Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Суспільство, політика, новини, економіка (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Новий податковий кодекс заветовано (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3911)

Dj Os 30.11.2010 16:41

Новий податковий кодекс заветовано

Вложений: 1
Яник таки заветував новий кодекс, але в четверг після змін подадуть ще один. До речі накінець знайшов кодекс, раджу всім почитати

odin 30.11.2010 18:33

Відповідь: Новий податковий кодекс заветовано

Цитата:

Сообщение от Dj Os (Сообщение 57042)
Яник таки заветував новий кодекс, але в четверг після змін подадуть ще один. До речі накінець знайшов кодекс, раджу всім почитати

Інший сценарій навряд чи мав би місце. Втратити таку можливість попіаритись Янику було б тупо.

LuK 30.11.2010 23:03

[HIDE="1"]Не знаю хто мітингував у Києві та інших містах.
Скажу за наше місто.
Чесно кажучи мене прикололи деякі особистості мітингуючих місцевих бізнесменів.
Знаючи їхні мільйонні обороти (а насправді вони є платниками єдиного податку і показують оборот не більше 500000:bj:),важко повірити у те що новий податковий кодекс путисть їх "по миру":bm:
у крайньому випадку на один раз менше поїдуть у Турцію,Єгипет чи Європу....
Мабуть поприкалуватись вийшли.....:ag:

Цитата:

Сообщение от LuK;56549 20.11.2010, 08:36
та думаю Яник наложить вето

і я не помилилась.[/HIDE]

GoBLin 01.12.2010 01:54

Омг 600+ страниц, кто то осилил??

LuK 01.12.2010 08:16

мабуть ніхто)))я сьогодні збираюсь
це питання я задавала нашим мітингуючим .вони його теж ще ніасілілі)))

Dentist 01.12.2010 09:09

[HIDE="1"]
Цитата:

Сообщение от LuK (Сообщение 57056)
Не знаю хто мітингував у Києві та інших містах.
Скажу за наше місто.
Знаючи їхні мільйонні обороти (а насправді вони є платниками єдиного податку і показують оборот не більше 500000:bj:),важко повірити у те що новий податковий кодекс путисть їх "по миру":bm:

Нин, накроется малый бизнес, какой в свою очередь повлияет на средний бизнес, потому здесь нечему удивляться[/HIDE]

KrOt 01.12.2010 09:36

Цитата:

Сообщение от LuK (Сообщение 57056)
Допис від LuK http://shepetivka.km.ua/forum/images...s/viewpost.gif
Не знаю хто мітингував у Києві та інших містах.
Скажу за наше місто.

Просто за новим законодавством єдинщики можуть оформити не більше 2 чоловік на роботу,а я знаю багато єдинщиків які мають по 5-7 людей,і що виходить,їм виганяти по 3-5 людей,і куда вони підуть,на біржу....Так що,тут палка двух кінців,просто треба робити це все поступово,а не кординальною.....Це моя думка:be:

LuK 01.12.2010 10:06

[HIDE="1"]робити щось потрібно однозначно!!!я не проти ))))
п.с. працюю на державній роботі і паралельно маю ПП.
зарплату отримую 1400 грн (+/-). щомісяця йдуть всілякі відрахування з зарплати на суму 350-400 грн.Мої коллеги отримують більше і в них сумма відрахувань щомісяця сягяє до 600-700 грн.
В той час я як підприємець маю набагато більші обороти щомісяця ,сплачуючи при цьому всього 120 грн.+ зараз ввели пенсійний.200
от і де справедливість?

[/HIDE]

ZzZ 01.12.2010 10:42

це ще не все ... вето накладено .це добре ... але верховна рада , після маленьких косметичних поправок може подолати вето ... рослаблятись рано.

KrOt 01.12.2010 10:42

а робочих скільки в тебе

LuK 01.12.2010 10:43

в мене немає оформлених.
А в кого які пропозиції будуть по кодексу?

