Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Мобільний зв'язок (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   iPhone i9+++(китайський клон ) (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3900)

LuK 26.11.2010 13:06

iPhone i9+++(китайський клон )

А я придбала на аукціоні iPhone i9+++(китайський клон ).
Працює з 2-ма сімками одночасно!(що і стало основною причиною покупки)))
ще там купа всього.
коштує це "щастя" 50 доларів)))чекаю посилочку.
Хто вже клацав цю цяцьку? Що можете сказати?

Vombat 26.11.2010 14:29

Відповідь: Посоветуйте какую мобилку купить

:

()
А я придбала на аукціоні iPhone i9+++(китайський клон ).
Працює з 2-ма сімками одночасно!(що і стало основною причиною покупки)))
ще там купа всього.
коштує це "щастя" 50 доларів)))чекаю посилочку.
Хто вже клацав цю цяцьку? Що можете сказати?

гмммм... пысля справжнього айфона вони чесно кажучи не дуже...
екран туда треба кращий.

помоему оригинальные (собственные) модели у китайцев получаются лучше чем копии с чегото.

к примеру ZTE Racer (в россии продается уже как брендованый МТС 916) - отличный смарт. камера. WiFi. GPS. и цена на наши деньги 1500 грн.
интересно когда у нас МТС начнет продавать их...

LuK 26.11.2010 19:45

Відповідь: iPhone i9+++(китайський клон )

Та на рахунок цього згідна.там і по фото видно що зоображення не такі чіткі як в айфоні.та і камера слабенька,всього 0.3 мп.Але мені не для фото він))) повелась на ціну)))поклацаю,побачу.
Клацала китайський Meizu M8.дійсно непоганий телехвончик!!!!рекомендую!але вже на порядок дорожчий...

jaruto 26.11.2010 22:10

Meizu M8 це не копія якогось телефону(так,він схожий на айфон) але це не для експорту як інші кидайці,ві н іменно для внутрішнього ринку зроблений) і він не 50 доларів і наввіть не 200 )))

там є ОС,а це вже шось)

LuK 26.11.2010 22:46

десь около 400)))але непогано прижився на нашому ринку)))

jaruto 26.11.2010 22:47

угу) меізу класне,але толку купляти- 0! бо зараз андроїд смарти заполонять світ)

T-S 27.11.2010 03:20

:

()
Meizu M8 це не копія якогось телефону(так,він схожий на айфон) але це не для експорту як інші кидайці,ві н іменно для внутрішнього ринку зроблений) і він не 50 доларів і наввіть не 200 )))

там є ОС,а це вже шось)

Ну китайці з ОС вже багато чого наробили. MFU W71/W72/W73, W99+, TOPS A1

LuK 27.11.2010 08:37

і твоя оцінка цих виробів?

jaruto 27.11.2010 08:57

моя 2- :D
а меізу 4+,якби був би андроїд то5+

T-S 27.11.2010 15:37

:

()
і твоя оцінка цих виробів?

З них бачив лише одного. TOPS A1
Китай він і із ОС Китай, правда якість трохи виросла.

AxeL-V 27.11.2010 17:00

я ремонтував пару раз один кетафон, незнаю чи такий чи ні, але возня з ераном мене напрягала, коли стілусом клацаєш, то на нього треба реально давити, на інший екран перейти ваще жуть..
а той що ремонтував страдав тим що після падіння на низ, плата своєю масою перебивала проводочки до мікрофона ))))і так два рази )

---------- Додано о 16:00 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 15:53 ----------

подивився фотки, такий я ремонтував )

ZzZ 28.11.2010 12:13

купи собі нормальний телефон ))) мені ще треба два повідомлення написати , щоб там читати моно було гг

LuK 28.11.2010 16:50

[HIDE="1"]
:

()
купи собі нормальний телефон )))

Та користуюсь нормальними Нокіями.
але шось на екзотику потягнуло))):bm:[/HIDE]

Symbioz 28.11.2010 19:02

В мене кітайський iPhone Х6 (GSM+CDMA+WiFi). Телефоном в комплекті йшов з 2-ма батареями (кожна з яких тримає близько 2-х діб), 4-ма змінними задніми панелями, зарядка (аналог від Самсунг) та навушниками (якість звуку в них занадто погана - моно поганої якості), до речі від самсунга навушники не підходять. В моєму екземплярі 2 камери по 2 мегапікселя - реально. ВайФай працює добре. До речі ставляться Java, що рідкість для кітайців. Налаштування на оператора (київстар) - Інтренет та ММС, мали б підійти від Нокіа Н95, проте при замовленні налаштувань - отримав тільки Інтрнет - для ММС не підійшли.

Телефоном задоволений - одночасно CDMA+GSM можна отримати тільки в "мейд ін чіна" і на деяких "чистих "Самсунгах" - Anycall.

