Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Форум (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   VIP-користувачі (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3593)

Admin 22.05.2010 16:03

VIP-користувачі

Від сьогодні на нашому форумі запроваджено особливу групу користувачів. В цю групу потрапляють лише самі активні і віддані нашому форуму люди. Для цього було реалізовано невеличкий алгоритм в роботі форуму, за якого двигунець форуму сам вирішує кого підвищувати, при цьому керується певним масивом данних та показників на кшталт репутації, дати реєстрації, дописів і тд.
Що ж отримують ці користувачі? А отримують виділення кольором на всьому форумі, збільшення квот на завантаження зображень, приватних повідомлень, смайлів. Також вони мають змогу встановлювати свої особисті статуси, стилі щоденників, створювати групові щоденики ну і ще масу привілегій та нововведень.
Наголошую що потрапляння в цю групу користувачів цілком автоматичне і я на нього ніяк не впливаю. Якщо бажаєте стати VIP-користувачем активно спілкуйтесь на форумі, заро***йте позитивну високу репутацію і ви неодмінно досягнете мети;-)

Morkovka 22.05.2010 16:21

Відповідь: VIP-користувачі

Цікава ідея))) +1:af:

ARTIST 22.05.2010 17:02

А мені шото не айс(( ВІП-користувачі - люди, які найбільше спілкуються на форумі і тд. Пройшовшись по різних темах видно, що майже кожен 2-й пост від якогось ВІП-користувача. З цього слідує, що Невіп-користувачі на форумі виділяються значно більше, бо кількість таких користувачів мала. Зрозуміло, що ВІП - це вже всі свої, це люди, яких ми знаємо в реалі, тому особливої користі я в новій функції не бачу. А якщо в когось є ліміт на завантаження зображень та ін. то ми ними можемо і через аську поділитись =)

Але всеодно дякую)

T-S 22.05.2010 19:49

Краще було-б сайт пропіарити щоб нові користувачі прийшли.
А то тут скоро всі користувачі VIP стануть...

LuK 22.05.2010 22:32

дякую!давненько у нас не було нововведень
статус вже змінила)))

НатС 23.05.2010 00:26

мене радує не так нова функція, як якись рух на форумі, не враховуючи безглузді балачки про вінок на Януковичі.

Dj Os 23.05.2010 02:32

Піар залежить лише від нас самих. Підтягуйте друзів..вони своїх друзів..і тд. Та тут більше проблема не так в нових людях, в якості гостів у нас і так відвідуваність не мала бачу, просто що мало хто спілкується

AxeL-V 23.05.2010 17:35

тра буде знайти час і проспамити шепетівчан вконтакті

прикольно, а я не ВІП )) Густина повідомлень мала від дати реєстрації :)

Lego 24.05.2010 20:47

Ты уже VIP-киевлянин наверное)))

LuK 04.03.2011 09:48

а віп-користувачам якісь скидки при отриманнні бану є?
для прикладу якщо всім флудерам давати 10 днів ,то віп-користувачам 5.
попереджень всім 5 і в бан.а віпам навпаки,можна і 10 попереджень перед баном дати)))
проявити так сказать гуманізм по відношенню до пенсіонерів форуму,які попри все не залишили його

Часовой пояс GMT +3, время: 08:29.