Показать сообщение отдельно
Старый 11.12.2011, 03:41   #32
Filini
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 27 Filini скоро стане відомимFilini скоро стане відомим
По умолчанию Відповідь: Стережіться - Вікнар`Off !!!

Цитата:
Сообщение от Roman_ Посмотреть сообщение
Супер!!! Класика жанру. Спочатку «не одноразово чув», а потім «на власні очі бачив, чи то вікна, чи то встановлені». Що таке сила маніпуляції... Про впарюваня «а там будь що буде» навіть не йшлося, а лише про те що в адекваті любу ситуацію можна вирішити.
Fillini- браво, я ваш фанат. Достатньо шепнути що в Василя дочка повія, і вже нікого не цікавить що в нього лише одні сини. «Палашка FM» в рубриці «Брехня на селі».
Думаю що нічого нового я вже сказати не зможу.
Романе, я вам лише пояснив, що мої слова не голослівні і я на влісні очі бачив результати роботи Вікнар`Off. Я ставив собі вікна в домівку і попросив поради своїх знайомих, які мені показали мені встановлення вікон від вашого магазину. Мої слова не суперечать один одному. Ситуації потрібно вирішувати не по "понятіям", а по совісті. Клієнт взагалі не має опинятись в таких ситуаціях як автор цієї теми, він не має щось "вирішувати", він має отримати якісний продукт. Всі люди це розуміють, лише ви замість вирішування ситуації з боку власника магазину намагаєтесь відбілити свою репутацію.
Filini вне форума