Трошки "напрягає" шрифт в телефоні - літери пригають.
Телефон - зроблений добротно, металева бокова панель навколо апарата на якій "не здирається" хромування.

---------- Додано о 18:02 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 17:57 ----------

До речі працює в режимах GSM+GSM, GSM+CDMA, CDMA+CDMA.

Падав декілька разів, в т.ч. і на асфальт (на металевому ободку - вмятина) - польот нармальний...

Ще один нюанс - не дуже добре сенсорний екран реагує на натискування по краям екрану.

Lego 28.11.2010 19:21

Делемма последних лет... китайское Г (какое бы оно качественное не было) не хочется, а переплачивать тем более... вот и маешься... купишь, поиграешься и продашь, убедившись, что лучше Nokia сделанная в Китае, чем китайская Nokla ))))

Symbioz 29.11.2010 00:24

:

()
Делемма последних лет... китайское Г (какое бы оно качественное не было) не хочется, а переплачивать тем более... вот и маешься... купишь, поиграешься и продашь, убедившись, что лучше Nokia сделанная в Китае, чем китайская Nokla ))))

Ты не прав, поскольку иногда китай предлагает такую альтернативу, какую мировые производители не делают, как в моем случае - лучше один телефон с двумя картами и двумя преимуществами, чем два телефона, которые некуда на себя повесить/положить. ИМХО - телефон для того что бы звонить, а если еще й с него можно выйти в интернет не используя ЖПРС/ЕДЖ (пользуясь ВайФай) так это совсем неплохо.

Конечно, если бы HTC или BlackBerry выпускал коммуникаторы с ОДНОВРЕМЕННЫМ использованием GSM и CDMA, а не раздельным (програмное переключение в меню), я бы конечно выбирал бы из них, а так - только Маде ин Чина.

DMITRIY 29.11.2010 12:21

Китайцев через руки проходит много.
Есть "бренды", которые готовил для продажи в Украине. Ставил русский и украинский язык, переделывал шрифты, менял контент на славянский.
Сенсоры действительно гадкие. Телефоны одноразовые.
Если работает - повезло, сломался - подобрать сенсор, дисплей или разъем достаточно сложно. Часто дисплей с одинаковой маркировкой требует различных драйверов.
Об обновлении версии ПО речь не идет.
Слепили - работает - продали -забыли.
Казусов много. Начинают продавать телефон с наличием в меню фм-приемника, а микросхема не стоит.
Одной "марки" и одной модели , одинаковые внешне, на самом деле могут быть абсолютно разными внутри.
Как рождается новое имя китайских телефонов:
-человек придумывает название и логотип.
-едет в Китай и в разных сборочных цехах (не пишу заводах) заказывает понравившиеся модели с нанесенными на стекла и наклейки его лого.
каждая следующая поездка может быть в совсем другой регион страны. где производят свои нокии и айфоны.
Почему на завод, а цех.
есть действительно заводы, где производят и набивают элементами платы. Далее прошивают безликий софт и даже калибруют.
Оконечной сборкой чаще занимаются конторы до 50 человек в полукустарных условиях.

Есть и настоящие китайские телефоны, типа Хуавея и ZTE. Но везти к нам двухсимочные аппараты с телевизором , выйфаем , с их слов, не выгодно. Белый такой аппарат выйдет на входе не меньше 100 долларов. Конкурировать с лефонами, фонами, эникулами, вертиками , мэджикам, блесами (список могу продолжать бесконечно) тяжело.

Но есть момент, который не может, не радовать. Китайцы начинали с полного копирования популярных телефонов. Сейчас появляются их собственные модели.

Интересное наблюдение.
копировали сначала нокии.
потом айфоны
теперь упор на ХТЦ и самсунги.
Можно отслеживать настроения рынка и делать прогнозы жизнеспособности известных марок, исходя из этих настроений.

---------- Додано о 11:21 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 11:18 ----------

Чем эти телефоны станут полезны?
Если с января отсекут черные и серые аппараты, то китайцев эта проблема практически не затронет. Т.к. смена imei возможна в домашних условиях при наличии имнетнета и ровных рук за 20-30 минут.