ZzZ 01.12.2010 10:47

наприклад забрати перевірки податківців , котрі згідно нового того кодексу, можуть відбуватись як ЗДРАСЬТІ ... збільшити кількість найманих працівників .... збільшити суму обертів коштів ...ну шо ще ?? дум

LuK 01.12.2010 10:48

ти на єдиному?

ZzZ 01.12.2010 10:49

на загальному ... платник пи ди ве )...

GoBLin 12.12.2010 01:57

сколько читаю в интернете, по поводу НК очень много споров, много кто кричит что УГ, но уж очень много кто ставит плюсы, и доводы дают не плохие в плане плюса в казну шикарный, в плане первого шага в выводе экономики с тени, путём более тчательного контроля оборота.

ЗЫ. Жизнь покажет , что в законе верно , что следует исправить. не прочувствуем - не узнаем))

Lego 12.12.2010 14:08

Могу добавить, что по сравнению с российским НК нынешний украинский намного благосклонен... Но не стоит забывать, что по простоте ведения бизнеса Россия далеко не в ажуре...

odin 12.12.2010 20:59

Цитата:

Сообщение от GoBLin (Сообщение 57398)
очень много кто ставит плюсы, и доводы дают не плохие в плане плюса в казну шикарный, в плане первого шага в выводе экономики с тени, путём более тчательного контроля оборота.

арифметика елементароно проста:
більші податки >> більше перейшовших в тінь >> а) менше надходження в бюджет, б) більші хабарі податківцям

Цитата:

Сообщение от Lego
что по сравнению с российским НК нынешний украинский намного благосклонен... Но не стоит забывать, что по простоте ведения бизнеса Россия далеко не в ажуре...

а порівняно з Зімбабве в нас взагалі рай.

Lego 13.12.2010 19:01

Цитата:

Сообщение от odin (Сообщение 57444)
арифметика елементароно проста:
більші податки >> більше перейшовших в тінь >> а) менше надходження в бюджет, б) більші штрафи податківцям

Что ж ты дальше не продолжил? От штафов станут выходить из тени?
Цитата:

Сообщение от odin (Сообщение 57444)
а порівняно з Зімбабве в нас взагалі рай.

Хочешь сказать в Зимбвабве невероятно жесткая налоговая политика? Сомневаюсь)))

odin 14.12.2010 02:04

Цитата:

Сообщение от Lego (Сообщение 57478)
Что ж ты дальше не продолжил? От штафов станут выходить из тени?

Я дико вибачаюсь. Думав про хабарі, а написав про штрафи.

Цитата:

Сообщение от Lego (Сообщение 57478)
Хочешь сказать в Зимбвабве невероятно жесткая налоговая политика? Сомневаюсь)))

Я думаю в них щось типу:
Не заплатив вождю "податок" - тобою пообідали :)

І не потрібно робити вигляд, що ми не розуміємо іронії - малось на увазі: нєфіг до Росії рівнятись, а рівнятись до Австралії, США, Швейцарії.

GoBLin 14.12.2010 11:39

Как раз таки пишут, что новый НК гораздо более приближен к европейским стандартам, нежели тот что был....

odin 14.12.2010 13:12

Цитата:

Сообщение от GoBLin (Сообщение 57487)
нежели тот что был...

не було в нас ПК. це перший.

GoBLin 14.12.2010 13:39

а что же было? и чем регулировались налогообложение и прочие денежные выщиты? и почему пишут "Новый НК" если старого нету?

Dj Os 14.12.2010 14:24

Цитата:

Как раз таки пишут, что новый НК гораздо более приближен к европейским стандартам, нежели тот что был....
Азарови що хоч ляпнуть а наші продані ЗМІ передрукують. За якими це стандартами вони мають право брати податки з відсотків з депозита в банку. За якими стандартами вони мають право розкривати банківську таємницю? Продовжувати можна до без кінечності, але зараз це нікого не цікавить оркім підприємців які вибороли для себе збереження правил. Хай но люди відчують як їх обдирають то може і їм дойде

Lego 14.12.2010 22:04

Цитата:

Сообщение от odin (Сообщение 57486)
І не потрібно робити вигляд, що ми не розуміємо іронії - малось на увазі: нєфіг до Росії рівнятись, а рівнятись до Австралії, США, Швейцарії.

Никто никакого вида не делает и не предлагает на Россию ровнятся...
Но лишь сравнивая можно о чем-то судить... уж извиняйте, что сразу не додумался ровнять с США) Все-таки Россия ближе по менталитету. И я сильно сомневюсь, что налоговая политика США и Швейцарии похожи)))
А вся эта полемика затеяна лишь с целью довести, что на данный момент не такая уж и зверская налоговая система в Украине.
И в стране, в которой нет хорошо работающей бюджетной политики нечего плакаться, что гос. больницы хреновые, в школе поборы и т.д.

Admin 14.12.2010 22:13

Якщо ви вважаєте що у нас податковий кодекс не такий вже і поганий то подивіться на нього з точки зору корумпованого податківця і чиновника. Замість того щоб в законі прописати норми, які б не дозволяли би брати хабарі посадовцями, прописані норми які лише цьому сприяють.
В будь якій державі потрібно починати в закону про корупцію та доступ до інформації а не з податків. В нас же нова влада хоче додерти народ після попередньої влади. Але ж народ терпіти вічно не буде. Вдало підмічено було вище що один з слідующих кодексів точно призведе до нової революції, чимало людей схиляються до такої думки

Lego 14.12.2010 22:23

Коррупция - головная боль любого государства на сегодняшний день...

GoBLin 15.12.2010 00:14

Цитата:

Сообщение от Admin (Сообщение 57511)
Якщо ви вважаєте що у нас податковий кодекс не такий вже і поганий то подивіться на нього з точки зору корумпованого податківця і чиновника. Замість того щоб в законі прописати норми, які б не дозволяли би брати хабарі посадовцями, прописані норми які лише цьому сприяють.
В будь якій державі потрібно починати в закону про корупцію та доступ до інформації а не з податків. В нас же нова влада хоче додерти народ після попередньої влади. Але ж народ терпіти вічно не буде. Вдало підмічено було вище що один з слідующих кодексів точно призведе до нової революції, чимало людей схиляються до такої думки

нифига не будет, никаких революций, уверен практически на 100%

Цитата:

Самое интересное что торгаши поперли не против поборов торговой мафии начиная от директора рынка и заканчивая проверяющими различных ведомств, а именно против внесения своей доли в бюджет так горячо, якобы, любимой ими Уркаины. Ведь ни один не отказался платить мзду - платят же и не жужжат а тут как с цепи сорвались: дескать мы себя и своих родных кормим и отстаньте типа от нас. На мой взгляд у нас долго и необоснованно панькались с малым и средним безнесом, вот они и привыкли. А надо так - хоть ты начинающий хоть продвинутый чепешник плати свои законные допустим 10% от прибыли и спи спокойно, растет бизнес растут доходы а за ними и отчисления в бюджет. При условии использования кассы естесственно и конечно в законах следовало бы прописать что первое что должен предприниматель зайдя в свое помещение это навести порядок, врезать замки и поставить кассовый аппарат.
Цитата:

Читаю и здамываюсь вот о чём. Малый и средний бизнес... А что это такое? Большинство называет таковым рыночную торговлю. Допустим. Оборот 300 тыс. или 500 тыс., или 1 млн. ... Не суть важно. Приведу пример лично на себе (своём «бизнесе»). У меня небольшая проектная контора занимающаяся вопросами экологии. Ну там проекты разные, расчёты... не важно. У меня работает 8 человек в постоянном штате. В настоящее время валовый годовой оборот редко превышает 500 тыс.грн. Обычно - около 300-400 тыс. Все получают ЗП официально. Хотя в прошлом и в этом году с заказами очень плохо, народ сидит на минималке 800-900 грн., ждём лучших времён. Не хочется терять коллектив, специалистов долго растили. Да, немного доплачиваем в «конвертах», по возможности. В этом году практически всех отправил в неофициальные отпуска, в офисе было 2-3 человека, занимающихся поиском новых заказов. Остальные сидели дома и получали ту самую минимальную зарплату. Я - директор фирмы. Живём с женой и с маленьким ребёнком в убитой однокомнатной съёмной квартире. За границей небыли, если не считать мои поездки в прибалтику во времена СССР. Машина есть - Рено, купленное в кредит 5 лет назад. На фирме есть «копейка» 77 года выпуска, сейчас - поломалась и стоит. Благо офис свой. Экономя на всём, выкупили 5 лет назад. Опять же, экономя на налогах и отчислениях, официально я ушёл в декретный отпуск (есть такая возможность пока). Есть бухгалтер, платятся все (ну почти все) налоги... Дык - кто мы? Малый или средний бизнес? А к НК отношение неопределённое. Никак не могу прочесть то, что собираются принимать. При этом думаю, что хуже уже не будет. Начнёт крутится маховик экономики, заработают предприятия и мы будем востребованы. А единоналожники на 200 грн. или 1000 грн.... Не знаю. Я только за прошлый месяц около 8000 тыс. заплатил разных налогов и сборов. Пр и этом и ЗП, пусть и мизерную, но выплатил. Это не считая всяких коммунальных и прочих платежей, а также всевозможных поборов (как официальных, так и не официальных). Кстати, фирма является ЗАО. Вот и ставлю вопрос, мы - это малый или средний бизнес? Я тоже хочу плать фиксированный налог, хрен с ним - аж 2000 грн. Мне - зашибись будет. Я считаю правильным внедрение нормально законодательства в области упрощёнки. Только возможно надо было как то избирательно. Одно дело дядька на таврии, привозящий к нам во двор молоко, сметану творог и сало. И другое дело, креньдель на БМВ или Лексусе, который запутан в хитрых схемах по оборотам с металлом. Думать надо.
в основном так и есть)) против НК выступают в основном торгаши....

odin 15.12.2010 00:15

Цитата:

Сообщение от Lego (Сообщение 57508)
... сильно сомневюсь, что налоговая политика США и Швейцарии похожи)))...

я теж. Просто привів ці країни як зразки в якійсь мірі.
Про податкову систему Швейцарії нічого не знаю. Та й я переплутав Швейцарію і Швецію (де рівень соціального захисту дозволяє не паритись про житло молоді і про пенсії пенсіонерам).
В США левова частка податків - місцеві і сплачуючи їх, населення реально бачить куди йдуть гроші і результат від цього. Через це в кожному другому фільмі проскакує фразочка "за рахунок платників податків". І американців ображає той факт, що скажімо сусід Микола не платить податок на транспортний засіб, а втіхяря тримає вдома вєлік і їздить ним по дорозі, яка ремонтується за КОШТИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ.

Цитата:

Все-таки Россия ближе по менталитету

Наша ж психологія (під "наша" я не маю на увазі якесь абстрактне поняття, типу всі (погані) крім мене) абсолютно протилежна - підприємець, який має декілька магазинів, два десятки найманих неофіційних працівників і заробляє від 30 тис.міс - і платить при цьому 200 грн. податку - без іронії молодець.

Цитата:

данный момент не такая уж и зверская налоговая система в Украине.

Може хтось і каже, що вона "зверская". Я вважаю, що вона просто безтолкова.
Я б з радістю платив в 2 рази більше в пенсійний, якби мав впевненість, що це забезпечить МОЮ старість, а не добробут сімей депутатів ВР і адміністрації президента.

Цитата:

Сообщение от GoBLin
а что же было? и чем регулировались налогообложение и прочие денежные выщиты? и почему пишут "Новый НК" если старого нету?

були закони. тільки зараз їх зібрали в кодекс.

Symbioz 15.12.2010 00:37

До речі, 3 законодавчих акти про боротьбу з корупцією вступлять в силу з 1 січня 2011 р.

Як на мене новий ПК не такий вже і поганий, проте не для нашої країни, в якій цих податкових коштів ні пенсіонери, ні наші дороги, тощо - не побачать...

Кодекс не поганий своєю "уравниловкой", а саме: чому працівник (додам - "офіційно оформлений") має зі своєї зарплатні сплачувати близько 20% різних податків, а ПП-шник зі своїх доходів (які можуть, вже згідно нового кодексу, сягати до 300000 грн. на рік) може сплачувати лише 200 грн+320 грн (пенс.)? А?
Здається несправедливо... Проста арифметика вам покаже, що працівник із нарахованою зарплатнею 2500 грн. за рік сплачує таку саму суму податків, що і ПП, який отримає 299999грн. прибутку. При цьому в одного на руках залишиться всього 24000 грн., в іншого 294000 грн.

Вот такая вот загогулина...

odin 15.12.2010 01:14

Поправлю Сімбіоза:
Цитата:

Сообщение от Symbioz (Сообщение 57520)
... працівник (додам - "офіційно оформлений") має зі своєї зарплатні сплачувати близько 20% різних податків,

не близько 20% а близько 55% від суми ЗП. Це якщо ще не врахувати суму ПДВ, яку ми сплачуєм, кожного разу купуючи товари (не всі звичайно, але багато)

Цитата:

ПП-шник зі своїх доходів (які можуть, вже згідно нового кодексу, сягати до 300000 грн. на рік).

до 500 000 грн. для фізосіб.

Цитата:

Кодекс не поганий своєю "уравниловкой"

В чому саме полягає "уравняловка" в новому кодексі?

Symbioz 15.12.2010 08:14

Цитата:

Сообщение от odin (Сообщение 57522)
Поправлю Сімбіоза:

не близько 20% а близько 55% від суми ЗП. Це якщо ще не врахувати суму ПДВ, яку ми сплачуєм, кожного разу купуючи товари (не всі звичайно, але багато)

до 500 000 грн. для фізосіб.

В чому саме полягає "уравняловка" в новому кодексі?

1. Надалі ПДВ сплачують і працівник і ПП-шник - тут вони на рівних.

2. Якщо знімуть вето - стане 300000 (я взяв цю суму для прикладу).

3. Я пояснив в своєму пості - урівніловка між звичайним працівником і ПП-шником, щодо відсотків ставки податку.

odin 15.12.2010 11:19

Цитата:

Сообщение от Symbioz (Сообщение 57523)
1. Надалі ПДВ сплачують і працівник і ПП-шник - тут вони на рівних.

це суті не міняє. все одно офіційно працевлаштований працівник сплачує ~55% а не 20%. Без ПДВ

Цитата:

2. Якщо знімуть вето - стане 300000 (я взяв цю суму для прикладу).

хто зніме? і навіщо?
а якщо повернуть кріпосне право? можна було б навести для прикладу

Цитата:

3. Я пояснив в своєму пості - урівніловка між звичайним працівником і ПП-шником, щодо відсотків ставки податку.

Цитата:

Кодекс не поганий своєю "уравниловкой", а саме: чому працівник (додам - "офіційно оформлений") має зі своєї зарплатні сплачувати близько 20% різних податків, а ПП-шник зі своїх доходів (які можуть, вже згідно нового кодексу, сягати до 300000 грн. на рік) може сплачувати лише 200 грн+320 грн (пенс.)? А?
Здається несправедливо... Проста арифметика вам покаже, що працівник із нарахованою зарплатнею 2500 грн. за рік сплачує таку саму суму податків, що і ПП, який отримає 299999грн. прибутку. При цьому в одного на руках залишиться всього 24000 грн., в іншого 294000 грн.

то в чому, все таки уравніловка?

Symbioz 15.12.2010 22:57

Цитата:

Сообщение от odin (Сообщение 57528)
це суті не міняє. все одно офіційно працевлаштований працівник сплачує ~55% а не 20%. Без ПДВ

хто зніме? і навіщо?
а якщо повернуть кріпосне право? можна було б навести для прикладу

то в чому, все таки уравніловка?

Ну МЛЯ, Ярік, навчись читати, розуміти і саме головне прислуховуватись до постів інших користувачів. Повір мені всі інші, крім тебе, теж розумні люди і мають свою думку, яку висловлюють на форумі, а не намагаються її оскаржити тим самим зробивши собі репутацію кількістю дописів (до речі я це вже про тебе писав).
Безпідставне оскарження це дія флудерів.

А тепер суттєво:
1. І ПП-шники і працівники сплачують ПДВ при купівлі товару - тому до чого твій вислів щодо суті сплати ПДВ???
2. При чому тут кріпосне право, якщо я навів приклад на найменьший прибуток ПП-шника (згідно нового кодексу). Міг би невести існуючий - 500000 грн., проте і 300000 грн. дає уяву про те що будь який ПП-шник (в т.ч. і я) отримує більший прибуток в % !!!!! ніж найманий робітник. Це є і відповіддю на третє заперечення для тих хто не вміє рахувати.

Ти уявляєш Odin, ти не Один - нас багато і в кожного з нас своя думка, до якої необхідно ставитись не стільки поважливо, скільки з розумінням, щоб не перетворювати дискуссію на флуд. Соромно для дорослого користувача форуму:bq:

Lego 15.12.2010 23:53

Цитата:

Сообщение от odin (Сообщение 57518)
Наша ж психологія (під "наша" я не маю на увазі якесь абстрактне поняття, типу всі (погані) крім мене) абсолютно протилежна - підприємець, який має декілька магазинів, два десятки найманих неофіційних працівників і заробляє від 30 тис.міс - і платить при цьому 200 грн. податку - без іронії молодець.

Ну не такая уж и противоположная на самом деле... в России таких же "товарищей" найдется не мало...
Вот только не пойму в чем он молодец? В том что нае**ал государство в виде коррумпированных чиновников и обеспечивает самостоятельно свою не бедную старость (при условии что не "спалят")? Дак много ума чтобы набрать "серых" работников и платить гроши налогов НЕ нужно. Только видимо данный "молодец", кроме как за свою задницу, ни о чем не грузится. Иначе он бы подумал, что тем же "серым" работникам нужна пенсия... все мы не вечные как никак. А тут получается он типа изволил милость сделать, приняв людей на работу, в то время как о их больничных и пенсионных проблемах даже думать не хочет. Мол и так работой обеспечил...
А потом мы плюемся: в школах поборы, в больнице еще больше, про универы молчу, вода из крана ржавая, а теплаяя только по выходным, цены на газ подняли и т.д.
Короче я понял одно из вышесказанного - если желание платить налоги у кого-то и появится, то не раньше чем поборят коррупцию... а это, видимо, в ближайшие 10 лет Украине и не только не грозит. Поэтому имеет то, что имеем...

Не понял, правда, на счет банковских депозитов... налоги с процентов снимать хотят или как?

Dj Os 16.12.2010 00:06

Саме так...до 5 % здається. Це взагалі ноу-хау наше, ніде в світі такого немає. Отримав ти зарплату, сплатив 55% податків, поклав собі на чорний день, так вони ще 5% зтянуть.

odin 16.12.2010 01:16

Цитата:

Сообщение от Lego (Сообщение 57574)
Ну не такая уж и противоположная на самом деле... в России таких же "товарищей" найдется не мало...
Вот только не пойму в чем он молодец? В том что нае**ал государство в виде коррумпированных чиновников и обеспечивает самостоятельно свою не бедную старость (при условии что не "спалят")?

В 1980-х роках Перу, будучи по рівню корупції і неадекватності податкової системи на рівні як Україна зараз, зуміла вдало реформуватися, і зараз в рейтингу легкості ведення бізнесу ця країна займає 36-е місце (Україна 145-е).
А податкова система там на 86-у місці (В нас 181).
Прорив Перу в великій мірі завдячує діяльності Ернандо де Сото. Внн довів, що тіньова економіка в країнах третього світу це не зло, а практично єдиний спосіб не померти з голоду 50% населення і вижити дрібним підприємцям, які працюючи чесно не змогли б конкурувати з великими компаніями.
(на сьогодні Україну від країн третього світу відрізняє лише(!) один формальний показник співвідношення ЗВ та ВВП - кому цікаво)

Цитата:

Сообщение от Lego (Сообщение 57574)
Вот только не пойму в чем он молодец?

Принаймні в тому, що за таких нелюдських умов зумів забезпечити собі і своїй родині нормальне життя. І дати хоча б якусь роботу тим, хто її потребує. І причому іноді платить краще, ніж на офіційній роботі - хочеш - сам плати відрахування в пенсійний і забезпечуй собі пенсію.

Цитата:

Сообщение от Symbioz
Безпідставне оскарження це дія флудерів.

Яке безпідставне оскарження? Ти про що. Понаписував фігні з розряду "чув звін", я поправив - і це безпідставне оскарження?

Те що загальне відрахування не 20% а 55% -- це безпідставно? (а разом з ПДВ це 55% + 16,6% від вартості всіх придбаних товарів. Ну то й що, що сплачують всі, навів, щоб побачили рівень заподаткованості)
(кому цікаво, чому 16,6% а не 20% я поясню)

Те, що поправив твої 300 штук (які пару днів побули проектом) на реальні 500, які вступають в дію з 1.01.2011 це теж безпідставно?

Те що попросив пояснення, де твоя класна уравніловка в новому ПК?
то цього так ніхто і не побачив.

Факти, дарагой!

odin 16.12.2010 22:43

Цитата:

Сообщение от Dj Os (Сообщение 57575)
Саме так...до 5 % здається.

5% на відсотки з депозитів. Але в дію вступить лише з 2015р.

Цитата:

Це взагалі ноу-хау ...

цей пункт з'явився ще в законі "Про податок з доходів фізичних осіб" 2003 року, тоді планувалось розпочати оподаткування з 2005 року, потім перенесли на 2010 р. В 2008 р., через кризу перенесли на 2013 рік. Ну і вже зараз на 2015.

Цитата:

...наше, ніде в світі такого немає...

є. В Росії - 35%, але під оподаткування попадають не всі депозити.

Цитата:

... сплатив 55% податків, поклав собі на чорний день, так вони ще 5% зтянуть.

5% від зароблених відсотків. тобто, поклав 100 грн. під 20% річних. В кінці року заробив 20 грн., і з них заплатив 1 грн. податку (20 * 0,05)

Lego 16.12.2010 23:21

5% все-таки не 35% )))
Odin немного опередил меня... нужно уточнить %% в Швейцарии)))

odin 16.12.2010 23:36

Цитата:

Сообщение от Lego (Сообщение 57635)
5% все-таки не 35% )))
Odin немного опередил меня... нужно уточнить %% в Швейцарии)))

теж 35% (http://swissaccount.ru/)

LuK 18.05.2011 15:58

Кабмін показав нові зміни Податкового кодексу

Нові зміни податкового кодексу, які найбільше стосуються "спрощенців", набудуть чинності 1 липня.
http://tsn.ua/groshi/kabmin-pokazav-...o-kodeksu.html
http://news.mail.ru/inworld/ukraina/economics/5920319/

Часовой пояс GMT +3, время: 20:27.