Показать сообщение отдельно
Старый 30.10.2010, 19:04   #53
Antonyuk
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Antonyuk на шляху до кращого
По умолчанию Відповідь: Кандидати, які грабували Шепетівку

Ладно. Просто я б легше зрозумів аргументи, що ви боїтесь за сайт чи судового позову. І я б з розумінням сприйняв той факт, що інформація, факти в якій трохи підмочують міфологічні образи деяких можновладців, буде удалена.

Те, що Федоров посилається на якесь "журналістське розслідування", яке треба провести, теж зрозуміло. Розслідування провести неважко, тим більше що вся інформація на руках. Питання в тому, що в наших двох сліпоглухонімих газетах якщо і друкується якась негативна для влади інформація, то тільки без прізвищ. Що легко дозволяє тому ж таки Валерію Федорову чи комусь іншому продовжувати підтримувати свій образ "слуги народу" і не показувати, для яких насправді корисливих цілей він тримається за владу.

Хочу замітити, що сайт цей зіграв свою роль на цих виборах. Навіть я спочатку недооцінив можливості його форуму.
Буде шкода, якщо ви, запровадивши модерацію суперечливих тем, втратите можливість у майбутньому стати повноцінним майданчиком у спілкуванні шепетівчан.

Удачі. Дякую, що не удалили інфу і дали можливість кільком сотням шепетівчан дізнатися щось нове.
Antonyuk вне форума