Показать сообщение отдельно
Старый 16.06.2007, 03:42   #1
Boogor
Почесний користувач

Вес репутации: 43 Boogor скоро стане відомимBoogor скоро стане відомим
Отправить сообщение для Boogor с помощью ICQ

Цікавляться люди чого я до церкви не ходжу.
Оскільки в тій темі де поцікавились висвітлювати дані питання - повний офтоп, я створив нову.
Значить так, за національністю я українець і охрестили мене як то в нас ведеться в несвідомому віці, потайки на хаті (совєцький союз ще тоді був). Так що ні заперечити ні погодитись на цей обряд я не міг. При цьому всьому своїх батьків я в церкві не спостерігав, відповідно мене малим туди силою ніхто не водив, так як зараз дітей дехто за собою тягає. А потім я виріс і в мене з"явилия влясні погляди на ці всі речі. Попробую викладати по-порядку.
Так як похрестили православні, лгічно було бходити в православну церкву. Шо в нас імєєця з православних 3 церкви московсьго і одна київського патріархату.
В першу чергу мене не влаштовують священники в тих церквах, чого я маю цілувати руки тим "смердячим бородам" крім того сповідатися цим людям які заплямували себе аморальною поведінкою. Взагалі багато чого не сприймаю з церковних обрядів, звідкіля вони їх набрали, в біблії про це все ні слова. Зато написано наприклад, що священник має бути без фізичних вад, не впримір нашому кульгавому Мацолі. Ви скажете: ти йдеш до в церкву до Бога а не до священника. Але як в цій церкві такий священник, то ноги моєї там не буде.
Про матеріальні стягнення я взагалі мовчу, на все є такса, хочиш повінчатися: уплати по прейскуранту, хочиш жмура відспіати - те саме.
У всякі сектантські групи я теж не хожу, не маю бажання випробовувати свою психіку на стійкість до їхнього НЛП.
А загалом зі всіх церков найкраще враження про костьол і про церквушку КП що на Шанхаї. В костьолі можна посидіти і бабло не рубають так як в інших. А в Шанхайській батюшка нормальний, Василій здається, добре вихований і бороди вошивої не носить.
І ще одна причина чого не хожу - це бабулі які там завжди і яких там багато. Якщо ви думаєте що вони приходять туди замолювати гріхи молодих років, то помиляєтесь. Під виглядом цього вони туди тільки ходять, а на справді тільки шушукаються і язвлять на такі теми як: хто в чому одягнений (дівчат стосується в першу чергу, хочете щоб зглазили, прийдіть в штанах і без хустки;), хто, як і куди став, хто як прехрестився і т.д. В мене слухаючи це все виникають думки нехроші, а хіба це годиться, в храмі!
Через це і ще багато через що не хожу я туди...
Бо всі і так під Богом ходим. І немає чого до нього ходити в такі храми. А людина на мою думку має в першу чергу своїми вчинками заслуговувати собі місце в раю (чи де там ще), а не свмими відвідинами церкви....

Цікаво почути і вашу дмку, хто, як, куди і чого ходить (чи може як і я не ходить).

Живых лягушат я топлю в алебастре
Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor вне форума