Lego 29.11.2010 22:38

Поэтому как раз и не устраивают Китайцы - своей одноразовостью.
Будь там хоть wi-fi, хоть что угодно, если это в большинстве случаев до первой поломки, то польза от их функциональности стремится к нулю.
Иногда и бренды грешат, но присутсвие хоть какой-то гарантии на ремонтоспособность лучше, чем ожидание момента "бобик сдох".
Китайцы не только телефоны и технику так собирают... не менее яркий пример их "изобретательности" - автопром. Очень часто когда человек приходит за запасной частью поиск детали превращается в китайскую головоломку)))
Что не говори, много и дешево - далеко не всегда качественно и на долго.
Просто мы еще не наелись видимо "китайской кухни".
p.s Дмитрию спасибо за содержательный пост)

neodix 01.12.2010 13:48

LuK, як прийде посилка, поклацаєш, то відпиши тут + / -, ок?
jaruto, в М8 є прошивка з андроєдом, правда як працює я не знаю, вже більш пів року на сайт мейзу не заходив. Знаю точно що М9 100% буде на андроїді.З.І. Зараз новий М8 коштує 309$

LuK 01.12.2010 13:59

ок)))можу навіть дати поклацати)))

DMITRIY 01.12.2010 18:17

так он уже приехал? как впечатления?
Печатай обзор. Желательно с фото.

LuK 01.12.2010 18:18

в пути еще)))через недельку приедет

LuK 22.12.2010 17:11

Приїхав)))клацаю)))
за такі гроші - нормальний телефон.Виглядає (зовні) достойно,як справжній айфон)))
Розбираюсь поки з меню.Після Нокій трошки незвично.Але все здається працює.
і є російська мова.

LuK 22.12.2010 22:07

у телефоні 2 імея:bw: показує:bm::bk:
і прикольна фішка є - імітація лопаючого вдребезгі екрана з озвучкою робитого скла :ag:

jaruto 22.12.2010 22:09

хех) в мене тож таке є)

T-S 23.12.2010 11:30

:

()
і прикольна фішка є - імітація лопаючого вдребезгі екрана з озвучкою робитого скла :ag:

А CN22 з цими IMEI в комплекті є, і чи є ці IMEI в списку укрчастотнагляду?

LuK 23.12.2010 12:45

Декларація CN22 є.потрібно тільки зареєструвати в укрчастотнагляді.
З цим думаю проблем не виникне.

neodix 23.12.2010 15:29

:

()

Поздоровляю, хай працює довго.1. В телефоні 2 gsm модуля (2 сімки), звідси і 2 імея.2. Я цією фішкою не одну душу нашугав :ag:Во... http://img.pixs.ru/thumbs/8/2/3/PrtS...87_1409823.jpg

T-S 23.12.2010 19:36

:

()
Поздоровляю, хай працює довго.1. В телефоні 2 gsm модуля (2 сімки), звідси і 2 імея.2. Я цією фішкою не одну душу нашугав :ag:Во... http://img.pixs.ru/thumbs/8/2/3/PrtS...87_1409823.jpg

Модуль может и один быть, но с симками в режиме ожидания работать по очереди. В режиме разговора с одной симки вторая может быть вне сети.

neodix 24.12.2010 09:35

:

()
Модуль может и один быть, но с симками в режиме ожидания работать по очереди. В режиме разговора с одной симки вторая может быть вне сети.

Тоді поясни в данному випадку наявність другого імеі :ae:

T-S 25.12.2010 02:25

:

()
Тоді поясни в данному випадку наявність другого імеі :ae:

Просто якби був-би один імеі, не можна було-б використовувати 2 сімки одного оператора. Те що модуль один мжна довести подзвонивши на другу сімку, коли по першій говорять.

neodix 25.12.2010 14:22

В характеристиках пише: Поддержка 2 SIM карт, 2 активных (2 GSM модуля)
Стандарт GSM 850/900/1800/1900 МГц

T-S 25.12.2010 14:25

:

()
В характеристиках пише: Поддержка 2 SIM карт, 2 активных (2 GSM модуля)
Стандарт GSM 850/900/1800/1900 МГц

Ну не знаю. Вообще у китайцев всегда есть несколько версий одного телефона, собранных разными "производителями".

neodix 25.12.2010 14:40

Треба в Ніни запитати, нехай потестить. З одної сім комусь подзвонить і в той момент сама собі з другої мобіли (на другу сім) звякне. Все стане на свої міста.

LuK 25.12.2010 14:44

звонила)))
в принципі працює з 2-ма сімками різних операторів нормально,але коли звониш з одної сімки на іншу (обидві стоять у телефоні)))- то ваш абонент знаходиться поза зоною досяжності.
а потім приїходить смс про пропущений дзвінок.
отак от.

neodix 25.12.2010 14:46

Ну це мабуть апаратно зроблено, який смисл самому собі дзвонити? Ти попробуй так як я написав (виправив).

LuK 25.12.2010 14:47

ок)якось спробую)))

T-S 25.12.2010 17:09

Доречі можна невеликий фотоогляд?:ah:

LuK 25.12.2010 18:55

можна)))))

LuK 25.12.2010 18:56

є ще місце для карти пам"яті.
тільки батареї у ньому слабенькі.
цікаво,чи можна купити якусь іншу батарею і замінити?