Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Загальні теми (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Чого в місті не вистачає (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=5067)

T-S 09.12.2011 21:22

Відповідь: Чого в місті не вистачає

:

()
зараз, мабуть, комусь дачу охороняють:ag:
дивно, що на ту саму дачу з проспекту лавочки не спіонерили...
жаль, що є в нас такі люди, які говорять про поліпшення міста, а самі думають, щоб це ще розпиляти, розвалити, здати, на чому б ще нажитися

Вони просто виступають проти глобалізації, індустріалізації і за єднання з природою... :ag:
А охороняє тільки один... Один здається коли крали пошкодили і він у музеї... :bk:

Dentist 09.12.2011 21:23

пишіть толкові пости і без хайду, і не треба писати те, ЧОГО ВЖЕ НЕ МАЄ В МІСТІ, або що можна стирити, не давайте ідеї нашим чиновникам

T-S 09.12.2011 21:26

:

()
пишіть толкові пости і без хайду, і не треба писати те, ЧОГО ВЖЕ НЕ МАЄ В МІСТІ, або що можна стирити, не давайте ідеї нашим чиновникам

[STU="261"]А ми для того пыд хайдом ы пишем, щоб їм ідеї не дісталися. Та й ти певно можеш читати пости під хайдом... :bk:[/STU]

Dentist 09.12.2011 21:30

[STU="642"]я то можу а інші то ні, тому хтось лівий заходить і бачить один прихований текс і гадає, чого ж в місті не вистачає[/STU]

jaruto 09.12.2011 21:34

:

()
пишіть толкові пости і без хайду,

:

()
*** скрытый текст ***

[HIDE="200"]Ну не пісец? :bj:[/HIDE]

Dentist 09.12.2011 21:36

Ярик, я відповів людині у його ж формі, на цьому наш діалог завершився

T-S 09.12.2011 21:37

:

()
*** скрытый текст ***

[STU="1164"]Ти тіхо.... Модери ВСІ скриті пости бачать...http://waper.ru/smile/67.gif[/STU]

jaruto 09.12.2011 21:39

[STU="642"]я відкритий хайд писав) в кого більше 200 повідомлень)[/STU]

Lego 09.12.2011 21:45

Народ, с таким успехом можно в личке общаться...

jaruto 09.12.2011 21:45

та ж блін,не розуміють людської мови!
ну ващеее...

sergei 10.12.2011 00:28

Руїни в центрі міста Шепетівка і мені не сподобались. Але великий плюс Шепетівки в розвинутій інфраструктурі. А у нас її роздерибанили - частина в Шепетівці, частина в Нетішині. Нічого нема, добре хоч якась промисловість є.

Andryuha941 16.12.2011 16:20

У нас в місті не вистачає невеличкого спортивного майданчика, зі спортивними снарядами(турніками, брусьями, шведською стінкою і т.д.) щоб могло займатися майбутнє покоління, на даний момент спортивні снаряди ще поставлені 30-40 років назад, швидко руйнуються і багато дітей через це калічяться.
Також не хватає спортивного залу з гімнастичним турніком, матрацами, і т.д.

Zelya 16.12.2011 18:09

:

()
У нас в місті не вистачає невеличкого спортивного майданчика, зі спортивними снарядами(турніками, брусьями, шведською стінкою і т.д.) щоб могло займатися майбутнє покоління, на даний момент спортивні снаряди ще поставлені 30-40 років назад, швидко руйнуються і багато дітей через це калічяться.
Також не хватає спортивного залу з гімнастичним турніком, матрацами, і т.д.

Як кажуть, хто шукає-той знайде, спортивні майданчики є по всьому місту, а розкрадають їх самі ж шепетівчани (на металолом), хазяїна в місті не хватає.

Міхалич 16.12.2011 21:37

:

()
Як кажуть, хто шукає-той знайде, спортивні майданчики є по всьому місту, а розкрадають їх самі ж шепетівчани (на металолом), хазяїна в місті не хватає.

Хазяїна не вистачає??? А Сірожа хто - хєр собачий чи що? Сначала думай, потом піші...

Dj YureK 24.12.2011 16:10

Хорошей больницы, с новым оборудованием и нормальным финансированием....чтоб люди не умирали....и закрыть все забегаловки возле продуктовых магазинов....

Lego 24.12.2011 18:47

На счет забегаловок +100600%

sergei 25.12.2011 17:18

Дякую, T-S! Я краще до Рівного.