Показать сообщение отдельно
Старый 28.05.2009, 01:24   #1
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ
Exclamation Резуьтати 2 раунду

SerЖ 2_ 2G Кризис в головах - ідея з шепотом у тебе реалізована ніж у учасника нижче. В темі глибоко не копав)) Розповів про нашу сіру буденність в дотсупному вигляді. В цілому трек мені здавався якось ніби набігами йде, занадто багато пауз таких, відволікає від основної теми.
OZ_Кризис в головах -
за ефекти з шепетом респект)) оці завірюхи ніби прикольно зробив, але у нас тут хіп-хоп батл. Дуже помітно шо писав в декілька заходів, тому чітко чути перепади інтонації, треба було трошки звернути на це увагу) Щодо теми то старався також більш приземлено розкрити як і Серж але нитки логіки я не зловив, якось всього потроху і суть неясна. До речі рими якісь ти тугі вибирав.
DieSel - Кризис в головах - дійсно раунд провів найркаще з усіх. Зауважень масса, але про них я писав раніше, немає сенсу повторювати. Але тему розкрив і копав дуже добре, трек вийшов цілісним і достойним.

Последний раз редактировалось Dj Os; 28.05.2009 в 02:23..
Dj Os вне форума