Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Хіп-хоп батл (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Резуьтати 2 раунду (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=2209)

Dj Os 28.05.2009 01:24

Резуьтати 2 раунду

SerЖ 2_ 2G Кризис в головах - ідея з шепотом у тебе реалізована ніж у учасника нижче. В темі глибоко не копав)) Розповів про нашу сіру буденність в дотсупному вигляді. В цілому трек мені здавався якось ніби набігами йде, занадто багато пауз таких, відволікає від основної теми.
OZ_Кризис в головах -
за ефекти з шепетом респект)) оці завірюхи ніби прикольно зробив, але у нас тут хіп-хоп батл. Дуже помітно шо писав в декілька заходів, тому чітко чути перепади інтонації, треба було трошки звернути на це увагу) Щодо теми то старався також більш приземлено розкрити як і Серж але нитки логіки я не зловив, якось всього потроху і суть неясна. До речі рими якісь ти тугі вибирав.
DieSel - Кризис в головах - дійсно раунд провів найркаще з усіх. Зауважень масса, але про них я писав раніше, немає сенсу повторювати. Але тему розкрив і копав дуже добре, трек вийшов цілісним і достойним.

J21 28.05.2009 02:02

Відповідь: Резуьтати 2 раунду

По перше хотіося б сказати, що неприємно те , що один учасник з якихось не зрозумілих причин....не подав трек.Тоді питання...Навіщо було починати....?Тим більше коли досить достойно все робив, але це вже особисті проблеми кожного.

DieSel - Кризис в головах Скажу одразу що в цьому раунді ти справився непогано ,тему дотримав,причому повернув в досить цікавому напрямі.Оригінально зробив приспів.Але під кінець той самий приспів чомусь почав лажати і вистрибувати з біта.

OZ_Кризис в головах На мою думку ти обрав не зовсім вірний ракурс теми.Плюс часом ті ж втики з бітом.Ще чомусь , не знаю за яких причин, вийшла схожа з суперником манера , я про шепіт.Доволі дивно.

SerЖ 2_ 2G Кризис в головах Зачіпив різні аспекти нашого життя політику ,історію взагалі соціум, видно, що підготовка до ЗНО вдалась на славу=)))) Часом так само вилітав з біта ну і рима.Плюс до того той самий шепіт )) Але взагальному непогано.

Rackot 07.06.2009 02:37

Так як досі де з якими судьями не можу найтит спільної мови. по поводу організації, тем і результатів всеж таки виложу свої результаи отож:
Особисто мені найбільше сподобався SerЖ 2_ 2G Кризис в головах не зовсім актуально, дещо банально, нового аж нічо, бек зацінив + украйнська мова, біток тож може бути закінчення супер. З того що залишили СТАРШІ судді - ти найкращий.

Далі OZ_Кризис в головах мрачноваті текста, непонятки з бітом, завсі раунди це найкраще, такшо надіюсь в майбутньому ти порадуеш чимось кращим, а пока...

DieSel - Кризис в головах не сподоблось і все, манера читки ну ніяк з бітом неклееця може колись... но не зараз.

Big Boom 07.06.2009 17:08

Последние 5 копеек

Ракот меня постоянно присекал по поводу текстов, мол пусть пацаны рифмуют - не нравится - зарифмуй лучше. К чему это?
SerЖ 2_ 2G все не плохо, бек пойдет, с битом в ладах (иногда выпадаешь - с кем не бывает) но кризис на украинском "криза". Извини, но этого я тебе не прощаю.

OZ иногда перебор с беками, слов не слышал. тема сисек. тьфу, бита не раскрыта порой казалось он сам по себе, но однозначно старался. P.S. "Слышишь" (с) - Ногано наслушался?

DieSel -текст не плохой, трек не прохавал. Вообще нет никакого кача, спецом качался на стуле - не, не получилсь. Старайся

Хип-хоп воины - вы песни по ночам записываете, таким образом, чтоб родители, девушки, любовницы, рыбки в аквариуме не проснулись? нет напора в голосе, старайтесь добавлять больше кача, это же хип-хоп

Часовой пояс GMT +3, время: 19:05.