатором Володимира Синюти, а лише один з батьків, діти якого тепер мають місце де проводити вільний час (збудований дитячий майданчик пр. Миру 35).
Хочу від себе та багатьох мешканців нашого міста подякувати Вам за те, що знайшли час та можливості (ми розуміємо що обмежені), не побоялись забруднити руки та особисто працювали над встановленням та оновленням дитячих майданчиків, (Чого не скажеш про жодного кандидата. Лише Дячук М.М. за 2-3 місяці до виборів раптом став організовувати розвезення фарби по дворах де вже були діючі дитячі та спорт майданчики (фарбування звичайно ж справа рук самих жителів), та деякі відремонтували і швиденько фотографуватись та розміщувати в засобах масової інформації як вони потурбувались про наших дітей), а також дякуємо людям які Вам допомагали.
Спостерігаючи за подіями останніх 4 років хочу сказати, що все таки люди знають Вас і що Ви робили для міста навіть не обіймаючи посаду у виконавчих органах влади, міській раді та судячи с передвиборчої програми, можу сказати, що це цілком обґрунтовані та реально можливі втілення в життя заходи, а не лише гра слів, яку практикують інші кандидати. Сподіваючись (все таки на порядність діючої влади, що вибори пройдуть демократично без фальсифікацій), що саме Ви станете на посаду міського голови та досягнете поставлених програмою цілей. УДАЧІ ВАМ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ !!!
Yur вне форума  

Закладки

Метки
володимир, володимирович, синюта

Опции темы
Опции просмотра