Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Місцеві вибори (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=47)
-   -   Вибори міського голови 2010 (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3739)

Bad 24.10.2010 22:37

Відповідь: Вибори міського голови 2010

:

()
Та "не парьтесь" ви цим Шайногою, в нього такі шанси стати мером, як у мене міністром культури.... хоча ні, в мене шанси більші :bj:

Друже , я зрозумів ,що ти з компанїї Синіти. Скажу відверто - шансів у нього ще менше ніж в Шайноги. Хочеш дебатів...Вперед!

---------- Додано о 21:23 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:22 ----------

Вибачаюсь - Синюти.

---------- Додано о 21:27 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:23 ----------

:

()
Він купив ЖДІП не для себе.

Дурня. Ще раз повторюю ДЖІП куплено за гороші Міськводоканалу. При тому що взагалі не було вирішено питання водопостачання та очисткм води. Люди зарплату отримували з затримкою. Хто рахує , що це нормально , той просто мудак.

---------- Додано о 21:31 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:27 ----------

:

()
Я тих 8 двірників бачу лише перед великими святами, а це вже управлінська робота керівника - заробітна плата ж їм виплачується. Так що не у фінансах справа. :af:

В міськвиконкомі 6 заступників, в комунальному УПРАВЛІННІ 6 чоловік. Всі дружно балду ганяють . А Ви про двірників. Та скоротити одних і добавити інших. Толку більше.

---------- Додано о 21:37 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:31 ----------

:

()
Що це за результати голосування? Антонюк перше місце, та ви що?! Його ніхто не знає і знати не буде. Їздити з Адамцем (голова райдерж-людиною Януковича) і рекламувати його бренд це по стилю нинішньої бандитської влади.. Хочете собі знову 4-5 років обсирати нинішню владу?

Дружньо прийшли,Його послухали. Питання -..........питань не має. Коментарі -..........команда на чолі з Адамцем дружньо мовчить.
Хлопці !!!!!! Чого Ви ходите!!!!!!! Да не тратьте державного часу . Він для НАС дуже дорогий.

Bipyc 24.10.2010 23:39

Судячи з результатів опитування тут,включився адмінресурс :ag:

---------- Додано о 22:39 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 22:36 ----------

:

()
Судячи з результатів опитування тут,включився адмінресурс :ag:

Ми ж його,сподіваюсь,все одно не виберемо... правда городяни??? :bk:

Alois 25.10.2010 00:28

Проголосувало 142 особи. 23,94 % від 142-х - це десь 35 чоловік. Якби у Шепетівці було лише 142 комп'ютери, голосування було б репрезентативним, але ж більшість виборців не мають комп'ютерів, а більшість їх власників не голосували на цьому сайті. Отже, результати виборів будуть суттєво відрізнятись від результатів цього опитування. Правда, мене не здивує, якщо лідер опитування набере ще більший процент. Адже наші люди довірливі, акі дєті малыє...

Dj Os 25.10.2010 01:15

Судячи по всьому адмін десь пропав і не фільтрує накрутки ща. А то бачу у Антонюка +15 голосів за пів дня накапало

cehuen 25.10.2010 11:57

[quote=Bad;55270]Друже , я зрозумів ,що ти з компанїї Синіти. Скажу відверто - шансів у нього ще менше ніж в Шайноги. Хочеш дебатів...Вперед!

---------- Додано о 21:23 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:22 ----------

Вибачаюсь - Синюти.

---------- Додано о 21:27 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:23 ----------

Якщо тебе так це цікавить , то я не з команди Синюти. На сьогодні я ще не визначився із кандидатом, але обирати буду із : Синюта, Юзвенко, Громов і навіть Штенз усіма його недоліками. Шкода , що у Громова та Юзвенка так мало підтримки. А за твого Шай-ногу проголосує тільки той хто з ним у долі.

Neger 25.10.2010 15:46

Виберемо найкращого ы найдостойнышого, але щоб гырше не стало)

Sinner 25.10.2010 16:01

Та брєд все вищенаписане. Люди, не втрачайте голову за наших кандидатів, не лийте лайно один на одного та на будь-кого з них. Поважати треба всіх із списку. Я сильно сумніваюсь, що хоч 1 (один) пост поміняє чиюсь думку. Як на мене - хто б не прийшов, навіть той до кого відчуваю найнегативніші емоції, якщо він зможе за строк господарювання у місті навести порядок, підняти хоч якісь, підприємства, дати людям роботу і покращити стан прожиття хоч наскільки це можливо - ДЯКУЮ йому вже зараз. Сам напевне проголосую таки за Шайногу. Як пишуть москалі - "ИМХО".

rsana08@rambler.ru 25.10.2010 17:43

Шайнога наш мер! Молодий , перспективний і не проросійський! Він не буде потакати бандитам!

Гість777 25.10.2010 17:59

вичайно не буде, адже він сам прибандичений

*** 25.10.2010 18:47

Лидер партии "Всеукраинское объединение "Батьківщина" Юлия Тимошенко заявила о обнаружении фальшивых бюллетеней в помещении фирмы, которая получила заказ на изготовление бюллетеней для голосования на местных выборах в Хмельницкой области.

Об этом сообщила журналистам в Хмельницком.

По ее словам, представители штаба партии нашли около 1000 фальшивых бюллетеней, некоторое количество которых удалось изъять.

Как добавил председатель хмельницкой областной партийной организации "Батьківщина", народный депутат Василий Кравчук (Блок Юлии Тимошенко) отметил, что о общем количестве поддельных бюллетеней можно только догадываться.

По его словам, материалы об этом факте переданы в прокуратуру.

Также представитель партии сказал, что уже готовиться сообщение в Организацию по безопасности и сотрудничеству в Европе об этом нарушении.