Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Місцеві вибори (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=47)
-   -   Опитування і соціологія (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3795)

cehuen 20.10.2010 23:49

Опитування і соціологія

Цитата:

Сообщение от Гість 5775 (Сообщение 54954)
Ви сильно помиляєтесь юначе! Вам відомо, що рейтинг Полодюка на даний час стрімко росте?
А якщо Ви, дивитесь на результати опитування то вони не репрезентативні. І заключаються в тому до скількох компів у кандидатів та їх оточення є доступ (за виключенням тих хто зареєструвався на сайті до початку виборів!).

Абзац... це не рейтинг , а піар....теж мені знайшли рейтинг із 70 голосів, до того ж голосування не охоплює різні вікові категорії та багато іншого. Але головне : це думка лише 70 чоловік із 20 000 виборців....

Гістьіііі 21.10.2010 13:44

Відповідь: Михайло Полодюк

Цитата:

Сообщение от cehuen (Сообщение 54992)
Абзац... це не рейтинг , а піар....теж мені знайшли рейтинг із 70 голосів, до того ж голосування не охоплює різні вікові категорії та багато іншого. Але головне : це думка лише 70 чоловік із 20 000 виборців....

І зроблений з компів міськвиконкому, які усі підключені до інтернету.

Гість75754 21.10.2010 15:17

Цитата:

Сообщение от cehuen (Сообщение 54992)

А про це опитування мова і не йде. Бо воно взагалі нерепрезентативне.
Доречі виборців в Шепетівці понад 30 тис.

cehuen 21.10.2010 15:21

а голосує 20-22 тис

Гість777 21.10.2010 15:24

Цитата:

Сообщение от cehuen (Сообщение 55036)
а голосує 20-22 тис

якщо про кількість, що голосує то згоден

cehuen 21.10.2010 15:39

Цитата:

Сообщение от Гість777 (Сообщение 55037)
якщо про кількість, що голосує то згоден

консенсус нарешті

Admin 21.10.2010 18:09

Відповідь: Опитування і соціологія

Взагалі то голосів отримано значно більше ніж ви пишете. В нашому опитуванні на форумі не включено голоси від гостей а також від осіб які були помічені в спробах накруток. В кінці голосування ми оприлюднимо ті голоси також, а зараз їх забрали щоб не вводити людей в оману.
Щодо голосів тільки з одного комп'ютера то як на мене це ніяким чином не спотворює картини адже всі члени родини голосують як правило однаково. Єдиним недоліком нашого опитування є те що не охоплено пенсіонерів.
Головну задачу наше опитування виконує - нам стали відомі фаворити перегонів. Альтернативних незалежних опитувань я не зустрічав, якщо у когось такі данні є був би вдячний якби поділилися з усіма.

---------- Додано о 17:09 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 17:04 ----------

До речі заради справедливості варто додати що Слєсарчук увійшов до фаворитів голосування все таки завдяки продуманій агітації середь молоді якої в нас більшість. Також дуже схоже на те що голосували всім виборчим штабом, але кожен зі своєї домівки)

cehuen 21.10.2010 22:53

Не так вже й давно на очі трапилась цифра, що в Україні до 14 млн пенсіонерів та інвалідів ( у нашому місті думаю відсоток не меньший ). Тому неохоплення такої категорії населення у опитуванні дає суттєву похибку

Гість512 21.10.2010 23:24

Ви ще не враховуєте тих, у кого немає грошей на комп з Інтернетом. Тобто до пенсіонерів плюсуйте безробітних та більшість тих, хто старше 40 років.

Відмінусуйте шепетівчан, які вчаться у Києві чи Рівному чи ще десь, мають тимчасову прописку там, а тут голосують на форумі. І також "штабних" та родичів кандидатів, які бігають від компу до компу.

Короче, голосування "страшно далеко от народа".

Dj Os 21.10.2010 23:34

Ой не треба тут лякать страшно. Фаворити стали відомі, я думаю мало хто їх список оспорить)
На рахунок якшо безробітний то вже нема кампа дуже помиляєтесь)
І взагалі покажіть точніше опитування. Я такого не бачив. І якшо вам так не подобається це то нашо тут ця демагогія?

---------- Додано о 21:34 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:33 ----------

Блін нарегались тут сразу після запуска голосування і лічать шо точне а шо ні. За гостей взагалі мовчу. Малувата репа тут права качать

Часовой пояс GMT +3, время: 02:37.