Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Флейм (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   В'ЯЖЕМ,ШИЄМ,ВИШИВАЕМ!!!!! (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=1643)

LuK 21.11.2008 23:10

А хто у нас з форумчан займається рукоділлям???Ділимось досвідом,порадами та ссилками!!!
:D/

DAZHUK 22.11.2008 12:02

Я связан только с вышиванием крестиком (маленьким). делаю картины. на данный момент ищу гдеб продать это искуство... если кто знает истинных ценителей искусства, то буду весьма благодарен!!!

LuK 22.11.2008 14:35

О! :D Приємно здивована!!!Ти молодець!В нас не кожна жінка то вміє,не кажучи вже про чоловіків!Я теж колись вишивала.Але більше полюбляю в"язати!Доречі,класнючий сайт з в"язанням!!! http://zela.ru/knite/model/1/ Моделей тьма!!!З інструкціями та фото!!!
Продати таку красу мабуть можна у великих містах!У Шепетівці точно цінителей не знайдеш!Знаю що у великих містах є художні галлереї,куди люди здають свої витвори.Можливо варто туди спробувати занести свої картини?

DAZHUK 22.11.2008 17:25

ну да, в европу я их точно не повезу, попробую в Киеве, там знаю один магазин который скупает картины... посмотрю скока дадут.
в россии за самую простинькую вышевку от 1000 грн дают, а такие как у меня по 2-3 шт продают, но туда я тож не собираюсь ехать...

Nastynya 22.11.2008 17:48

<div class='quotetop'>(Nino @ 21.11.2008, 22:10) [snapback]52298[/snapback]</div>
Цитата:

А хто у нас з форумчан займається рукоділлям???Ділимось досвідом,порадами та ссилками!!!
:D/
[/b]
:D/ Я сама трошки вмію шити трошки вишивати, в основному в мене мама цим займається, в неї взагалі золоті руки! Крючком може зв"язати любу річ навіть без схеми!

Morkovka 22.11.2008 18:12

В мене мама так само)) В'яже суперово на шпицях і гачком...правда робота не дозволяє цим зараз займатися. Також гарно шиє, в нас і машинка вдома швейна стоїть :) Шити мені також подобається, тільки б ще навчитися це правильно робити))

LuK 22.11.2008 22:55

<div class='quotetop'>(DAZHUK @ 22.11.2008, 16:25) [snapback]52344[/snapback]</div>
Цитата:

ну да, в европу я их точно не повезу, попробую в Киеве, там знаю один магазин который скупает картины... посмотрю скока дадут.
в россии за самую простинькую вышевку от 1000 грн дают, а такие как у меня по 2-3 шт продают, но туда я тож не собираюсь ехать...
[/b]
Знаю гості з-за кордону купляють таку речі по високим цінам!!!Але знайти тих гостей......... :roll:

Ikke 23.11.2008 21:44

Я тоже вишиваю, принаймні раніше. І тоже картінки. Якось жалко, коли на твому произведении исскуства чай пють, або на телевізор у бабушки ложать. Правда готовими робтами похвалитись не можу, остались в школі. Дома тільки одна (незакінчена), не помню коли її останній раз в руки брала.
А да, і ш'ю, но зовсім трошки, і не полезні вещі - бо їх нудно шити, а всяких чудіків зі старих вещей :}

LuK 23.11.2008 21:57

А я колись у 3 класі записалась у гурток в"язання у будинку піонерів!Там і навчилась в"язати,вишивати,та теж чудіків різних шити з кусочків тканини :roll: То були ,так сказать ,основи знань!Потім по різним журналам вдосконалювала свою майстернність!
Колись,коли у магазинах та на базарі не було такого асортименту одягу,вірніш взагалі нічого не було,то я В"язала собі ексклюзивні речі з модного у той час журналу"БУРДА" :-) !!!На ті часі то було круто!!! :D/
Давненько вже не в"язала,але шось останнім часом руки "зачесались".В"яжу зараз собі плаття!!!Бо зрозуміла,що кращого не куплю!!!! :D/ :D/ :D/

Immortal 23.11.2008 22:09

<div class='quotetop'>(Nino @ 23.11.2008, 20:57) [snapback]52426[/snapback]</div>
Цитата:

А я колись у 3 класі записалась у гурток в"язання у будинку піонерів!Там і навчилась в"язати,вишивати,та теж чудіків різних шити з кусочків тканини :roll: То були ,так сказать ,основи знань!Потім по різним журналам вдосконалювала свою майстернність!
Колись,коли у магазинах та на базарі не було такого асортименту одягу,вірніш взагалі нічого не було,то я В"язала собі ексклюзивні речі з модного у той час журналу"БУРДА" :-) !!!На ті часі то було круто!!! :D/
Давненько вже не в"язала,але шось останнім часом руки "зачесались".В"яжу зараз собі плаття!!!Бо зрозуміла,що кращого не куплю!!!! :D/ :D/ :D/
[/b]
вау, хочеться на це глянути, може покажеш манекєна ;)

Часовой пояс GMT +3, время: 17:13.