Показать сообщение отдельно
Старый 03.03.2007, 02:28   #23
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Ого....треба ж таке...зі мною погодились :multi: :multi: :multi:
lena розумієш ше в чому справа...на минулому паті я не втілював і половини своїх ідей в життя, причиною тому відсутність часу та часто фізично мене у місті, а також все таки ці ідеї занадто цінні щоб їх просто віддати на використання іншим. Ще один фактор який не враховано те, що на минулому паті КЕДР буквально змусив мене все робити самому: левова частка реклами була на мені (не звини КЕДРу більша частина волонтерів яка мало розповсюджувати рекламу захворіли), не було коштів на поліграфію а також деякі технічні засоби я також доставав сам. І ще на додачу 1 МС захворів і не приїхав а з іншим через його сімейні обставини ми навіть не встигли підготовитись до паті. Я це все пишу це в оправдання себе, а заради того щоб надалі всі хто хоче мене критикувати могли оперувати фактами та обставинами. Я не буду спорити що в КЕДРі всі на одному рівні, просто в деяких галузях я більш освідчений, а в деяких вони. Я литше спробував допомогти там де я більше розумію ситуацію.
Якщо в тебе є час та бажання то будь ласка завітай в 420 кабінет міськвиконкому якщо я не помиляюсь і там викладуй всі свої міркування, я буду тільки радий. І просто надалі прошу тебе не лити бруд на людей які того не заслуговують. Думаю на цьому розмову в цьому руслі можна закінчити :wink: