Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Форум (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Новий форум (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=5117)

Dentist 20.12.2011 00:08

Відповідь: Новий форум

погоджуюсь з мдмдмдмдмдмдмд, якщо в недалекому майбутньому будуть нові користувачі, відразу ж наткнеться на рейтингову систему, де "хто б він не був" він на форуму не має авторитето, не має "плюсів" такого і загнобити не шкода. Головним аспектом яким може рахуватись репутація це кількість постів в основних темах.

Міхалич 20.12.2011 00:10

Цитата:

Сообщение от Admin (Сообщение 74236)
Дякую, yякраз зараз намагаємся полагодити цю проблему. Поки що коли вам видає це повідомлення повернітся на сторінку з форумом, та оновіть її.

Спочатку створюємо проблему, а потім героїчними зусиллями її долаємо...

neodix 20.12.2011 00:17

Цитата:

Сообщение от Lego (Сообщение 74194)
Нынешний на много симпатичней и уникальней.
По крайней мере похожих не встречал. ИМХО

А я зустрічав, один в один :df:
Цитата:

Сообщение от LuK (Сообщение 74234)
не можу зайти на новий форум.

Я теж, не можу залогинитись.
Стосовно нового сайту - форуму, то я за. Згодом все настроїться а функціонал і зручність підвищиться ІМХО. Просто пригадую коли ми переїжджали зі старого на нинішній то теж було багато невдоволених, в тому числі і я.

Dentist 20.12.2011 00:18

До того ж, сфальсифікувати репутацію не так важко, що навіть тут можна підняти репутацію вище як у Люк(без образ, бо вона в тебе найбільша) за пів року, навіщо це?? кому це потрібно? До того ж маю людину з форуму, який не хотів реєструватись тут лише тому, що він буде ніким, навіть мені казав "хто я тут буду, новачок, у всіх репутація он яка велика, а в мене що, не хочу бути нубом". Людина відразу побачила сортування людей за репутацією і не захотіла регатись.

LuK 20.12.2011 00:19

Цитата:

Сообщение от neodix (Сообщение 74239)
Просто пригадую коли ми переїжджали зі старого на нинішній то теж було багато невдоволених, в тому числі і я.[/LEFT]

теж це пам"ятаю)))
не хотіли новий форум, а зараз не виженеш))))

Dentist 20.12.2011 00:22

З поверненням))))
Але навіщо знову переходити? будемо так завжди бігати через роки 2-3, потім же ще щось з'явиться нове, знову перехід... Форум повністю відповідаю вимогам користувачів, чи просто буде важливо нова цифра "перегляд теми" яка буде відображена разом з кількістю постів, за чим гонимось?

Міхалич 20.12.2011 00:25

Цитата:

Сообщение от Dentist (Сообщение 74240)
До того ж, сфальсифікувати репутацію не так важко, що навіть тут можна підняти репутацію вище як у Люк(без образ, бо вона в тебе найбільша) за пів року, навіщо це?? кому це потрібно? До того ж маю людину з форуму, який не хотів реєструватись тут лише тому, що він буде ніким, навіть мені казав "хто я тут буду, новачок, у всіх репутація он яка велика, а в мене що, не хочу бути нубом". Людина відразу побачила сортування людей за репутацією і не захотіла регатись.

То у Люки висока репутація через фальсифікації???:bh::bh::bh: Люка, покайся! Фальсифікаціям ні!!!:bi::bi::bi:

neodix 20.12.2011 00:26

Цитата:

Сообщение от Dentist (Сообщение 74244)
З поверненням))))
Але навіщо знову переходити? будемо так завжди бігати через роки 2-3, потім же ще щось з'явиться нове, знову перехід... Форум повністю відповідаю вимогам користувачів, чи просто буде важливо нова цифра "перегляд теми" яка буде відображена разом з кількістю постів, за чим гонимось?

Ну... я висловив свою думку, в тебе вона інша :bk:

LuK 20.12.2011 00:28

ото далась вам моя репутація)))
флужу тут вже майже 5 років,того вона так зашкалює....
кому не нравиться- там є кнопочка http://shepetivka.km.ua/forum/images...reputation.gif клацайте))))і вона швидко стане на місце))))

Lego 20.12.2011 00:31

Не понимаю накрутов на счет репутации... что есть, что ее нету... тут что, по званиям кого-то строят? Или новичков те кто с репутацией гнобит? Детский сад какой-то...

Часовой пояс GMT +3, время: 14:33.