Показать сообщение отдельно
Старый 31.01.2010, 22:59   #7
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Мабуть Форум помирає

Революція...все на що вас вистачає...сором! Кому заважають старі теми от ви мені скажіть? Всі вони вже давно в кінці розділу і нікому не заважають. Але я мабуть розумію нафіга ви їх хочете видаляти, бо тоді можна буде ті самі теми підняти і знову переливати з пустого в порожнє. Нема мети обговорити цікаві теми, є мета навязати свою точку зору і все!
Ви дивуєтесь чому новий народ так неохоче починає тут спілкуватись? Єдиною причиною того ви самі! Все має бути по вашому, інакодуміє наказуємо і тд. 50% нових думок і постів викликають у "старожилів" бурю емоцій і купу гімномєтанія. Не треба далеко ходити за прикладами: топік про леніна, про вибори і тд
Єдине на шо вас хватає це піднімати псевдореволюції по різним недопричинам. Жах яка дискримінація ваші видалені повідомлення потрапляють в корзину яку до того ж бачать лише модері і адмін.
Цитата:
Та й зацікавити людей чимось потрібно, придумати щось оригінальніше ніж "На цій сторінкі обговорюємо статтю..."
За тим посилання до речі розміщенні цілі новини та статті що стосуються нашого міста. Читайте та обговорюйте, в чому проблема?)

---------- Додано о 21:59 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:58 ----------

П.С. Перемістіть топік в розділ форум