Показать сообщение отдельно
Старый 11.12.2009, 12:00   #5
юрон
Guest

По умолчанию Відповідь: Медичний центр "СІЛІЦЕЯ"

Цитата:
Сообщение от Nino Посмотреть сообщение
Вже певний час у нашому місті працює медичний центр "СІЛІЦЕЯ"
Купила вчора місцеву пресу,і там знайшла рекламку цього закладу.З реклами видно, що вони надають широкий вибір обстежень та різних послуг ..Також веде прийом багато різнопрофільних лікарів.

Хто вже звертався у цей центр?Який там рівень обслуговування і діагностики?Ну і цін?Варто туди звертатись чи очередне заробляння грошей на хворобах людей?
Як юрист, можу Вам сказати, що кожен подібний заклад мусить мати Ліцензію на право провадження медичної практики за спеціальностями, зазначеними в ній, і за адресою, казаній у ліцензії. Сіліцея (майже Сіцілія) працює за ліцензією, виданою на ім'я Понятовської І. П., за спеціальністю "Педіатрія" і за адресою: вул. Натана Рибака, 46. Отже, діяльність закладу є незаконною. Хіба що пані педіатор прийматиме діточок у себе вдома і виключно за своєю спеціальністю.

---------- Додано о 09:00 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 08:58 ----------

Цитата:
Сообщение от юрон Посмотреть сообщение
Як юрист, можу Вам сказати, що кожен подібний заклад мусить мати Ліцензію на право провадження медичної практики за спеціальностями, зазначеними в ній, і за адресою, казаній у ліцензії. Сіліцея (майже Сіцілія) працює за ліцензією, виданою на ім'я Понятовської І. П., за спеціальністю "Педіатрія" і за адресою: вул. Натана Рибака, 46. Отже, діяльність закладу є незаконною. Хіба що пані педіатор прийматиме діточок у себе вдома і виключно за своєю спеціальністю.
Перепрошую за опечатку в слові "вказаною". А педіатор - це по приколу.