Показать сообщение отдельно
Старый 16.06.2007, 20:15   #2
BeterOk
Почесний користувач

Вес репутации: 39 BeterOk отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для BeterOk с помощью ICQ

Майже повністю поділяю твою думку
<div class='quotetop'>(Boogor @ 16.6.2007, 2:42) [snapback]13788[/snapback]</div>
Цитата:
В першу чергу мене не влаштовують священники в тих церквах . . .
. . . Ви скажете: ти йдеш до в церкву до Бога а не до священника. Але як в цій церкві такий священник, то ноги моєї там не буде. . .
[/b]
Взагалі то дійсно в церкву приходиш до Бога, але сам дух що "живе" в церкві цілковито залежить від священика, і іноді дійсно не хочеться йти в такі храми...
<div class='quotetop'>(Boogor @ 16.6.2007, 2:42) [snapback]13788[/snapback]</div>
Цитата:
Про матеріальні стягнення я взагалі мовчу, на все є такса, хочиш повінчатися: уплати по прейскуранту, хочиш жмура відспіати - те саме.
[/b]
Так, це ганьбить церкву, дійсно певні розцінки можуть біти, але як обмежувальна межа, і як що людина просто невзмозі дати певну сумму, дає скільки зможе, тобто по своїх силах.
Цитата:
У всякі сектантські групи я теж не хожу, не маю бажання випробовувати свою психіку на стійкість до їхнього НЛП.
[/b]
на рахунок певного НЛП не скажу (де є де нема), але там теж можуть зустрічатись доволі цікаві погляди та ідеї, що допомагають поглянути на ті чи інші речі під іншим кутом, так що повністю відкидати їх булоб нерозумно...
Цитата:
А загалом зі всіх церков найкраще враження про костьол і про церквушку КП що на Шанхаї. В костьолі можна посидіти і бабло не рубають так як в інших. А в Шанхайській батюшка нормальний, Василій здається, добре вихований і бороди вошивої не носить.
[/b]
Нажаль ні в Костьолі, ні в шанхайській церкві не доводилось бути, але отець Василь дійсно мені сподобався, побільше би таких служителів...
А на рахунок сглазів, то це залежить від того на скільки людина "чиста" тому, до світлої людини такі речі не чіпляються, а те щоб із за цього не ходити до церкви? "Волков бояться - в лес не ходить" з тими самими бабульками ми і в посягденному житті зустрічаємось.
І не потрібно силувати себе та та дивитись що це престижно чи зайти "для галочки", щоб йти до храму повинно бути бажання, от і все. І дійсно, по ділам кожному воздається.

Где ты? - Здесь.
Какое время? - Сейчас.
Кто ты? - Этот момент.
BeterOk вне форума