Показать сообщение отдельно
Старый 29.11.2011, 19:05   #9
Карабас-Барабас
Турист

Вес репутации: 0 Карабас-Барабас на шляху до кращого
По умолчанию Re: Газета "День за днем". Що там поганого? Що там хорошого?

Філіні пише: журналісти мають докопуватись до істини і пояснювати людям справжній стан речей

Я глибоко перепрошую, але якщо Ви маєте на увазі статтю про музей Островського на цьому сайті, то на жаль, немає там аналітики. Ех, якби Ви знали, яка це "заїжджена" тема для місцевих мешканців... Це кажу я вам, як колишній шепетівчанин.
Журналісти, думаю, не дурні люди, все вони розуміють. Просто бояться втратити роботу за "справжній стан речей". Наша держава не правова, тому тут закон є лише у великих містах, у провінції ж - феодалізм. "Царьки" правлять і кажуть, що журналістам писати.

---------- Добавлено в 17:58 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 17:56 ----------

Може, журналісти помітять тему про обєнання теполкомуненерго і водопостачальників? І розберуться, навіщо це все обєднувати в одну нову "контору".

---------- Добавлено в 18:05 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 17:58 ----------

Маю свою версію щодо частоти новин у шеп. пресі про музей Островського. Просто він у центрі, ледачим журналюгам легко туди добиратися :))
Карабас-Барабас вне форума