Показать сообщение отдельно
Старый 02.04.2010, 12:48   #8
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 41 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Если все поделено, то будет передел...

ну ти не знаєш як я розумію розові очки, а писав я про ноздрі, бо так треба було, і я не намагався нікого першим образити, просто розказав невеличку ситуацію, а нащет лібо со мной лібо ниипет, так ти неправий, верніше правий) таке буває в багатьох, але не в цьому випадку, просто треба оприділитись, а не "фігаро-тут, фігаро-там", вот про шо я писав, а не про "ах так, то й не здоровкайся зі мною"...
і при чом тут пятак?) а боже мій) тож ведемо дискусію, хтось агресивно, хтось піддержує когось, хтось спокійно) я вроді не замітив шоб діло до драки дойшло) і не бачу причин взагалі то) но це вже провокація) дать в пятак на здачу, улибнуло прям)) разборки)ууххх)) вах))піх пах, клік-клак))
я конкретно звертався до конкретних людей цими темемами, а не до всіх;)і вони думаю прочитали...
і япро тебе висновків лего ніяких не зробив, ти зробив, молодець, я просто не привик робити висновки з онлайн, а желчь то нормально шо записав туда) я радий)

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума