Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Місцеві вибори (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=47)
-   -   Вибори міського голови 2010 (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3739)

Admin 07.10.2010 19:05

Вибори міського голови 2010

Публікую до вашого відома офіційний список кандидатів на посаду міського голови Шепетівки.
Кожен може висловити свою думку щодо списку, агітувати за свого кандидата та подискутувати і іншими користувачами з приводу виборів.
А головне створено опитування в якому кожен зможе віддати голос за свого кандидата і заодно більш менш зорієнтуватися хто є фаворитом а хто є аутсайдером виборчих перегонів.
Опитування є анонімним, голосувати можуть зареєстровані користувачі форуму. Гості можуть голосувати також але кожні декілька днів їх голоси будуть анулюватися.
Попереджаю що накрутки голосів виключені адже кожен голос буде проаналізований і при виникненні підозр буде знятий адміністрацією.
Коментарі свого вибору в темі вітаються!

1 Юзвенко Орест Олегович 06.08.1969 р.н., освіта вища, приватний підприємець, , член партії "Сильна Україна". Шепетівська міська партійна організація політичної партії "Сильна Україна'1
2 Антонюк Сергій Андрійович 06.02.1964 р.н., вгіща, директор Шепетівського медучилища, безпартійний. Шепетівська міська організація "Партія Регіонів"
3 Шайнога Юрій Миколайович 08.05.1975 р.н., вища, директор Шепетівського ремонтно-експлуатаційного підприємства, кв. 68, член партії ВО "Батьківщина". Шепетівська міська партійна організація ВО "Батьківщина"
4 Сташук Марина Олександрівна 28.10.1981 р.н., вища, приватний адвокат, голова ШМОПП "ППУ". і Шепетівська міська організація політичної партії "Партія пенсіонерів України"
5 Бузиль Володимир Аврамович 10.06.1955 р.н., вища, начальник Шепетівського міську правління юстиції, позапартійний. Шепетівська міська організація політичної партії "Громадянська позиція"
6 Слесарчук Сергій Анатолійович 26.07.1978 р.н., вища, приватний підприємець, м.Шепетівка, член політичної партії'Теформи і порядок". Шепетівська міська політична організація "Реформи і порядок"
7 Синюта Володимир Володимирович 16.06.1966 р., вища, заступник командира В/ч А-3730, безпартійний. Шепетівська міська організація Політичної партії "УДАР" Віталія Кличка
8 Полодюк Михайло Іванович 11.01.1964 р.н., вища, начальник відділу з питань внутрішньої політики, виконавчий комітет Шепетівської міської ради, позапартійний. Шепетівська міська партійна організація ВО "Свобода"
9 Громов Володимир Борисович 27.04.1961 р.н., вища, начальник сектора ДП "Хмельницькстандартметрологія", член партії "Народний рух України" Шепетівська міська партійна організація "Народний рух України"
10 Сидоренко Ірина Володимирівна 13.10.1966 р.н., вища, приватний підприємець, член партії "За Україну!" Шепетівська міська організація Політичної партії "За Україну!"
11 Штен Алім Петрович 15.06.1963 р.н.. виша, директор ТРК "Шанс", позапартійний. Шепетівська територіальна міська партійна організація Єдиний центр
12 Міщенко Григорій Сергійович 17.04.1951 р.н., вища, зав.орг.відділом Шепетівської міської ради, . член Соціалістичної партії України. Шепетівська міська організація Соціалістичної партії України

Здійснимо достойний вибір Шепетівчани!

Lego 07.10.2010 19:09

Відповідь: Вибори міського голови 2010

ЭЭэ... а где список то?))

И что значит "Опитування є анонімним, голосувати можуть лише зареєстровані користувачі форуму."?
по-моему одно протеворечит другому)))

Admin 07.10.2010 19:23

Список вище...дивись опитування
Щодо анонімності то я мав на увазі що ваш вибір ніхто не може переглянути. Тобто інші не будуть знати за кого ви віддали голос

---------- Додано о 18:23 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 18:20 ----------

До речі все таки було вирішено надати змогу голосувати і гостям, але кожні декілька днів голоси гостей будуть анулюватися.

LuK 07.10.2010 20:28

хороший списочок 13)))
приємно бачити у ньому жінку)))
ще не визначилась за кого віддам свій голос.вагаюсь поки....

Lego 07.10.2010 20:51

Дааа... еще бы знать хоть кого-то))))

Dj Os 07.10.2010 21:27

Якщо чесно то думав буде важче зробити вибір. Думав дочекаюсь програм і агітації.
Але проглянувши весь список можу сказати що з нього я відав би голос лише за одну людину - Полодюка. Тому проголосував за нього.
З цього списку це єдина людина з незаплямованою репутацією. Щоправда є пару таких яких я взагалі не знаю, але якщо вони не досі невідомі то вони не варті посади міского голови.

LuK 07.10.2010 21:32

бачила лише програму і агітацію Антонюка, цілий гарний плакат.(хоть лице побачила))))але було багато читати,завтра перечитаю.навіть зафоткаю і виложу.
а більше,на жаль, нічия программа не трапилась на очі...цікаво чи вона взагалі у інших існує....

praporschik 07.10.2010 21:36

було б цікаво знати від яких партій балотуються кандидати.бо цього разу кандидати мають бути від партій.таков закон.

особистості це одне а програма партії інше.

Dj Os 07.10.2010 21:37

Ой...краще не треба. Його програма мені і так ясна. Але також ясно що він буде робити на посаді - служить вертикалі Яника.
Мене цікавлять програми кандидатів на посаду мера а не побігунчиків

---------- Додано о 19:37 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 19:37 ----------

Полодюк від свободи

LuK 07.10.2010 21:43

Антонюк від Регіонів
Шайнога від БЮТу
Сташук від Партії Пенсіонерів України
Синюта від Кличка

вибор 07.10.2010 21:55

Молю бога щоб на цих виборах не вибрали старих пердунів аля Антонюк чи Бузиль. Шпільченка хватило з головою. А ше цікаво хто Штена видвинув? Невже ще не зрозумів за стільки років що його в жизні мером не вибируть.

praporschik 07.10.2010 22:00

:

()
Ой...краще не треба. Його програма мені і так ясна. Але також ясно що він буде робити на посаді - служить вертикалі Яника.
Мене цікавлять програми кандидатів на посаду мера а не побігунчиків

---------- Додано о 19:37 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 19:37 ----------

Полодюк від свободи

не скажи.в першу чергу політика партії а потім особисте.якщо ні то виключення з партії і можливе зняття з посади.свято место пусто нє биваєт.а програми у всіх однакові- я зроблю добре всім.

Dj Os 07.10.2010 22:03

Да шо ти гаваріш) Дуже Шпільченком керували з "нашої україни" від якої він обрався)
Так шо не вигадуй.

LuK 07.10.2010 22:03

можна було добавити у опитуванні біля імен кандидатів і партії,що їх висувають

praporschik 07.10.2010 22:06

:

()
Да шо ти гаваріш) Дуже Шпільченком керували з "нашої україни" від якої він обрався)
Так шо не вигадуй.

тоді навіщо такий мер який примкнув до партії аби влізти в крісло.

Dj Os 07.10.2010 22:24

Мені особисто пофігу з якої партії він. Головне щоб за місто думав а не за партію.
Хоча впринципі у нас більше за кармани свої більше переживають, це стосується більшої частини списку кандидатів)

Гість111 07.10.2010 22:27

:

()
Молю бога щоб на цих виборах не вибрали старих пердунів аля Антонюк чи Бузиль. Шпільченка хватило з головою. А ше цікаво хто Штена видвинув? Невже ще не зрозумів за стільки років що його в жизні мером не вибируть.

То проголосуй за Сташук чи Слесарчука, які поняття не мають, що таке бюджет міста, комунальне господарство і т.д. - порядок в місті гарантований.

---------- Додано о 20:27 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 20:25 ----------

Вальков не балотується.

praporschik 07.10.2010 22:32

:

()
Мені особисто пофігу з якої партії він. Головне щоб за місто думав а не за партію.
Хоча впринципі у нас більше за кармани свої більше переживають, це стосується більшої частини списку кандидатів)

і чого вартий мер без підтримки? з області а можливо і з самого стольного,якщо він є членом партії.

а про карман то у нас такий народ."іван.щоб ти зробив якби був царем?-та нацарював би рублів сто та й утік"

Dj Os 07.10.2010 22:39

головне щоб була підтримка шепетівчан! З таким мисленням як у тебе тобі тіки в депутати і йти, там таких лю***ть бо ними вертять як хочуть і кудою хочуть.
Якщо буде мер з високою підтримкою городян то область сама волею неволею але ігнорувати не зможе, тому що їх потім вище по головкі не поглядать що на парламентських чи прездентських виборах Шепетівка за них віддасть кількість голосів близких нулю

BeterOk 07.10.2010 22:43

Re: Вибори міського голови 2010

Багато імен, прізвищ... тільки поки що вони мені нічого не говорять )))
так що, визначатись будемо пізніше :)

До речі, вже починаються перші зустрічі з виборцями.
08.10.2010 (п'ятниця) в 8 школі о 17-00 зустріч з Бузилем...

praporschik 07.10.2010 22:51

:

()
головне щоб була підтримка шепетівчан! З таким мисленням як у тебе тобі тіки в депутати і йти, там таких лю***ть бо ними вертять як хочуть і кудою хочуть.
Якщо буде мер з високою підтримкою городян то область сама волею неволею але ігнорувати не зможе, тому що їх потім вище по головкі не поглядать що на парламентських чи прездентських виборах Шепетівка за них віддасть кількість голосів близких нулю

зрозумій одне:на місцевих виборах принцип 50+1 не діє.тут може бути і 10% від усього виборчого процесу достатньо для перемоги.і одна людина самотужки нічого не зробить,а в кількості-сила.чому регіонали пхають своїх партійних на керівні посади?бо це одна машина,і одинака вона з"їсть.

Dj Os 07.10.2010 23:04

Це ти зрозумій що для того щоб закрутити лампочку в подєзді партія не потрібна. Вона вже "жить і строїть" не помагає а тільки мішає. Я хочу щоб мер набирав команду після перемоги не по партійним принципам а по професійним!
І якщо людину оберуть мером то значить тест на довіру і підтримку вона вже прошла, тому може набирати команду професіоналів які будуть працювати на місто а не на партію.
Ти глянь які старі пердуни перескакують з партію в партії щоб у влади протриматись, ти хочеш мера з такою підтримкою? Партійна система у тому вигляді що зараз є в Україні себе дискредитувала. Тому партія на моє глибоке переконання має право лише допомагати а не требувати.
Якщо є хороший спеціаліст з економіки для прикладу то що щоб потрапити в команду мера йому в партію потрібно на твою думку йти?
Прошу тебе не роби дурниць і інших не агітуй.

Гість777 07.10.2010 23:15

моя думка: Штен достоен быть мером, он много делает для города и для народа

Гість4 07.10.2010 23:24

И что же он делает, сначала много взял, а теперь типа отдает??? За какие деньги он ето делает?

валик 07.10.2010 23:27

Ти шо шанса передевився? Чи той квадрат малевича шо там вечно транслюється зараз гіпнотізірує людей? o_0
Він шоб не зробив то така показуха шо враження шо месія спустився до нас грішних.
Мені другого Януковича в рідному городі не треба. Хватило того шо в Києві, той "достойний" за пів року напрацював шо моє підприємство де я працював закрилося бо податкова придушила. Роботи нема, на біржі іздівають за тих 400 грн як над скотом.
Все плачим що багаті у владі і самі ж їх вибираєм...чи не дурні?

praporschik 07.10.2010 23:30

я не агітую за партії,хоча і мав би.цього разу кандидати мають бути від партій.хотілося б спитати-чому обрали цю партію,як давно є членом партії?бо є підозра що багато кандидатів використовують все це як трамплін.на рахунок професіоналізму-це точно і по барабану чи ти партійний ч безпартійний.

*** 08.10.2010 13:14

кандидат от ПР Антонюк, как и его партия, полным ходом нарушают избирательное законодательство. Ещё ни у кого нет избирательного фонда, а его агитация уже висит в государственных учреждениях (в частности - на почте). Незаконно агитируют за Антонюка по линии управления соц защиты населения, подкупая пенсионеров (это такая "демократия" от ПР). В то же время Шепетовская городская териториальная избирательная комиссия на это не реагирует, хотя им об этих нарушениях известно. Как можна доверить такой комиссии выборы в городе?! По закону Антонюка и ПР уже следует снимать с избирательной гонки, этот кандидат (Антонюк и ПР) никогда не станут легитимной властью в городе. Долой хунту! Даёшь свободные выборы! Шепетовчане, будьте активны, как и жители Каменец-Подольского. Не дадим региональной банде узурпировать власть.

tugodum 08.10.2010 13:14

:

бо є підозра що багато кандидатів використовують все це як трамплін
А як по іншому робити ( у нашій "Гандурасії"), коли для посади очільника міської громади потрібно мати партійну приналежність.... Як на мене це певний елемент паперового бар*єру.

Гість878 08.10.2010 15:34

:

()
То проголосуй за Сташук чи Слесарчука, які поняття не мають, що таке бюджет міста, комунальне господарство і т.д. - порядок в місті гарантований.

Сташук взагалі напевно прикалується. Гарна дівка.

Admin 08.10.2010 15:36

Шановні користувачі я нагадую що накрутки голосів у нас не пройдуть.
За одного з кандидатів вже почались незрозумілі голосування.
В неділю все одно голоси гостей і накручені гореагітаторами будуть зняті. Не витрачайте марно свій і наш час.

*** 08.10.2010 18:54

Шепетівчани! Врятуймо наше місто від біло-голубої банди ПР! Жодного голосу ставленику Бандюковича - Антонюку!!! Прийде час - і нова УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ розставить все на свої місця. Бандюковича та його шісток чекає доля Чаушеску!!! Ніколи голубі не будуть керувати нашим містом. Хабарникам і бандитам не місце у владі! Їх місце, у кращому для них випадку - біля параші в Климентовичах, а якщо по справедливості - то до Чаушеску!
Вільному місту - вільні вибори, без фальсифікаторів із ПР.
Геть біло-голубу банду з нашого міста та з НАШОЇ країни!!!

Stanley 08.10.2010 19:07

Приємно, що майбутні вибори викликають такий інтерес серед мешканців нашого міста і відвідувачів цього сайту зокрема. Приємно, що є стільки небайдужих і бажаючих висловити свою громадянську позицію. Але, шановні земляки, давайте облишимо надто емоційну і революційну риторику і поговоримо предметно, по суті. Я особисто та й Ви, думаю, також, за останні роки вже достатньо "наїлися" палких гасел і закликів. Досить оцього "Дайош!", "Геть!" та "Ганьба!". Давайте предметно поміркуємо і подискутуємо про те, хто і що може зробити для нашого міста.

Symbioz 08.10.2010 22:48

Я особисто не проти Бузиля, проте не можу зрозуміти, як юрист може писати в своїй програмі про те, що ремонти в наших школах та садочках будуть виконуватись тільки місцевим комунальним підприємством а не приватниками - здається в нашій країні систему тендерів ніхто не відмінив (а хто переможе в тендері - це вже питання риторичне).

Чи може я помиляюсь?

Темп 08.10.2010 23:08

:

()
Я особисто не проти Бузиля, проте не можу зрозуміти, як юрист може писати в своїй програмі про те, що ремонти в наших школах та садочках будуть виконуватись тільки місцевим комунальним підприємством а не приватниками - здається в нашій країні систему тендерів ніхто не відмінив (а хто переможе в тендері - це вже питання риторичне).

Чи може я помиляюсь?

а ты хочеш сказать у нас эти тендеры проходят по чесноку??? мне кажется кто больше процент отвалит тот и рулит ремонт!!!

---------- Додано о 21:08 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:02 ----------

:

()

Чи може я помиляюсь?

а было бы не плохо, что б госучреждения ремонтировали комунальные предприятия, в последствии можно будет хоть кому то претензии предъявить, и меньше теневых схем с деньгами!!! А Бузыль мужик грамотный не один раз по работе сталкивался, и вроде в махинациях не замечен как некоторые кандидаты!!!

Temp 08.10.2010 23:20

:

()
Шепетівчани! Врятуймо наше місто від біло-голубої банди ПР! Жодного голосу ставленику Бандюковича - Антонюку!!! Прийде час - і нова УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ розставить все на свої місця. Бандюковича та його шісток чекає доля Чаушеску!!! Ніколи голубі не будуть керувати нашим містом. Хабарникам і бандитам не місце у владі! Їх місце, у кращому для них випадку - біля параші в Климентовичах, а якщо по справедливості - то до Чаушеску!
Вільному місту - вільні вибори, без фальсифікаторів із ПР.
Геть біло-голубу банду з нашого міста та з НАШОЇ країни!!!

полностью с тобой согласен и будет у нас не город Шепетовка, а клиника Шепетовка :be::be::be: он же у нас по ходу невропатолог всем диагнозы поставит "- тебя вылечат:bm::bm::bm:, и меня вылечат:ag::ag::ag:"
сорри не невропатолог а терапевт!!!

Temp 08.10.2010 23:30

:

()
Список вище...дивись опитування
Щодо анонімності то я мав на увазі що ваш вибір ніхто не може переглянути. Тобто інші не будуть знати за кого ви віддали голос

---------- Додано о 18:23 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 18:20 ----------

До речі все таки було вирішено надати змогу голосувати і гостям, але кожні декілька днів голоси гостей будуть анулюватися.

НОРМАЛЬНО, а если я сначала проголосовал а потом зарегистрировался это что мой голос не учитывается!!! Кул админ , кул!!!:aq::aq::aq::aq:

LuK 08.10.2010 23:33

сайт Антонюка
http://antonyk.at.ua/index/0-2
можна ознайомитись з програмою.гарно обіцяє)))
а ще у когось з кандидатів є сайти,хто знає?цікаво було б почитати про їх обіцянки:co::cz:

п.с. тема агонь:ck::bb::bg:

Symbioz 09.10.2010 00:30

:

()
а ты хочеш сказать у нас эти тендеры проходят по чесноку??? мне кажется кто больше процент отвалит тот и рулит ремонт!!!

---------- Додано о 21:08 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:02 ----------

а было бы не плохо, что б госучреждения ремонтировали комунальные предприятия, в последствии можно будет хоть кому то претензии предъявить, и меньше теневых схем с деньгами!!! А Бузыль мужик грамотный не один раз по работе сталкивался, и вроде в махинациях не замечен как некоторые кандидаты!!!

Я тільки за те, щоб ремонти робились комунальщиками, проте не впевнений, що Бузиль переможе "загальнодержавний устрій". Просто як на мене в своїй програмі йому не потрібно було так категорично це заявляти - наприклад міг би написати, що "буде сприяти цьому..." - це було б більш достовірно. А я його і так непогано знаю - і не з поганої сторони.

---------- Додано о 23:30 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 23:28 ----------

Як на мене вже необхідно теми з приводу виборів переносити у флудильню. ІМХО.

Temp 09.10.2010 00:39

Просто як на мене в своїй програмі йому не потрібно було так категорично це заявляти -

а у тебя есть его программа???

Admin 09.10.2010 02:45

Temp проголосуйте зі свого акаунту і ніхто ваш голос не забере. Забераються лише голоси від гостей.
Нажаль змушені це робити тому що перевірити голоси гостей значно важче. Тим паче що спроб накрутити голоси чимало, тому не дуже зважайте на тимчасові результати. Ближе до фінішу вони дуже зміняться.